Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem Jane Bazylem. Kulisty rozstania pary
Fot. Instagram @annawendzikowska
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Wendzikowska pokazała romantyczne zdjęcie z ukochanym. Ich wakacje to bajka!

Jedną fotografią dziennikarka potwierdziła, że jest zakochana

Rafał Kowalski 17 lipca 2019 08:59
Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem Jane Bazylem. Kulisty rozstania pary
Fot. Instagram @annawendzikowska

Anna Wendzikowska wiele wolnych od pracy chwil wykorzystuje na podróże. I nie inaczej jest tym razem. Dziennikarka od tygodnia jest poza Polską. Najpierw wyleciała do Miami, a teraz odpoczywa na Bahamach. Internautów zastanawia tylko jedno: jak to możliwe, że na każdym zdjęciu jest sama. Czyżby uwielbiała zwiedzanie w pojedynkę?

Anna Wendzikowska z partnerem na wakacjach

Okazuje się, że nie! Gwiazda TVN napisała w związku z nietrafionymi przypuszczeniami jej fanów post na Instagramie. „Dla wszystkich zatroskanych o mnie Nie, nie podróżuję sama.. choć uważam, że samotne podróże też mają swój urok. Jak czegoś nie widać na IG, to nie zawsze znaczy, że tego nie ma”, wytłumaczyła Wendzikowska w sieci i opublikowała zdjęcie ze swoim ukochanym, Janem Bazylem.

Romantyczna fotografia wykonana w wodzie pełnej małych rekinów to kolejny dowód na to, że ponad 2-letni związek miłośniczki filmów i warszawskiego biznesmana ma się dobrze. Plotki o kryzysie w relacjach pary, które pojawiły się w mediach kilka miesięcy temu były nieprawdziwe, o czym Wendzikowska wspomniała już w lutym. „To tak jest, że nie można sobie wyrabiać wiedzy o świecie i o tym, co się dzieje na świecie z portali plotkarskich. Ja nawet nie wiedziałam, jak to komentować i nie wiem jak to komentować, bo to wszystko, co się pojawiło w mediach, to jest tak piramidalna bzdura, że nawet nie wiem od czego zacząć czy odkręcać”, mówiła w studiu Dzień Dobry TVN.

Parze życzymy pięknej końcówki urlopu i dużo miłości! 

Jan Bazyl, Anna Wendzikowska
Fot. Instagram

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.