Piotr Żyła, Marcelina Ziętek kto to
Fot. Instagram Marceliny Ziętek/ Beata Zawrzel/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Kim jest nowa ukochana Piotra Żyły, Marcelina Ziętek? Możecie znać ją z seriali TVN!

Para buduje dom...

Rafał Kowalski 3 lutego 2021 11:10
Piotr Żyła, Marcelina Ziętek kto to
Fot. Instagram Marceliny Ziętek/ Beata Zawrzel/REPORTER

Od 2006 do 2018 roku Piotr i Justyna Żyła byli małżeństwem. Para, która wspólnie wychowuje córkę i syna, postanowiła się jednak rozstać przez zdecydowane różnice, które zaczęły między nimi wynikać. Dziś żadna ze stron nie ukrywa, że ma burzliwe relacje z byłym partnerem. Pokazywanie publicznie prywatnych wiadomości czy nawet wysyłanie gróźb – świadkami i takich faktów byliśmy w ostatnich tygodniach. Skoczek narciarski stara się jednocześnie ułożyć sobie nowe, spokojne życie... Z kim? To Marcelina Ziętek - młodsza o 11 lat od sportowca aktorka.

Kim jest nowa dziewczyna Piotra Żyły? To Marcelina Ziętek

Choć ani Piotr Żyła, ani jego nowa miłość nie podzielili się jeszcze publicznie informacją o związku, wszystko wskazuje na to, że sportowiec naprawdę znalazł drugą połówkę. Jest nią aktorka seriali Szkoła19+, Marcelina Ziętek, która ma 22 lata. Rewelację tę wykryła w wakacje jedna z internautek. „Marcelina mieszka w Cieszynie i auto Piotrka często stoi zaparkowane przed jej blokiem. Spotykają się już od dawna, na pewno od zeszłego roku”, napisała w sierpniu informatorka Pudelka. Portal twierdził też, że para była razem w Wiśle, Ustroniu oraz Kołobrzegu. I choć Piotr i Marcelina nie pozowali wspólnie na żadnym zdjęciu, to wiele razy wykonywali sobie podobne pamiątki o tym samym czasie, w tych samych lokalizacjach – np. jacuzzi czy na łódce.

Co jeszcze wiemy o nowej partnerce skoczka? Ukochana sportowca jest młodsza od niego o 11 lat. Na Instagramie ma już prawie 70 tysięcy obserwatorów – głównie za sprawą gry w serialach dla nastolatków emitowanych w TVN. Ponadto Marcelina Ziętek obroniła niedawno licencjat na Wydziale Sztuki i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie, a w przeszłości otrzymała koronę Miss Południa Nastolatek.

Serwis Plotek poprosił kilka miesięcy temu Justynę Żyłę o odpowiedź na pytanie, czy poznała nową miłość byłego męża. Gwiazda nie chciała jednak komentować sytuacji. I gdy internauci myśleli, że to koniec sprawy, celebrytka opublikowała w sieci długi wpis. „Dziękuję za setki pytań, maili oraz wiadomości prywatnych na Instagramie dotyczących mojego ex męża, ale ten temat kompletnie mnie już nie interesuje, więc oświadczenia nie będzie. Nie interesują mnie kochanki oraz konkubiny Piotra Żyły, to dla mnie od lat żadna nowość. Nie pierwsza i nie ostatnia. Byle z daleka od moich dzieci, które będę chronić. Bzdury już nie zajmują mojego czasu, za to kochające mnie osoby owszem”, czytamy na profilu Justyny Żyły, która później oskarżyła sportowca o brak zainteresowania dziećmi i zabranie jej samochodu, którym woziła pociechy do szkoły.

Piotr Żyła nie odnosił się w ostatnich internetowych wpisach do słów byłej żony. Wstawia jednak zdjęcia, którymi sugeruje, jak świetnie układa mu się z nową miłością. Według fotografii para buduje dom. 

Zarówno Justynie, jak i Piotrowi życzymy wszystkiego, co najlepsze. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poranki z Tobą i takie widoki❤️❤️🥰🥰 #sea #view #couplegoals #love

Post udostępniony przez MARCELINA ZIĘTEK (@marceepan)

Marcelina Ziętek, ukochana Piotra Żyły
Fot. InstaStories Marceliny Ziętek

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.