Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek, Henryk Majdan, VIVA! 20/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Pech Małgorzaty Rozenek-Majdan. Pojechała na wyśnione wakacje i zmarnuje 9 dni

Prezenterka nie ma szczęścia...

Konrad Szczęsny 13 stycznia 2021 11:46
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek, Henryk Majdan, VIVA! 20/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan z rodziną wylecieli w miniony weekend na gorące wakacje. Gwiazda TVN wraz z mężem i dziećmi wypoczywa w słonecznym Meksyku. Niestety, jak wynika ze słów prezenterki, w trakcie urlopu nie mają zbyt wiele szczęścia i nie mogą w pełni wykorzystać wypoczynku. Dlaczego?

Małgorzata Rozenek-Majdan na wakacjach w Meksyku. Pech prezenterki

Te wakacje były ich wielkim marzeniem po niezwykle intensywnym roku. Małgorzata Rozenek-Majdan nie tylko angażowała się w kolejne zawodowe projekty, takie jak „Projekt Lady” czy film Patryka Vegi, lecz także została po raz trzeci mamą. W czerwcu na świat przyszedł synek prezenterki i Radosława Majdana, któremu nadali imię Henryk.

Nic dziwnego, że już w trakcie świąt zaszyli się w gronie najbliższych, by złapać chwilę oddechu. Kontynuacją odpoczynku jest egzotyczny wyjazd do Meksyku. Rodzina będzie przebywać tam aż miesiąc w towarzystwie niani Bożenki, która pomaga w opiece nad najmłodszą latoroślą. Gwiazda TVN już opublikowała w sieci pierwsze zdjęcia, na których zaprezentowała sylwetkę po porodzie. Fani nie szczędzili jej komplementów!

Niestety, w trakcie wypoczynku nie wszystko przebiega tak, jak by chciała. Mimo że warunki, w których Małgorzata Rozenek-Majdan wypoczywa wraz z rodziną są iście bajkowe (hotel z najwyższej półki, luksusowy apartament, prywatny basen i przestronny taras), rodzina nie ma szczęścia do... pogody! Mimo znacznie wyższych niż w Polsce temperatur, jest deszczono a i prognozy nie napawają w tej materii optymizmem. Taki stan rzeczy trwać ma aż 9 dni! 

„Jak widzicie, pogoda nas nie rozpieszcza i dzisiaj leje. Ale powiem Wam więcej, ma lać cały czas”, zwierzyła się prezenterka na swojej relacji na Instastories.

Przypomnijmy, że państwo Majdanowie z dziećmi wypoczywają w Tulum na półwyspie Jukatan w pobliżu ruin prekolumbijskiego miasta Majów.

Małgorzata Rozenek-Majdan, prognoza pogody, Meksyk, wakacje, Tulum
Fot. Instagram @m_rozenek

Brak słońca, deszcz. Taką pogodę przewiduje się w Tulum w Meksyku

Taki stan rzeczy trwać ma 9 dni. Opady deszczu są niezwykle intensywne i praktycznie nie ustają. Nadzieję daje jednak najnowsza relacja Małgorzaty Rozenek-Majdan. Wynika z niej, że pojawiło się słońce, jednak po jakimś czasie zniknęło za chmurami.

To jednak nie przeszkadza rodzinie w organizowaniu sobie czasu wolnego. Gdy przestaje lać, zwiedzają okolicę, spacerują, pluskają się w basenie, grają w piłkę i stawiają na inne aktywności fizyczne. Do pogodowych perypetii gwiazda TVN nawiązała pod zdjęciem, na którym pozuje w indiańskim kapeluszu. Podkreśliła, że póki co nie mają co liczyć na opaleniznę...

„Napisałabym, pozdrawiam Was blade twarze, ale jedyne blade twarze to my. Nie mamy szczęścia do pogody”, zwierzyła się.

Z ostatniej udostępnionej relacji w mediach społecznościowych wynika, że słońce pojawia się, jednak szybko jest przysłaniane przez chmury... Mamy nadzieję, że mimo prognoz przez resztę wyjazdu rodzina będzie mogła liczyć na piękną pogodę!  

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.