O TYM JEST GŁOŚNO

Tak Małgorzata Rozenek-Majdan rozprawiła się z plotkami o ciąży!

Jej zdjęcie wywołało kontrowersje wśród fanów... Słusznie?

Konrad Szczęsny 28 grudnia 2018 09:49

Temat ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan od pół roku elektryzuje wszystkie polskie media. Mimo że gwiazda TVN nigdy nie ukrywała, że wraz z mężem marzą o powiększeniu rodziny, proces in vitro, z którego korzystają, wymaga czasu i wielu poświęceń. Podkreślają to zresztą sami zainteresowani. Nowe zdjęcie prowadzącej Projekt Lady w bikini, które zamieściła na Instagramie, po raz kolejny wywołało dyskusję na ten temat... 

Małgorzata Rozenek-Majdan w bikini na wakacjach rozprawia się z plotkami o ciąży

W pierwszy dzień świąt Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wraz z synami gwiazdy z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem, Stanisławem i Tadeuszem, wybrali się na egzotyczne wakacje. Choć mówiło się, że ich destynacją będzie Zanzibar, póki co nie wiadomo, gdzie dokładnie przebywają. Fani spekulują, że może być to Sri Lanka lub Tajlandia.

Na swoim Instagramie gwiazda TVN zamieściła dwa zdjęcia, na których pozuje w bikini. Oczywiście oczy wszystkich zwrócone są na jej brzuch. W komentarzach pod fotografiami rozpętała się burza – żonie Radosława Majdana zarzucono nadmierny retusz!

„Patrząc nad deską widać zaokrąglenie, nie widać całego brzucha, bo jest zakryty, na drugim zdjęciu wydaje się, jakby ktoś jakiś retusz zrobił na tym brzuchu, bo jakiś taki z bliska jakby dwa kolory”, „Piękny brzuszek. Matki widzą. dwukrotnie byłam w ciąży i wiem, jak wyglada brzuch z ,,zawartością", stwierdzili internauci.

Na pierwszy zarzut odpowiedziała jedna z fanek. „A jaki ma byc kolor, skoro @m_rozenek siedzi na piasku a do tego z jednej strony padaja promienie slonca a z drugiej jest cien, ktory nawet na pisku widac! Ty to masz "wyobraznie".. jak tylko sobie cos glupiego wymyslisz, to zaraz to wszystko tu na profil "wylewasz"😂 Najlepiej, juz bez lupy w reku obejrzyj te zdjecia i juz nie komentuj 😊”, podkreśliła.

Gwiazda póki co nie skomentowała tych mało dyskretnych uwag... Zdjęcia możesz zobaczyć w galerii.

Trzecia ciąża Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda o trzecim dziecku

W ostatnim wywiadzie, udzielonym Bartoszowi Węglarczykowi w programie Onet Rano, Małgorzata Rozenek-Majdan nie ukrywała, że minionego roku nie może zaliczyć do najlepszych w swoim życiu, ponieważ mimo podjętych starań, nie udało jej się zajść w ciążę. Jednak jest to obecnie dla gwiazdy priorytet i temu podporządkowała całą zawodową działalność.

„Tamten rok miał być najbardziej kluczowy. Dlatego jeśli pytasz, czy to był mój najbardziej udany rok, to mówię, że "nie". Tyle przed nami i cieszę się bardzo. Iron Majdan ze względu na nasze prywatne plany musiał zostać odłożony w czasie. Jest to teraz absolutny priorytet w naszym życiu. (...) Nasze prywatne plany to jest taki eufemizm dla naszych planów rodzicielskich i to jest coś do czego teraz całą moją pracę zawodową i wszystko dostosowuję”, zapewniła Małgorzata Rozenek-Majdan  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.