Agnieszka Włodarczyk ma nowego nowego faceta. Kim jest Gabriel?
Fot. Instagram @agnieszkawlodarczykofficial/
Z ŻYCIA GWIAZD

TYLKO U NAS! Agnieszka Włodarczyk jest zakochana! Czy planuje ślub z nowym partnerem? „To dojrzały związek, który...”

Konrad Szczęsny 30 sierpnia 2017 19:00
Agnieszka Włodarczyk ma nowego nowego faceta. Kim jest Gabriel?
Fot. Instagram @agnieszkawlodarczykofficial/

Agnieszka Włodarczyk znów jest zakochana! Czy filmowa „Sara” planuje ślub z nowym partnerem? Jak się poznali i kim jest tajemniczy Gabriel, który całkowicie odmienił jej życie? 

 

Polecamy też: „Mam dobre relacje z byłymi. Także z Mikołajem, mimo że to świeża sprawa”. Agnieszka Włodarczyk szczerze o związkach

 

Nowy partner Agnieszki Włodarczyk. Kim jest tajemniczy Gabriel?

 

O nowym związku Agnieszki Włodarczyk zaczęto mówić w marcu tego roku. Wtedy to media obiegła sensacyjna informacja, że aktorka spotyka się z tajemniczym biznesmenem o imieniu Gabriel. Relacja jest bardzo poważna i całkowicie odmieniła życie gwiazdy! Jak się poznali?

 

Agnieszka i Gabriel poznali się w grudniu przez wspólnych znajomych. Razem powitali Nowy Rok, a w podróż do Indonezji pojechali juz jako para. Nie afiszują się ze swoją miłością, ale i nie zamierzają się ukrywać”, zdradziła wówczas w rozmowie z magazynem „Party” znajoma gwiazdy.

 

Gabriel to osoba spoza show-biznesu. Pochodzi z Mazur i jego życie związane jest w dużej mierze ze sportami wodnymi (startuje m.in. w regatach). Podobno już zaraził Agnieszkę Włodarczyk pasją do nich i nie wyobraża sobie ona wypoczynku bez łódki! Zakochani pierwszy wspólnych rejs odbyli po Indonezji w lutym tego roku. Z kolei 16 sierpnia na Instagramie aktorki pojawiło się zdjęcie z wyprawy na Mazury. Poza bratem gwiazdy i Misterem Polski 2015 Rafałem Jonkiszem można na nim również zobaczyć tajemniczego partnera Agnieszki Włodarczyk, Gabriela. Jednak nie była to pierwsza wyprawa zakochanych na łódki, gdyż do tej pory aktorka i jej bliscy pływali po mazurskich jeziorach przynajmniej trzy razy, czego dowodem są właśnie zdjęcia na Instagramie.

Agnieszka Włodarczyk ma nowego faceta! Kim jest jej partner, bieznesmen Gabriel i czy planują ślub?
Fot. Instagram @agnieszkawlodarczykofficial

Polecamy też: Agnieszka Włodarczyk wyruszyła na prywatne Azja Express. Gdzie podróżuje?

 

Agnieszka Włodarczy i jej nowy parter Gabriel planują ślub?

 

Wedle najnowszych doniesień, Agnieszka Włodarczyk i Gabriel podjęli kolejne kroki, żeby sformalizować swój związek. Para ostatnio... zamieszkała razem! Póki co jednak nie planują zaręczyn.

 

Gdy są w Warszawie, mieszkają u niej. Ale ona spędza też dużo czasu w jego domu na Mazurach. Świetnie się dogadują, ale nie ma mowy o zaręczynach. To dojrzały związek i oboje podchodzą do niego na spokojnie. Są parą dopiero od siedmiu miesięcy, zaczęli spotykać się w grudniu, więc nie oczekujmy, że już będą planowali ślub! To zbyt krótki okres, by w ogóle o tak poważnym kroku myśleć. Póki co dzielą wspólne pasje, spędzają czas ze znajomymi, przez których się poznali i cieszą się tym, co jest”, zapewniła znajoma aktorki w rozmowie z nami.

 

Jednak gwiazda traktuje tę relację niezwykle poważnie i dlatego przedstawiła już ukochanego rodzinie!

 

Mama Agi jest nim oczarowana. Gabryś to opiekuńczy i zaradny facet, przy jego boku Aga ciągle się uśmiecha. Jej bliscy widzą, że jest z nim szczęśliwa”, potwierdziła osoba blisko związana z Agnieszką Włodarczyk w rozmowie z magazynem „Party”.

 

Polecamy też: Agnieszka Włodarczyk najpopularniejszą polską aktorką w Internecie! To zasługa „Azja Express”?

 

Partner Agnieszki Włodarczyk, Gabriel, odmienił jej życie

 

Osoby blisko związane z aktorką zdradziły także, że ta miłość całkowicie odmieniła jej życie.

 

Kiedyś Agnieszka miała opinię trudnej we współpracy, teraz gdy angażuje się w nowe projekty, wszyscy są zdziwieni, że nie jest wymagająca, nie gwiazdorzy i jest gotowa do pracy w każdych warunkach”, podkreślił współpracownik aktorki w rozmowie z tygodnikiem „Gwiazdy”.

 

Polecamy też: Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk: jednak rozstanie! A tak się kochali - przypominamy pamiętny wywiad pary

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.