Córka Adama Małysza, Karolina Małysz
Fot. Instagram @karolina_malysz
O TYM JEST GŁOŚNO

Córka Adama Małysza będzie miała wyjątkowe wesele. Wszystko dzięki tacie...

Karolina i Kamil otrzymają też prezent warty fortunę!

Rafał Kowalski 8 maja 2019 07:58
Córka Adama Małysza, Karolina Małysz
Fot. Instagram @karolina_malysz

Jeszcze osiem lat temu wszyscy kibicowaliśmy Adamowi Małyszowi i to o nim najczęściej czytaliśmy w mediach. Skoczek zakończył karierę, minęło trochę czasu, a coraz więcej artykułów jest nie o 41-latku, a o jego 21-letniej córce Karolinie. Wszystko za sprawą ślubu, który już niedługo dla swojego jedynego dziecka wyprawią znani rodzice.

Szczegóły dotyczące wesela Karoliny Małysz i jej narzeczonego

Po niedawnych zaręczynach w Barcelonie, którymi Karolina Małysz pochwaliła się w sieci, czas na ślub. Dziennikarze Dobrego tygodnia twierdzą, że w Wiśle – rodzinnym mieście Małyszów – nie jest już tajemnicą, że 21-latka i jej narzeczony przygotowują się do wesela. Na razie nie wiadomo, gdzie i kiedy odbędzie się uroczystość. Pewne jest jednak, że rodzice panny młodej na imprezie nie będą oszczędzać.

Redakcja magazynu podała informację, jakoby ostatni udział rodziny Małyszów w reklamie jednej z telefonii komórkowej był potrzebny, by zapłacić za huczny ślub Karoliny i Kamila. Wesele ma bowiem mieć charakter góralski i pomieścić nawet kilkaset osób. Ponadto zarobek z kampanii reklamowej przyda się przy organizacji prezentu dla nowożeńców. Prawdopodobnie Adam Małysz z małżonką chcą wybudować za swoje pieniądze dom dla córki, a także wysłać ją z mężem w egzotyczną podróż poślubną.

Kim jest Kamil Czyż, ukochany Karoliny Małysz?

Kamil Czyż i córka Adama Małysza mimo młodego wieku są parą już od pięciu lat. Wybranek Karoliny jest sportowcem - bierze udział wyścigach motocyklowych enduro, a także jeździ na quadach. W wolnych chwilach udziela też lekcji narciarstwa. Z którą z tych dyscyplin Czyż planuje związać swoją przyszłość? Tego nie wiadomo. Kamil studiuje jednak turystykę i rekreację, dlatego można raczej podejrzewać, że którąś ze swoich pasji zamieni na zawód.

Jak przyszły mąż Karoliny dogaduje się z Adamem Małyszem? Podobno wyśmienicie. „Tata naprawdę go lubi. Wie, że jest odpowiedzialny i sympatyczny”,mówiła 21-latka w rozmowie z Rewią. I na pewno wiele w tym prawdy, bo Kamil, Karolina i jej rodzice byli niedawno nawet na wspólnych wakacjach. Wybranek córki Małysza był też gościem na jego 40-tych urodzinach.

Czy ślub i wesele będą jeszcze bardziej huczne, niż urodziny skoczki? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Małysz (@karolina_malysz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Małysz (@karolina_malysz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Małysz (@karolina_malysz)

Iza i Adam Małyszowie na wakacjach
Fot. Instagram

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.