Piotr Żyła jamnik
Fot. FORUM
O TYM SIĘ MÓWI

Piotr Żyła ma już nową partnerkę? To o 11 lat młodsza od niego aktorka!

Co na to była żona? Jest mocny komentarz Justyny Żyły

Rafał Kowalski 1 sierpnia 2020 09:51
Piotr Żyła jamnik
Fot. FORUM

Od 2006 do 2018 roku Piotr i Justyna Żyła byli małżeństwem. Para, która wspólnie wychowuje córkę i syna, postanowiła się jednak rozstać przez zdecydowane różnice, które zaczęły między nimi wynikać. Dziś żadna ze stron nie ukrywa, że ma burzliwe relacje z byłym partnerem. Pokazywanie publicznie prywatnych wiadomości czy nawet wysyłanie gróźb – świadkami i takich faktów byliśmy w ostatnich tygodniach. Skoczek narciarski stara się jednocześnie ułożyć sobie nowe, spokojne życie...

Kim jest nowa dziewczyna Piotra Żyły? To Marcelina Ziętek

Choć ani Piotr Żyła, ani jego nowa miłość nie podzielili się jeszcze publicznie informacją o związku, wiele wskazuje na to, że sportowiec naprawdę znalazł drugą połówkę. Jest nią aktorka seriali Szkoła19+, Marcelina Ziętek, która ma 22 lata. Rewelację tę wykryła jedna z internautek. „Marcelina mieszka w Cieszynie i auto Piotrka często stoi zaparkowane przed jej blokiem. Spotykają się już od dawna, na pewno od zeszłego roku”, napisała informatorka Pudelka. Portal twierdzi też, że para była razem w Wiśle, Ustroniu oraz Kołobrzegu. I choć Piotr i Marcelina nie pozowali wspólnie na żadnym zdjęciu, to wiele razy wykonywali sobie podobne pamiątki o tym samym czasie, w tych samych lokalizacjach – np. jacuzzi czy na łódce.

Co jeszcze wiemy o nowej partnerce skoczka? Ukochana sportowca jest młodsza od niego o 11 lat. Na Instagramie ma już prawie 40 tysięcy obserwatorów – głównie za sprawą gry w serialach dla nastolatków emitowanych w TVN. Ponadto Marcelina Ziętek obroniła niedawno licencjat na Wydziale Sztuki i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie, a w przeszłości otrzymała koronę Miss Południa Nastolatek.

Serwis plotek poprosił Justynę Żyłę o odpowiedź na pytanie, czy poznała nową miłość byłego męża. Gwiazda nie chciała jednak komentować sytuacji. I gdy internauci myśleli, że to koniec sprawy, celebrytka opublikowała w sieci długi wpis. „Dziękuję za setki pytań, maili oraz wiadomości prywatnych na Instagramie dotyczących mojego ex męża, ale ten temat kompletnie mnie już nie interesuje, więc oświadczenia nie będzie. Nie interesują mnie kochanki oraz konkubiny Piotra Żyły, to dla mnie od lat żadna nowość. Nie pierwsza i nie ostatnia. Byle z daleka od moich dzieci, które będę chronić. Bzdury już nie zajmują mojego czasu, za to kochające mnie osoby owszem”, czytamy na profilu Justyny Żyły.

Chwilę temu całą sytuację skomentował też Piotr Żyła. Ze względu na nietypowy rodzaj wystosowanego oświadczenia, zamieszczamy je pod tekstem.

Zarówno Justynie, jak i Piotrowi życzymy wszystkiego, co najlepsze.

OŚWIADCZENIE: Hmmm wiem, wiem miałem już nie komętować, ale może jednak skomętuje, nie może lepiej nie będe komętował,...

Opublikowany przez Piotra Żyła- Official Piątek, 31 lipca 2020
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poranki z Tobą i takie widoki❤️❤️🥰🥰 #sea #view #couplegoals #love

Post udostępniony przez MARCELINA ZIĘTEK (@marceepan)

Marcelina Ziętek, ukochana Piotra Żyły
Fot. InstaStories Marceliny Ziętek

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.