Rafał Maślak
Fot. Instagram @rafalmaslak
O TYM SIĘ MÓWI

Koszmarne wakacje Rafała Maślaka. Problemy zaczęły się już na lotnisku

Później było tylko gorzej...

Aleksandra Andrzejak 3 marca 2021 13:12
Rafał Maślak
Fot. Instagram @rafalmaslak

Rafał Maślak wraz z rodziną wybrał się na wakacje do Meksyku. Problemy spotkały ich już na lotnisku. Później było tylko gorzej...

Rafał Maślak: rodzina

Rafał Maślak w 2014 roku otrzymał tytuł Mistera Polski. Wygrana w konkursie okazała się drzwiami do kariery Rafała. Szybko zyskał popularność. Zewsząd zaczęły napływać propozycje pracy. Pomimo aktywności zawodowej znalazł czas dla rodziny. Swoją żonę - Kamilę Nicpoń poznał w 2015 roku. Trzy lata później wzięli ślub. Para wyprawiła huczne wesele. W 2019 roku urodził się ich syn Maksymilian. Rafał Maślak nie stroni od publikacji zdjęć syna na swoim profilu na Instagramie. Te zaś zachwycają obserwatorów! Po narodzinach syna przeprowadzili się do nowego domu, którego wnętrza również możemy oglądać u Rafała na Instagramie.

Rafał Maślak na wakacjach w Meksyku

Rafał Maślak z żoną i synem postanowił wybrać się na wakacje do Meksyku, a dokładnie do ulubionego przez gwiazdy Tulum. Nie mieli pojęcia, z jakimi problemami będą musili się zmierzyć zanim dotrą na miejsce. Tuż przed wylotem okazało się, że ich bilety są nieważne. „Lecimy na wakacje! To była bardzo ciężka przeprawa. Za pierwszym razem bilety były nie ważne, musieliśmy wrócić z lotniska do domu. Dwie kolejne noce załatwialiśmy kolejny lot. Ale w końcu jesteśmy już na pokładzie, udało się! Czeka nas jednak ciężki lot bo, aż cztery starty i lądowania. Trzymajcie kciuki!” – napisał na swoim profilu na Instagramie pod zdjęciem z samolotu.

Po przylocie na miejsce okazało się, że bagaże Rafała i jego rodziny zaginęły. Wszystkie walizki zamiast do Meksyku poleciały do Paryża. „Dojechaliśmy do TULUM-Meksyk. Okazało się, że nasze bagaże nie doleciały z nami (9 osób), zostały w Paryżu (tak napisały linie lotnicze w mailu). Jesteśmy bez swoich podstawowych rzeczy, bez rzeczy dla dziecka, bez niczego…” – napisał Rafał na swoim Instastories. Dodał też, że najważniejsze jednak, że są cali i zdrowi. Na kolejnych Instastories widzimy film, na którym bawi się z synkiem w basenie. Mimo problemów rodzina Rafała Maślaka cieszy się upragnionymi wakacjami! 

rafal maslak z rodzina na wakacjach
Fot. Instagram

rafal maslak na wakacjach
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?