Sabina Zięba 8 lutego 2017 08:45
1/6
Copyright @Instagram @agnieszkawlodarczykofficial, Facebook Agnieszka Włodarczyk
1/6

Ubiegłoroczna edycja programu Azja Express miała wpływ na życie wielu uczestników. Niektórzy wzmocnili swe przyjaźnie, inni zyskali nowe bliskie im osoby. Poszczególni trafili na okładki magazynów czy zdobyli kontrakty reklamowe.

 

Polecamy też: Żurawski, Miko, Włodarczyk. Kto najwięcej stracił, a kto zyskał na udziale w „Azja Express”?

 

Agnieszka Włodarczyk w programie miała okazję pokazać się widzom ze swej prawdziwej strony i dzięki temu zyskała sympatię ludzi. Wszystkim znana aktorka z "13 posterunku" czy filmu "E=mc²" podbiła serca Polaków swoją naturalnością i brakiem parcia na zwycięstwo w programie. Stała się również najczęściej wyszukiwaną w Internecie polską gwiazdą zajmując piąte miejsce w TOP 10 Trendów Google Polska.

 

Aktorce tak bardzo spodobał się klimat Azji podczas kręcenia programu, że postanowiła na własną rękę wyruszyć w pozostałe rejony, których nie miała okazji zobaczyć ostatnim razem. Znajomy Agnieszki ujawnił jakiś czas temu w tygodniku Gwiazdy, że "Tym razem jej celem będzie Indonezja. Chce odwiedzić Jawę, Bali, Gili i Lombok. Zabiera ze sobą plecak, który miała w programie "Azja Express." (...)  Na Jawie zamierza wejść na wulkan Kawah Ijen, gdzie do dziś w tradycyjny sposób wydobywa się siarkę. Na Bali zamierza zobaczyć wszystkie największe wodospady."

 

W naszej galerii możecie sprawdzić czy miał rację i gdzie aktualnie przebywa gwiazda! Czy w poszukiwaniu duchowego poruszenia wyruszyła w podróż śladami bohaterki "Jedz, módl się, kochaj"?

 

2/6
Copyright @Instagram @agnieszkawlodarczykofficial
2/6

Pierwsze zdjęcia ze swojego wyjazdu podsumowała "Bez planów i stylizacji, z plecakiem Azja Express zdobywamy z przyjaciółmi Indonezję". To właśnie tam udała się aktorka.

 

Polecamy też: Piekielnie rajskie wyspy – Indonezja, jakiej nie znacie!

 

Indonezja to największy wyspiarski kraj na świecie z ponad trzynastoma tysiącami wysp. Ciekawostką jest, że to 4. najbardziej zaludniony kraj na świecie o 260-milionowej populacji. Jest tam największa liczba wyznawców islamu na świecie.

 

Artystka przebywa na jednej z indonezyjskich wysp - sama skomentowała "zakochałam się w Bali". Ten porośnięty lasami tropikalnymi teren jest położony w archipelagu Małych Wysp Sundajskich. Znajduje się tam również wulkaniczne pasmo górskie z najwyższym szczytem Agung (3142 m n.p.m.).

3/6
Copyright @Instagram @agnieszkawlodarczykofficial
3/6

Artystka w ostatnich dniach odwiedziła również kompleks czynnych wulkanów we wschodniej części Jawy - Ijen. Pierwszą erupcję odnotowano tam w 1796 roku, a ostatnia miała miejsce w 2002. Teren jest znany z powodu wypływania z otworów na zboczach siarki, która zastyga na świeżym powietrzu. Jest to bardzo szkodliwe dla ludzi, którzy tam pracują i to o nich został nakręcony nagrodzony m. in. Europejską Nagrodą Filmową dokument "Śmierć człowieka pracy".

 

Aktorka była zachwycona podróżą w to miejsce i skomentowała "Jestem pełna podziwu dla ludzi, którzy tam pracują".

4/6
Copyright @Facebook Agnieszka Włodarczyk
4/6

W następnej kolejności Agnieszka Włodarczyk odwiedziła Pura Ulun Danu Bratan na Bali. To największa atrakcja regionu Bedugul. Ta hinduistyczna świątynia powstała w XVII wieku na brzegu jeziora Bratan i jest jedną z najbardziej charakterystycznych świątyń na wyspie.

5/6
Copyright @Instagram @agnieszkawlodarczykofficial
5/6

Pura Ulun Danu Bratan znajduje się na wysokości 1200 m n.p.m. i jest częścią większego kompleksu. W środku świątyni znajduje się posąg Buddy, a Bratan nazywane jest również Jeziorem Świętej Góry, ze względu na żyzną glebę.

6/6
Copyright @Facebook Agnieszka Włodarczyk
6/6

Świątynia ta otoczona jest pięknym i doskonale zadbanym ogrodem. W okolicy istnieją również całoroczne plantacje truskawek.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.