Kwiaty&Miut,„Święto kwiatów” Warszawa przy ulicy Mysiej 3
Fot. Materiały prasowe
DESIGN

Oto najmodniejsze pracownie florystyczne w Polsce!

Nie można oderwać od nich oczu

Marta Baran 27 lipca 2019 18:30
Kwiaty&Miut,„Święto kwiatów” Warszawa przy ulicy Mysiej 3
Fot. Materiały prasowe

Ślub, uroczystość rodzinna, a może impreza w pracy? Podczas ważnych wydarzeń dobranie idealnej dekoracji to podstawa. Z pomocą przybywają pracownie florystyczne. Bez względu na to, jaką masz koncepcję z pomocą tak fachowej obsługi uda się osiągnąć zamierzony efekt. Poznaj sprawdzone kwiaciarnie, które cieszą się ogromnym uznaniem!

MAK

Warszawska kwiaciarnia, w której znajdziesz oryginalne rośliny doniczkowe oraz kwiaty. Pracownia zajmuje się również projektowaniem dekoracji na przykład na ślub. Koniecznie odwiedźcie ich Instagrama! – naprawdę warto ;)

Mokotowska 26, Warszawa

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez M Á K (@mak.1904)

Projekt Rośliny

Miejsce, które inspiruje! Wrocławska kwiaciarnia, gdzie można zakupić kolejną roślinę lub skorzystać z usługi aranżacji wystroju. Z taką pomocą można wyczarować niesamowite wnętrza.

Świętokrzyska 40B, Wrocław

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rośliny (@projektrosliny)

Kwiaty&Miut

Pracownia zajmuje się nie tylko projektowaniem dekoracji, ale również prowadzi szkołę bukieciarską. Jeśli zawsze chciałaś się nauczyć wykonywać ozdoby lub wiązanki z kwiatków pod okiem fachowej pomocy jest to możliwe!

Szamarzewskiego 11/1, Poznań

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez KWIATY&MIUT_FARMA (@kwiatyimiut)

Kwiaciarnia AniRóż

To znana kwiaciarnia, która mieści się w Warszawie. Można tam zakupić najmodniejsze rośliny oraz skorzystać z pomocy pracowników, jakie kwiaty najlepiej będą się prezentować w Twoich wnętrzach.

Karola Szymanowskiego 1, Warszawa

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kwiaciarnia AniRóż (@kwiaciarniaaniroz)

Narcyz – pracownia florystyczna

To firma rodzinna, która istnieje od 1969 roku w Trójmieście. Można skorzystać z profesjonalnej pomocy podczas dobierania kwiatów na ślub i na inne ważne uroczystości.

ul. Władysława IV 32, Gdynia

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.