Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Lara Gessler skróciła wakacje nad polskim morzem. „Pogoda beznadziejna, a ceny...”

Gwiazda zrezygnowała z rodzinnego wypoczynku. Dlaczego?

Ksenia Krasko 4 lipca 2021 16:15
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wakacje to czas, kiedy gwiazdy dzielą się z fanami urokliwymi zdjęciami z najróżniejszych zakątków świata. Niektórzy decydują się na odległe podróże, a inni wypoczywają w Polsce, szczególnie, że wciąż obowiązują ograniczenia pandemiczne. Wiele osób tradycyjnie wybiera wczasy nad Bałtykiem, a jedną z nich jest Lara Gessler. Liczyła na wspaniały czas w gronie najbliższych, ale wyjazd zakończyła szybciej, niż się spodziewała. Córka Magdy Gessler ujawniła powody tej decyzji, a komentujący przyznają jej rację.

Lara Gessler na rodzinnych wakacjach z mężem i córką

Ubiegły rok był niezwykle ważny dla Lary Gessler. Najpierw wyszła za mąż za wieloletniego ukochanego, prawnika Piotra Szeląga, a wkrótce potem została mamą – para powitała na świecie dziewczynkę, która otrzymała imię Nena. Na portalach społecznościowych gwiazdy nie brakuje uroczych rodzinnych zdjęć z córeczką, a sama Lara chętnie dzieli się z obserwatorami swoimi myślami na temat macierzyństwa.

Zobacz też: Lara Gessler karmi córkę piersią w restauracji w Barcelonie. Zdjęcie wywołało lawinę komentarzy

Lara Gessler ma stały kontakt z fanami na swoim Instagramie, dlatego obserwujący gwiazdę wiedzieli, że wraz z najbliższymi wybrała się nad polskie morze. Nie spodziewali się jednak, że para tak szybko zakończy wyjazd i wróci do stolicy... Dlaczego tak się stało?

Lara Gessler o drogich wakacjach nad polskim morzem

Córka Magdy Gessler nie kryje rozczarowania tym, co działo się nad Bałtykiem. „Doszliśmy do wniosku, że nie będziemy przedłużać wyjazdu, bo pogoda jest beznadziejna, a ceny nad morzem kosmiczne”, przyznała na swoim InstaStories. „To jest coś nieprawdopodobnego, ile kosztują hotele w tej chwili. Doszliśmy do wniosku, że dołożymy sobie do naszego następnego wyjazdu więcej kasy”, przekazała fanom.

Nie jest tajemnicą, że w sezonie letnim ceny nad morzem znacznie wzrastają. W sieci co jakiś czas pojawiają się na przykład zdjęcia paragonów z nadmorskich restauracji, a kwoty, jakie widnieją, często zaskakują. Być może dlatego wiele osób uważa, że wakacje za granicą często wychodzą taniej niż nad Bałtykiem.

Zgadzacie się z tym, co mówi Lara Gessler? 

Lara Gessler w sesji dla magazynu VIVA!, 2019 rok

Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?