Z ŻYCIA GWIAZD

Julia Wieniawa pokazała odważne zdjęcia w bikini! 19-latka wypoczywa w Dubaju

Na wakacje pojechała z ukochanym

Monika Katarzyna Krupska 22 listopada 2018 06:01

Julia Wieniawa to jedna z bardziej zapracowanych młodych aktorek w show-biznesie! 19-latka nie tylko gra w serialach i filmach, ale także jest ambasadorką wielu firm czy ostatnio zaprojektowała własną kolekcję ubrań! Nic więc dziwnego, że młoda aktora w tym roku czas na wakacje znalazła dopiero w drugiej połowie listopada! Gdzie i z kim udała się na wypoczynek? 

Julia Wieniawa w Dubaju 

19-latka po wielu miesiącach ciężkiej pracy właśnie udała się na urlop. Nie sama, a w towarzystwie swojego ukochanego poleciała do Dubaju! „Lecimy odpocząć. Pozdrawiamy wszystkich”, napisał na Instagramie Antonii Królikowski. Para na urlop poleciała w takich samych koszulkach, które pochodzą z najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła! 

Temperatura w Zjednoczonych Emiratach Arabskich bliska jest 30 stopni Celsjusza. Nic więc dziwnego, że Wieniawa z chęcią wypoczywa zarówno na plaży, jak i przy hotelowym basenie. Aktorka podzieliła się z fanami bardzo odważnymi zdjęciami w bikini! „Julia wyglądasz świetnie”, „Wspaniała”, pisali internauci. I dopytywali, gdzie kupiła kostium.

Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii, jak Julia i Antek spędzają wakacje.  

Wideo

Podjęliśmy wyzwanie #1TBChallenge!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.