Patrząc na te zdjęcia, trudno nie dostrzec podobieństwa

Gabriela Czernecka 27 września 2019 15:49

Księżniczka Beatrice zaręczyła się 26 września. Oficjalne zdjęcia z zaręczyn wnuczki królowej Elżbiety II pojawiły się na Instagramie księżniczki Eugenii, czyli młodszej siostry Beatrice, która wzięła ślub 12 października 2018 roku. Wygląda na to, że teraz przyszła kolej na kolejną córkę księcia Andrzeja i Sarah Ferguson. Kolejna następczyni tronu Windsorów wkrótce wyjdzie za mąż. Fani rodziny królewskiej zwrócili jednak uwagę na to, że oficjalne fotografie z zaręczyn księżniczki bardzo przypominają te, które wykonali przed dwoma laty Meghan i Harry.

Oficjalne zaręczynowe fotografie Beatrice i Eduardo

Faktycznie, nie da się ukryć, że księżniczka Beatrice zainspirowała się zdjęciami zaręczynowymi Harry'ego i jego żony. Podobnie jak książęca para Sussex, Beatrice i jej przyszły mąż, Eduardo Mapelli Mozzi, zdecydowali się na czarno-białe zdjęcia. Fotografie dla przyszłej panny młodej wykonał Misan Harriman, który wcześniej miał przyjemność współpracować z księżniczką Eugenią i jej partnerem Jackiem. Zaś oficjalnym fotografem zaręczynowych zdjęć Meghan i Harry'ego był Alexi Lubomirski. To jednak nie jedyne podobieństwo, jakie łączy te zdjęcia. Zobaczcie sami.  

1/6
Oficjalne zdjęcia zaręczyny księżniczki Beatrice
Copyright @Instagram
1/6

Księżniczka Beatrice zdecydowała się na dwie sesje zaręczynowe. Kolorowe fotografie wykonała jej młodsza siostra, księżniczka Eugenia, która stanęła na ślubnym kobiercu w ubiegłym roku. 

2/6
Księżniczka Beatrice, księżniczka Eugenia
Copyright @Instagram
2/6

Księżniczki łączy bardzo silna więź. Nic więc dziwnego, że Beatrice pozując w podobny sposób na zdjęciu, chciała oddać hołd siostrze. To naprawdę wyjątkowy gest! 

3/6
Oficjalne zdjęcia zaręczyny księżniczki Beatrice
Copyright @Instagram
3/6

Nie trudno jednak zauważyć, że druga sesja zdjęciowa, wykonana przez Misana Harrimana została zainspirowana fotografiami z zaręczyn Meghan i Harry'ego. Przede wszystkim tak jak zaręczynowe zdjęcia książęcej pary Sussex, zdjęcia Beatrice i Eduardo są czarno-białe. 

4/6
Oficjalne zdjęcia zaręczyny księżniczki Beatrice, zaręczyny Meghan i Harry'ego
Copyright @Instagram
4/6

Księżniczka Beatrice podobnie jak książę Harry i księżna Meghan postanowili na swoich zdjęciach wyjść poza sztywne ramy protokołu i pokazać, jak silne jest ich uczucie oraz to, co ich łączy. W przypadku Beatrice i Eduardo z pewnością jest to podobne... poczucie humoru. 

5/6
Księżniczka Beatrice, Edoardo Mapelli Mozzi
Copyright @Instagram
5/6

Księżniczka Beatrice i Eduardo Mapelli Mozzi, tak jak Harry i Meghan zdecydowali się na sesję zdjęciową na terenie zamku Windsor. Książęca para Sussex miała sesję zdjęciową we Frogmore Cottage, a Beatrice i Eduardo zdecydowali się na ogród w okolicach domu swojego ojca, księcia Andrzeja, czyli Royal Lodge.

6/6
Księżniczka Beatrice, książę Harry
Copyright @Instagram
6/6

Jedno zdjęcie szczególnie zwróciło jednak uwagę internautów. Faktycznie wprost widać na nim inspirację zaręczynowymi zdjęciami Meghan i Harry'ego, prawda?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.