Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek, Henryk Majdan, VIVA! 20/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Pech Małgorzaty Rozenek-Majdan. Pojechała na wyśnione wakacje i zmarnuje 9 dni

Prezenterka nie ma szczęścia...

Konrad Szczęsny 13 stycznia 2021 11:46
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek, Henryk Majdan, VIVA! 20/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan z rodziną wylecieli w miniony weekend na gorące wakacje. Gwiazda TVN wraz z mężem i dziećmi wypoczywa w słonecznym Meksyku. Niestety, jak wynika ze słów prezenterki, w trakcie urlopu nie mają zbyt wiele szczęścia i nie mogą w pełni wykorzystać wypoczynku. Dlaczego?

Małgorzata Rozenek-Majdan na wakacjach w Meksyku. Pech prezenterki

Te wakacje były ich wielkim marzeniem po niezwykle intensywnym roku. Małgorzata Rozenek-Majdan nie tylko angażowała się w kolejne zawodowe projekty, takie jak „Projekt Lady” czy film Patryka Vegi, lecz także została po raz trzeci mamą. W czerwcu na świat przyszedł synek prezenterki i Radosława Majdana, któremu nadali imię Henryk.

Nic dziwnego, że już w trakcie świąt zaszyli się w gronie najbliższych, by złapać chwilę oddechu. Kontynuacją odpoczynku jest egzotyczny wyjazd do Meksyku. Rodzina będzie przebywać tam aż miesiąc w towarzystwie niani Bożenki, która pomaga w opiece nad najmłodszą latoroślą. Gwiazda TVN już opublikowała w sieci pierwsze zdjęcia, na których zaprezentowała sylwetkę po porodzie. Fani nie szczędzili jej komplementów!

Niestety, w trakcie wypoczynku nie wszystko przebiega tak, jak by chciała. Mimo że warunki, w których Małgorzata Rozenek-Majdan wypoczywa wraz z rodziną są iście bajkowe (hotel z najwyższej półki, luksusowy apartament, prywatny basen i przestronny taras), rodzina nie ma szczęścia do... pogody! Mimo znacznie wyższych niż w Polsce temperatur, jest deszczono a i prognozy nie napawają w tej materii optymizmem. Taki stan rzeczy trwać ma aż 9 dni! 

„Jak widzicie, pogoda nas nie rozpieszcza i dzisiaj leje. Ale powiem Wam więcej, ma lać cały czas”, zwierzyła się prezenterka na swojej relacji na Instastories.

Przypomnijmy, że państwo Majdanowie z dziećmi wypoczywają w Tulum na półwyspie Jukatan w pobliżu ruin prekolumbijskiego miasta Majów.

Małgorzata Rozenek-Majdan, prognoza pogody, Meksyk, wakacje, Tulum
Fot. Instagram @m_rozenek

Brak słońca, deszcz. Taką pogodę przewiduje się w Tulum w Meksyku

Taki stan rzeczy trwać ma 9 dni. Opady deszczu są niezwykle intensywne i praktycznie nie ustają. Nadzieję daje jednak najnowsza relacja Małgorzaty Rozenek-Majdan. Wynika z niej, że pojawiło się słońce, jednak po jakimś czasie zniknęło za chmurami.

To jednak nie przeszkadza rodzinie w organizowaniu sobie czasu wolnego. Gdy przestaje lać, zwiedzają okolicę, spacerują, pluskają się w basenie, grają w piłkę i stawiają na inne aktywności fizyczne. Do pogodowych perypetii gwiazda TVN nawiązała pod zdjęciem, na którym pozuje w indiańskim kapeluszu. Podkreśliła, że póki co nie mają co liczyć na opaleniznę...

„Napisałabym, pozdrawiam Was blade twarze, ale jedyne blade twarze to my. Nie mamy szczęścia do pogody”, zwierzyła się.

Z ostatniej udostępnionej relacji w mediach społecznościowych wynika, że słońce pojawia się, jednak szybko jest przysłaniane przez chmury... Mamy nadzieję, że mimo prognoz przez resztę wyjazdu rodzina będzie mogła liczyć na piękną pogodę!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.