Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem Jane Bazylem. Kulisty rozstania pary
Fot. Instagram @annawendzikowska
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Wendzikowska pokazała romantyczne zdjęcie z ukochanym. Ich wakacje to bajka!

Jedną fotografią dziennikarka potwierdziła, że jest zakochana

Rafał Kowalski 17 lipca 2019 08:59
Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem Jane Bazylem. Kulisty rozstania pary
Fot. Instagram @annawendzikowska

Anna Wendzikowska wiele wolnych od pracy chwil wykorzystuje na podróże. I nie inaczej jest tym razem. Dziennikarka od tygodnia jest poza Polską. Najpierw wyleciała do Miami, a teraz odpoczywa na Bahamach. Internautów zastanawia tylko jedno: jak to możliwe, że na każdym zdjęciu jest sama. Czyżby uwielbiała zwiedzanie w pojedynkę?

Anna Wendzikowska z partnerem na wakacjach

Okazuje się, że nie! Gwiazda TVN napisała w związku z nietrafionymi przypuszczeniami jej fanów post na Instagramie. „Dla wszystkich zatroskanych o mnie Nie, nie podróżuję sama.. choć uważam, że samotne podróże też mają swój urok. Jak czegoś nie widać na IG, to nie zawsze znaczy, że tego nie ma”, wytłumaczyła Wendzikowska w sieci i opublikowała zdjęcie ze swoim ukochanym, Janem Bazylem.

Romantyczna fotografia wykonana w wodzie pełnej małych rekinów to kolejny dowód na to, że ponad 2-letni związek miłośniczki filmów i warszawskiego biznesmana ma się dobrze. Plotki o kryzysie w relacjach pary, które pojawiły się w mediach kilka miesięcy temu były nieprawdziwe, o czym Wendzikowska wspomniała już w lutym. „To tak jest, że nie można sobie wyrabiać wiedzy o świecie i o tym, co się dzieje na świecie z portali plotkarskich. Ja nawet nie wiedziałam, jak to komentować i nie wiem jak to komentować, bo to wszystko, co się pojawiło w mediach, to jest tak piramidalna bzdura, że nawet nie wiem od czego zacząć czy odkręcać”, mówiła w studiu Dzień Dobry TVN.

Parze życzymy pięknej końcówki urlopu i dużo miłości! 

Jan Bazyl, Anna Wendzikowska
Fot. Instagram

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.