Adam Małysz z córką Karoliną
Fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Córka Adama Małysza promienieje u boku męża! Wyjechali z Polski, realizują marzenia

Egzotyczne podróże, rajskie widoki, silne uczucie...

Konrad Szczęsny 19 marca 2023 07:44
Adam Małysz z córką Karoliną
Fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER

Ma 25 lat, jest oczkiem w głowie sławnych rodziców i spełnia marzenia! Karolina Małysz przebywa obecnie na wakacjach z mężem. W mediach społecznościowych relacjonuje podróż i widać, że u boku ukochanego promienieje. Te zdjęcia mówią same za siebie...

Córka Adama Małysza i Izabeli Małysz. Karolina ma już 25 lat

Jej rodzice ślub wzięli 16 czerwca 1997 w ewangelickim kościele im. apostołów Piotra i Pawła w Wiśle. Niespełna pół roku później, 31 października, na świecie pojawiła się Karolina – jedyne dziecko Adama Małysza i jego ukochanej Izabeli. 

Z uwagi na spektakularne sukcesy taty, już od dziecka była wystawiona na wzmożone zainteresowanie mediów. „Starałam się chować za mamę czy tatę, żeby tylko mnie nie widzieli. Po jakimś czasie, gdy już troszkę byłam większa, gdy miałam ok. 5-6 lat, zdałam sobie sprawę, że mój tata jest kimś wielkim i zna i kocha go cała Polska”, wspominała na antenie „Dzień Dobry TVN”.

Ale z pewnością nie przeszkodziło jej to w realizowaniu marzeń i podążaniu własną ścieżką. Prywatnie szczęście znalazła u boku Kamila Czyża. Są razem od dziewięciu lat, on oświadczył się ukochanej w kwietniu 2019 roku w Barcelonie. Dwa lata później powiedzieli sobie „tak” – szczegóły ceremonii niemal do końca były owiane tajemnicą. „Fajny z niego chłopak, z żoną go bardzo lubimy”, zwierzał się Adam Małysz na łamach tygodnika „Świat i ludzie”.

Karolinę i Kamila łączy pasja do podróżowania – jej efekty regularnie zamieszczają w sieci. Obecnie przebywają w Tajlandii, a dokładniej w Bangkoku. Zdjęcia, które opublikowali, zadziwiły niektórych internautów!

Czytaj także: Córka Adama Małysza zdradziła rodzinne sekrety. Jak dziś wygląda życie Karoliny Małysz-Czyż?

Karolina Małysz kwitnie u boku ukochanego. Pokazali warunki, w jakich mieszkają

Wspólny profil pary na Instagramie nosi nazwę „czyzby.podroz” (nawiązanie do ich nazwiska) i zamieszczają na nim fotografie, dokumentujące mniej i bardziej egzotyczne wyprawy. W ostatnim czasie przebywali m.in. w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich Abu Zabi (tam wykonali romantyczne zdjęcie, które prezentujemy poniżej) oraz w Tajlandii.

Z ich relacji na Instastories wynika, że nie lubują się w luksusach. Wręcz przeciwnie! W Bangkoku wybrali tani hostel, na który stać niemal każdego. Cena za nocleg to zaledwie 35 złotych. Córka Adama Małysza zdradziła, że jeśli chodzi o udogodnienia, mogą liczyć na... prywatną łazienkę.

Jak się jednak wydaje, dla Karoliny i jej męża najważniejsze jest to, że mogą wspólnie zwiedzać kolejne zakątki świata wraz z przyjaciółmi... Tylko pozazdrościć!  

Czytaj także: Adam i Izabela Małyszowie razem przetrwali największe burze. Oto niezwykła historia ich miłości!

Karolina Małysz, pokój w Bangkoku w Tajlandii
Fot. Instagram @czyzby.podroz
 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.