Małgorzata Kożuchowska, Viva! 2011, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Kożuchowska na czułych zdjęciach z synkiem. Jaś rośnie jak na drożdżach!

Tak aktorka spędza wakacje z rodziną

Konrad Szczęsny 12 czerwca 2021 13:44
Małgorzata Kożuchowska, Viva! 2011, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Uwielbiana aktorka wybrała się na wakacje z rodziną. Małgorzata Kożuchowska przy okazji zamieściła czułe zdjęcia z 6-letnim synem na swoim profilu na Instagramie. Jaś jest już naprawdę dużym chłopcem! Fani nie szczędzą gwieździe komplementów.

Małgorzata Kożuchowska długo walczyła o macierzyństwo. Ujawniła prawdę

Macierzyństwo było jej ogromnym marzeniem. Długo walczyła o jego spełnienie. Małgorzata Kożuchowska przyznała, że lekarze dawali jej 2% szans na zajście w ciążę. Gdy się udało, miała 43 lata.

„Pierwszy pozytywny wynik testu wysłałam mojej Pani doktor, a ona poprosiła, żebym to badanie powtórzyła za 48 godzin, bo dopiero wtedy będzie można mieć pewność. Później powiedziała mi, że z medycznego punktu widzenia na zajście w ciążę miałam… 2% szans (…) Moja ciąża była trudna… Trzeba było na nią chuchać i dmuchać”, zwierzyła się w wywiadzie dla „Baby by Ann” w sierpniu 2020 roku.

A to był dopiero początek. Przez pierwsze trzy miesiące musiała leżeć, by zminimalizować ryzyko poronienia. Wiedziała jednak, że zrobi wszystko, by doszło do szczęśliwego rozwiązania. Inne rzeczy, w tym zobowiązania zawodowe, zeszły na dalszy plan.

„W ciąży dużo przytyłam. Brałam też leki, co dodatkowo utrudniało mi powrót do starej wagi. Ostatecznie dopiero po roku byłam w stanie wrócić do swoich ubrań sprzed ciąży”, ujawniła.

Jan Franciszek przyszedł na świat 10. października 2014 roku. Jest oczkiem w głowie znanej mamy i jej męża, Bartłomieja Wróblewskiego. Jak chłopiec wygląda obecnie?

Czytaj także: Małgorzata Kożuchowska ujawniła bolesną prawdę. W takich warunkach żyła po porodzie

Małgorzata Kożuchowska na wakacjach z synem Janem Franciszkiem. Jak wygląda chłopiec?

Obecnie aktorka przebywa z rodziną na wakacjach, co ujawniła w mediach społecznościowych. Z komentarzy wynika, że na cel wyprawy wybrali stolicę Austrii, Wiedeń. Małgorzata Kożuchowska zamieściła w sieci zdjęcia z sześcioletnim Janem. Mimo że konsekwentnie nie pokazuje jego twarzy, na fotografiach widzimy, jak bardzo chłopiec wyrósł! 

Aktorka pozuje na zdjęciu, siedząc na schodach. Ma na sobie długą turkusową sukienkę i promiennie się uśmiecha. Jan Franciszek siedzi na jej kolanach, zaś dumna mama czule go obejmuje.

„Dzień dobry! #sobota #mamaisyn #synekmamusi #wakacje #loveisintheair”, podpisała je Małgorzata Kożuchowska.

Internauci nie kryją zachwytu! W komentarzach przesyłają aktorce i jej bliskim życzenia udanego, spokojnego i pięknego wypoczynku.

„Cudowne zdjęcia ❤️❤️Pani Małgosiu to jest prawdziwe szczęście ❤️❤️😍”, „Cudowne zdjęcie,miło widzieć więż między mamą i synem,piękni❤️❤️”, „Dzień dobry Gosiu życzę miłej soboty piękna jak zawsze love ❤️”, piszą zachwyceni.

My również dołączamy się do tych życzeń! Zdjęcia aktorki z Jasiem możesz zobaczyć poniżej.  

Czytaj także: Mama Małgorzaty Kożuchowskiej ocaliła jej życie. Ujawniła historię mrożącą krew w żyłach

Małgorzata Kożuchowska, syn Małgorzaty Kożuchowskiej, Jan Franciszek Wróblewski 2021
Fot. Instagram @malgorzatakozuchowska

Małgorzata Kożuchowska, syn Małgorzaty Kożuchowskiej, Jan Franciszek Wróblewski 2021
Fot. Instagram @malgorzatakozuchowska

Małgorzata Kożuchowska z synkiem Janem Franciszkiem na wakacjach w Wiedniu 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.