Sabina Zięba 7 sierpnia 2017 06:30
1/8
Copyright @Instagram
1/8

Ostatnio media obiegła informacja o ciąży Weroniki Rosati. 33-letnia aktorka jest już w piątym miesiącu i będzie to pierwsze jej dziecko. Dwa lata temu wyznała: „Wiem, że bardzo chcę zostać mamą, ale rodzinę muszę stworzyć z odpowiednią osobą, taką, z którą chcę być do końca życia”. Tą osobą okazał się ortopeda, Robert Śmigielski. Nie jest znana jeszcze płeć dziecka, lecz wiadomo, że jeżeli urodzi się dziewczynka, będzie miała na imię Elżbieta, na cześć hollywoodzkiej aktorki, Elizabeth Taylor.

Polecamy też: Weronika Rosati w ciąży nie próżnuje: zdradziła, że nie rezygnuje z ćwiczeń i już wybrała imię dla dziecka!

Korzystając z ostatnich wolnych miesięcy i pięknej pogody, Weronika Rosati wybrała się teraz na zagraniczne wakacje. Aktualnie przebywa w jednej z najcenniejszych pozycji na liście światowego dziedzictwa ludzkości - w Wenecji. Przejazdem pojawiła się również w Krakowie oraz Wiedniu. Widać, że artystka promienieje. Dzieli się z fanami wieloma zdjęciami prezentując się w pięknych sukienkach w stylu boho, które w znacznym stopniu maskują jej brzuszek. Zobacz, jak aktorka wygląda na wakacjach! Jakie marki wybiera?

Polecamy też: Weronika Rosati pojawiła się na premierze filmowej! Czy ciąża jej służy?

2/8
Copyright @Instagram
2/8
3/8
Copyright @Instagram
3/8
4/8
Copyright @Instagram
4/8

Weronika Rosati w Wenecji w sukience Just Paul i torebce Valentino.

Polecamy też: Boho-chic wciąż nie wychodzi z mody! Zobacz najlepsze propozycje sukienek

5/8
Copyright @Instagram
5/8
6/8
Copyright @Instagram
6/8
7/8
Copyright @Instagram
7/8
8/8
Copyright @Instagram
8/8

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.