Córka Adama Małysza, Karolina Małysz
Fot. Instagram @karolina_malysz
O TYM się mówi!

Córka Adama Małysza wzięła ślub. Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie!

Jak wyglądała panna młoda?

Gabriela Czernecka 5 września 2021 09:16
Córka Adama Małysza, Karolina Małysz
Fot. Instagram @karolina_malysz

O tym ślubie mówiło się od kilku miesięcy. Córka Adama Małysza wyszła za mąż! Znajomi córki skoczka ujawnili szczegóły ceremonii. Do sieci trafiło także pierwsze zdjęcie, które zamieściła mama Karoliny Małysz, Izabela Małysz. Jak wyglądała panna młoda i co wiadomo o mężu Karoliny Malysz? Poznajcie szczegóły!

Córka Adama Małysza wzięła ślub

Córka Adama Małysza od najmłodszych lat znajdowała się w centrum zainteresowania. Karolina miała zaledwie kilka lat, kiedy skoczek był u szczytu popularności: „Starałam się chować za mamę czy tatę, żeby tylko mnie nie widzieli. Po jakimś czasie, gdy już troszkę byłam większa, gdy miałam ok. 5-6 lat, zdałam sobie sprawę, że mój tata jest kimś wielkim i zna i kocha go cała Polska”, mówiła w programie Dzień Dobry TVN. Dziś sama Karolina Małysz stara się trzymać z dala od blasku fleszy, ale jej życie wzbudza spore zainteresowanie mediów.

Zobacz: Adam i Izabela Małyszowie razem przetrwali największe burze. Oto niezwykła historia ich miłości!

Córka Adama i Izabeli Małyszów od lat jest szczęśliwe zakochana. Partnerem 24-latki jest Kamil Czyż. Para jest razem od siedmiu lat i chętnie dzieli się w sieci wspólnymi fotografiami. Widać, że łączy ich pasja do podróżowania. Co jeszcze wiadomo o partnerze Karoliny Małysz? Kamil Czyż jest od niej rok starszy, oświadczył się po pięciu latach związku. Jest także miłośnikiem motoryzacji. Chętnie startuje w wyścigach motocyklowych. „Fajny z niego chłopak, z żoną go bardzo lubimy”, mówił Adam Małysz w rozmowie z tygodnikiem Świat i Ludzie. Właśnie z Instagrama fani skoczka i jego rodziny dowiedzieli się, że Karolina Małysz zaręczyła się. Ukochany wręczył Karolinie pierścionek w kwietniu 2019 roku w Barcelonie

Ślub Karoliny Małysz - pierwsze zdjęcia, szczegóły ceremonii

Dziś para powiedziała sobie sakramentalne tak. Wesele Karoliny Małysz i Kamila Czyża odbyło się w Szczyrku. Według Faktu, para młoda pod salę weselną podjechała Mercedesem Benzem klasy X. Córka Adama Małysza miała na sobie skromną suknię ślubną z ozdobnym gorsetem i delikatnymi zdobieniami u dołu kreacji. Wyglądała naprawdę pięknie. Już jakiś czas temu Karolina Małysz ujawniła parę szczegółów uroczystości: „Mam sporą rodzinę, więc na pewno będzie dość duże, ale nie aż tak. (...) To zależy od sytuacji epidemiologicznej i aktualnych obostrzeń. [Wesele- przyp.red.] będzie raczej w stylu glamour, ale akcent góralski na pewno będzie obecny. (...) Planuję pozostawić swoje plus przyjąć męża. Bardzo podobają mi się dwuczłonowe nazwiska”, napisała w odpowiedzi na pytanie jednego z internautów. 

Zobacz również: Córka Adama Małysza będzie miała wyjątkowe wesele. Wszystko dzięki tacie...

Fotografię ze ślubu Karoliny Małysz zamieściła jej mama: „No to już OFICJALNIE mam też SYNA ..!!!”, napisała pod zdjęciem pary młodej. Podzieliła się także zdjęciem swojej stylizacji pisząc: „Niech żyje MIŁOŚĆ.. ta małżeńska i rodzicielska”, napisała.

Młodej parze składamy życzenia pełne miłości i serdecznie gratulujemy!  

Suknia ślubna Karoliny Małysz 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.