Justin Bieber, Hailey Bieber
Fot. instagram.com/justinbieber
DESIGN

Ślub Justina i Hailey Bieber – gdzie odbyła się ceremonia?

Znamy szczegóły!

Marta Baran 3 października 2019 16:30
Justin Bieber, Hailey Bieber
Fot. instagram.com/justinbieber

Hailey i Justin są już oficjalnie małżeństwem! To z pewnością wydarzenie tego roku, którego aranżacja i dekoracje będą inspiracją dla tysiąca par na całym świecie. Poznajcie szczegóły dotyczące ślubu muzyka i modelki, na który przybyły największe gwiazdy! Według magazynu People na najważniejszy dzień w ich życiu przybyło aż 154 gości w tym modelki Kendall Jenner, Camila Morrone, Joan Smalls, jednak ze względu trwającego tygodnia mody w Paryżu na ceremonii zabrakło bliskich przyjaciółek pary – Gigi oraz Belli Hadid.

Gdzie odbył się ślub Justina Biebera i Hailey Baldwin?

Ślub odbył się w hotelu Montage Palmetto Bluff w Południowej Karolinie, ponoć para zakochała się w tym miejscu od pierwszego wejrzenia. Oficjalnie przyjęcie zostało wystawione na sali balowej Wilsona. Cała ceremonia została zorganizowana bez blasków fleszy, tak aby para mogła się cieszyć sobą i towarzystwem najbliższych. Ponoć przygotowania w hotelu były utrudnieniem dla przebywających obecnie tam gości, nie można było korzystać z hotelowego spa, basenu, a także z restauracji.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Montage Palmetto Bluff (@montagepalmettobluff)

Modna aranżacja ślubu – inspiracje

Hotel z pewnością przypadnie do gustu wszystkim, którzy kochają minimalizm i nowoczesność. Wnętrza rezydencji są utrzymane w bieli i idealnie wpasowują się w kanony weselne. Piękne budynki to nie wszystko, zachwycająco prezentuje się również okolica Montage Palmetto Bluff, z pewnością nada się na zorganizowanie ceremonii w plenerze.

Jak poinformował magazyn People, Justin i Hailey planują zrobić sobie przerwę. Prawdopodobnie para spędzi niezapomniane chwile podczas miesiąca miodowego. Ciekawe, gdzie planują wybrać się w podróż, już nie możemy doczekać się szczegółów!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Montage Palmetto Bluff (@montagepalmettobluff)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Montage Palmetto Bluff (@montagepalmettobluff)

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.