Na wakacje pojechała z ukochanym

Monika Katarzyna Krupska 22 listopada 2018 06:01

Julia Wieniawa to jedna z bardziej zapracowanych młodych aktorek w show-biznesie! 19-latka nie tylko gra w serialach i filmach, ale także jest ambasadorką wielu firm czy ostatnio zaprojektowała własną kolekcję ubrań! Nic więc dziwnego, że młoda aktora w tym roku czas na wakacje znalazła dopiero w drugiej połowie listopada! Gdzie i z kim udała się na wypoczynek? 

Julia Wieniawa w Dubaju 

19-latka po wielu miesiącach ciężkiej pracy właśnie udała się na urlop. Nie sama, a w towarzystwie swojego ukochanego poleciała do Dubaju! „Lecimy odpocząć. Pozdrawiamy wszystkich”, napisał na Instagramie Antonii Królikowski. Para na urlop poleciała w takich samych koszulkach, które pochodzą z najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła! 

Temperatura w Zjednoczonych Emiratach Arabskich bliska jest 30 stopni Celsjusza. Nic więc dziwnego, że Wieniawa z chęcią wypoczywa zarówno na plaży, jak i przy hotelowym basenie. Aktorka podzieliła się z fanami bardzo odważnymi zdjęciami w bikini! „Julia wyglądasz świetnie”, „Wspaniała”, pisali internauci. I dopytywali, gdzie kupiła kostium.

Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii, jak Julia i Antek spędzają wakacje.  

1/5
Julia Wieniawa na wakacjach w Dubaju
Copyright @instagram@juliawieniawa
1/5

Julia Wieniawa właśnie poleciała na wakacje do Dubaju 

2/5
Antek Królikowski na wakacjach w Dubaju
Copyright @instagram@juliawieniawa
2/5

Aktorka na wypoczynek udała się wraz z partnerem Antonim Królikowskim 

3/5
Julia Wieniawa na wakacjach w Dubaju
Copyright @instagram@juliawieniawa
3/5

19-latka na swoim Instagramie pokazała zdjęcie w bikini 

4/5
Julia Wieniawa na wakacjach w Dubaju
Copyright @instagram@juliawieniawa
4/5

W Dubaju jest około 30 stopni Celsjusza, nic więc dziwnego, że Julia korzysta z pogody 

5/5
Julia Wieniawa na wakacjach w Dubaju
Copyright @instagram@juliawieniawa
5/5

Fani są zachwyceni zdjęciami Julii, tak samo jak my! Życzymy udanego wypoczynku!

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?