Córka Adama Małysza, Karolina Małysz
Fot. Instagram @karolina_malysz
O TYM JEST GŁOŚNO

Córka Adama Małysza będzie miała wyjątkowe wesele. Wszystko dzięki tacie...

Karolina i Kamil otrzymają też prezent warty fortunę!

Rafał Kowalski 8 maja 2019 07:58
Córka Adama Małysza, Karolina Małysz
Fot. Instagram @karolina_malysz

Jeszcze osiem lat temu wszyscy kibicowaliśmy Adamowi Małyszowi i to o nim najczęściej czytaliśmy w mediach. Skoczek zakończył karierę, minęło trochę czasu, a coraz więcej artykułów jest nie o 41-latku, a o jego 21-letniej córce Karolinie. Wszystko za sprawą ślubu, który już niedługo dla swojego jedynego dziecka wyprawią znani rodzice.

Szczegóły dotyczące wesela Karoliny Małysz i jej narzeczonego

Po niedawnych zaręczynach w Barcelonie, którymi Karolina Małysz pochwaliła się w sieci, czas na ślub. Dziennikarze Dobrego tygodnia twierdzą, że w Wiśle – rodzinnym mieście Małyszów – nie jest już tajemnicą, że 21-latka i jej narzeczony przygotowują się do wesela. Na razie nie wiadomo, gdzie i kiedy odbędzie się uroczystość. Pewne jest jednak, że rodzice panny młodej na imprezie nie będą oszczędzać.

Redakcja magazynu podała informację, jakoby ostatni udział rodziny Małyszów w reklamie jednej z telefonii komórkowej był potrzebny, by zapłacić za huczny ślub Karoliny i Kamila. Wesele ma bowiem mieć charakter góralski i pomieścić nawet kilkaset osób. Ponadto zarobek z kampanii reklamowej przyda się przy organizacji prezentu dla nowożeńców. Prawdopodobnie Adam Małysz z małżonką chcą wybudować za swoje pieniądze dom dla córki, a także wysłać ją z mężem w egzotyczną podróż poślubną.

Kim jest Kamil Czyż, ukochany Karoliny Małysz?

Kamil Czyż i córka Adama Małysza mimo młodego wieku są parą już od pięciu lat. Wybranek Karoliny jest sportowcem - bierze udział wyścigach motocyklowych enduro, a także jeździ na quadach. W wolnych chwilach udziela też lekcji narciarstwa. Z którą z tych dyscyplin Czyż planuje związać swoją przyszłość? Tego nie wiadomo. Kamil studiuje jednak turystykę i rekreację, dlatego można raczej podejrzewać, że którąś ze swoich pasji zamieni na zawód.

Jak przyszły mąż Karoliny dogaduje się z Adamem Małyszem? Podobno wyśmienicie. „Tata naprawdę go lubi. Wie, że jest odpowiedzialny i sympatyczny”,mówiła 21-latka w rozmowie z Rewią. I na pewno wiele w tym prawdy, bo Kamil, Karolina i jej rodzice byli niedawno nawet na wspólnych wakacjach. Wybranek córki Małysza był też gościem na jego 40-tych urodzinach.

Czy ślub i wesele będą jeszcze bardziej huczne, niż urodziny skoczki? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Małysz (@karolina_malysz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Małysz (@karolina_malysz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Małysz (@karolina_malysz)

Iza i Adam Małyszowie na wakacjach
Fot. Instagram

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!