Kwiaty&Miut,„Święto kwiatów” Warszawa przy ulicy Mysiej 3
Fot. Materiały prasowe
DESIGN

Oto najmodniejsze pracownie florystyczne w Polsce!

Nie można oderwać od nich oczu

Marta Baran 27 lipca 2019 18:30
Kwiaty&Miut,„Święto kwiatów” Warszawa przy ulicy Mysiej 3
Fot. Materiały prasowe

Ślub, uroczystość rodzinna, a może impreza w pracy? Podczas ważnych wydarzeń dobranie idealnej dekoracji to podstawa. Z pomocą przybywają pracownie florystyczne. Bez względu na to, jaką masz koncepcję z pomocą tak fachowej obsługi uda się osiągnąć zamierzony efekt. Poznaj sprawdzone kwiaciarnie, które cieszą się ogromnym uznaniem!

MAK

Warszawska kwiaciarnia, w której znajdziesz oryginalne rośliny doniczkowe oraz kwiaty. Pracownia zajmuje się również projektowaniem dekoracji na przykład na ślub. Koniecznie odwiedźcie ich Instagrama! – naprawdę warto ;)

Mokotowska 26, Warszawa

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez M Á K (@mak.1904)

Projekt Rośliny

Miejsce, które inspiruje! Wrocławska kwiaciarnia, gdzie można zakupić kolejną roślinę lub skorzystać z usługi aranżacji wystroju. Z taką pomocą można wyczarować niesamowite wnętrza.

Świętokrzyska 40B, Wrocław

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rośliny (@projektrosliny)

Kwiaty&Miut

Pracownia zajmuje się nie tylko projektowaniem dekoracji, ale również prowadzi szkołę bukieciarską. Jeśli zawsze chciałaś się nauczyć wykonywać ozdoby lub wiązanki z kwiatków pod okiem fachowej pomocy jest to możliwe!

Szamarzewskiego 11/1, Poznań

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez KWIATY&MIUT_FARMA (@kwiatyimiut)

Kwiaciarnia AniRóż

To znana kwiaciarnia, która mieści się w Warszawie. Można tam zakupić najmodniejsze rośliny oraz skorzystać z pomocy pracowników, jakie kwiaty najlepiej będą się prezentować w Twoich wnętrzach.

Karola Szymanowskiego 1, Warszawa

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kwiaciarnia AniRóż (@kwiaciarniaaniroz)

Narcyz – pracownia florystyczna

To firma rodzinna, która istnieje od 1969 roku w Trójmieście. Można skorzystać z profesjonalnej pomocy podczas dobierania kwiatów na ślub i na inne ważne uroczystości.

ul. Władysława IV 32, Gdynia

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.