Zobacz zdjęcia
Fot. Getty Images
KROLEWSKIE ŻYCIE

Wnętrza królewskiej posiadłości Balmoral Castle robią ogromne wrażenie!

To jedno z bardziej lubianych miejsc przez królową Elżbietę

Marta Baran 21 lipca 2019 19:00
Zobacz zdjęcia
Fot. Getty Images

Królowa Elżbieta oraz książę Filip już przygotowują się do rozpoczęcia letniej przerwy i następne miesiące spędzą w Szkocji, w królewskiej rezydencji Balmoral Castle. Oto jedno z ulubionych miejsc królowej - koniecznie zobacz zdjęcia posiadłości oraz jej wnętrz!

Miejsce położone jest w Royal Deeside w Aberdeenshire w malowniczym miejscu pośród gór, jezior, dolin i jest miejscem wprost idyllicznym dla brytyjskiej rodziny królewskiej. W odróżnieniu od słynnego Pałacu Buckingham Balmoral Castle jest prywatnym miejscem rodziny królewskiej, gdzie Elżbieta II wyprawia prestiżowe imprezy dla swoich gości w ogrodzie.

Wnętrza Balmoral Castle

Jednym z bardziej charakterystycznych miejsc jest salon. Utrzymany w zielonej kolorystyce i nie brakuje  w nim dodatków takich jak dywany, zasłony oraz sofy, które są uzupełnieniem nadającym klimat. Wszystko urządzone zostało z dbałością o najmniejszy szczegół, drewniane meble dopełniają luksusowe złote akcenty oraz antyczny zegar.

Królewski ogród

Podobno jest to miejsce szczególnie lubiane przez księcia Edynburga. Znajduje się tam szereg wiktoriańskich szklarni oraz duża oranżeria, w której są rośliny doniczkowe przez cały rok!

Co ciekawe, na terenie znajduje się Garden Cottag, który był używany przez królową Wiktorię, w którym robiła śniadania oraz pisała w pamiętniku. Miejsce wydaje się być pełne spokoju, gdzie można wypocząć i zapomnieć o obowiązkach dnia codziennego, koniecznie zobaczcie zdjęcia posiadłości Balmoral Castle.  

Zobacz wnętrza
Fot. Getty Images

Zobacz wnętrza
Fot. Getty Images

Zobacz wnętrza
Fot. Getty Images

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.