Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Agnieszka i Piotr Starakowie pokłócili się o... pracę!

Mąż dziennikarki jest sceptyczny wobec propozycji, którą otrzymała jego żona

Konrad Szczęsny 8 sierpnia 2018 19:28
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Niewinna sprzeczka czy poważny kryzys? Według informatorów jednego z dzienników Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Starak w ostatnim czasie przechodzą trudne chwile. Ma to związek z propozycją, którą otrzymała dziennikarka a na którą nie wyraża zgody jej mąż. O co chodzi?

Agnieszka i Piotr Starakowie kłócą się o pracę

Okazuje się, że stacja TVN poważnie myśli nad reaktywacją zdjętego z anteny w 2016 roku formatu Na językach, którego gospodynią od początku, czyli od 2013 roku, była właśnie Agnieszka Woźniak-Starak (wtedy jeszcze Szulim). Ten pomysł nie przypadł jednak do gustu jej małżonkowi, który twierdzi, że plotkarska tematyka, na której skupia się format, nie przystoi jego żonie.

„On nie chce żony plotkary. A już wcześniej program przyniósł im wielu wrogów, bo Agnieszka musiała plotkować o znajomych z branży”, twierdzi osoba związana z parą w rozmowie z Faktem.

Czy Agnieszka Woźniak-Starak zbuntuje się przeciwko zdaniu męża?

Problem w tym, że dziennikarka nie chce odmówić producentom, ponieważ boi się o swoją pozycję w stacji TVN i o to, że odrzucenie propozycji położy się cieniem na jej zawodowej przyszłości.

„Aga jest w patowej sytuacji. Z jednej strony nie chce podpaść Piotrowi, a z drugiej boi się, że jak odrzuci propozycję TVN to narazi się stacji i o nowych projektach będzie mogła zapomnieć”, twierdzi informator gazety.

Mimo że Agnieszka Woźniak-Starak poinformowała włodarzy TVN o wątpliwościach swojego męża, na niewiele się to zdało i piłka nadal jest po jej stronie.

Co postanowi dziennikarka? To pozostaje póki co wielką niewiadomą  

Agnieszka Woźniak-Starak z mężem na wakacjach
Fot. Instagram

Agnieszka Woźniak-Starak z mężem na wakacjach
Fot. Instagram

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?