Roksana Węgiel i Daniel Yastremski
Fot. Instagram
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem?! Po wielkim uczuciu nie ma już śladu...

„Roxie nie ma zbyt wiele czasu na związek”

Weronika Kostyra 25 lipca 2019 10:32
Roksana Węgiel i Daniel Yastremski
Fot. Instagram

Roksana Węgiel z dnia na dzień stała się najpopularniejszą w Polsce gwiazdą młodego pokolenia. Wygrana Eurowizji Junior otworzyła jej furtkę do kariery i 14-letnia wokalistka chętnie z tego skorzysta. Finał Eurowizji w Mińsku przyniósł jeszcze jedną zmianę w jej życiu. Poznała tam Daniela Yastremskiego, starszego od niej o rok reprezentanta Białorusi. Połączyło ich uczucie i przez kilka miesięcy zakochani byli w związku na odległość. Niestety wszystko wskazuje na to, że nie dane im było kontynuować tę znajomość i para już się rozstała.

Roksana Węgiel rzuciła swojego chłopaka?

„Daniel mieszka na Białorusi. I to właśnie on sprawił, że w końcu zrozumiałam co to znaczy mieć motyle w brzuchu”, opowiada. „Spotykamy się w Polsce, w Warszawie. Daniel często do mnie przyjeżdża, bo cały czas jestem w rozjazdach. Nie jest łatwo, ale nawet gdybyśmy mieszkali blisko siebie spotykalibyśmy się z taką samą częstotliwością”, mówiła VIVIE!

Jej związek od początku budził duże emocje. Wielu Internautów było zdania, że Roksana jest zbyt młoda, by mieć chłopaka. Gwiazdy Eurowizji nie dawały jednak za wygraną i już planowali, że Daniel wkrótce przeprowadzi się do Polski. Teraz jednak wiele wskazuje na to, że ich uczucie to już przeszłość. O wszystkim poinformował prowadzący kanał Tylko muzyka na YouTube. „Daniel pisał mi, że rozstali się z powodu kariery Roksany, ponieważ Roxie nie ma zbyt wiele czasu na związek (…) Daniel mieszkał na Białorusi i te spotkania były utrudnione, choć teraz, we wrześniu przeprowadza się on do Warszawy (…) Główna, potwierdzona u samego źródła, czyli u Daniela informacja jest taka, że się rozstali”, ogłosił.

Wiadomość potwierdził sam Daniel. „Zostaniemy przyjaciółmi (…) Rozstaliśmy się z powodu braku czasu. Roxy nie ma czasu na związek, bo on by jej przeszkadzał, dlatego podjęliśmy taką decyzję o rozstaniu”, napisał.

Roksana Węgiel nie skomentowała jeszcze tych doniesień wprost. Zdobyła się jednak na jedną krótką wypowiedź. „Oglądałam właśnie filmik, mam taki spam, że nie jestem w stanie na wszystko odpisać”, napisała. 

Roksana Roxie Węgiel ma chłopaka! Kim jest Daniel Yastremski?
Fot. Instagram @roxie_wegiel

Roksana Węgiel
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/DAS AGENCY

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?