Zobacz pełne miłości zdjęcia

VIVA! 17 października 2019 07:03

Kilka dni temu polskie media obiegła informacja, że córka Pauliny Młynarskiej - Alicja - wzięła ślub ze swoją ukochaną o imieniu Mika. Okazuje się, że Agata Młynarska nie tylko pogratulowała siostrzenicy, ale postanowiła się z nią spotkać w dalekiej Sewilli. Zdjęcia wykonane w Hiszpanii są naprawdę piękne, ale brakuje na nich mamy 27-letniej choreografki.

Wakacje rodziny Młynarskich. Zabrakło Pauliny

Agata Młynarska z ogromną radością dzieliła się w sieci kolejnymi fotografiami wykonanymi w hiszpańskiej Sewilli. Na pamiątkach z urlopu widać znaną dziennikarkę, jej siostrzenicę Alicję, jej żonę Mikę oraz ukochanego Agaty Młynarskiej – Przemysława. Brakuje tylko Pauliny Młynarskiej.

Powód tej nieobecności jest prosty. W tym samym czasie, co rodzinne wakacje, odbywał się wyjazd na Zanzibar, w którym Paulina Młynarska wzięła udział. Zaraz po powrocie, dziennikarka wróciła do kraju, gdzie głosowała w wyborach parlamentarnych.

Zobacz zdjęcia z niezwykłej podróży. 

1/5
Agata Młynarska, Alicja Nauman
Copyright @Instagram
1/5

Rodzina prawie w komplecie!

2/5
Agata Młynarska, Alicja Nauman
Copyright @Instagram
2/5

Widać, że Agata Młynarska ma świetny kontakt z siostrzenicą

3/5
Agata Młynarska, Alicja Nauman
Copyright @Instagram
3/5

Międzypokoleniowy wyjazd bardzo się udał. Były nawet wycieczki rowerowe

4/5
Agata Młynarska, Alicja Nauman
Copyright @Instagram
4/5

I obowiązkowy udział w wyborach!

5/5
Agata Młynarska, Alicja Nauman
Copyright @Instagram
5/5

Zazdrościmy pięknych wspomnień!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.