Beata Tadla, Viva! luty 2018
Fot. Olga Majrowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Beata Tadla wyprowadzi się z Warszawy dla ukochanego?

Związek na odległość jest dla nich bardzo uciążliwy...

Weronika Kostyra 1 lutego 2019 08:58
Beata Tadla, Viva! luty 2018
Fot. Olga Majrowska

Beata Tadla już od dawna nie ukrywa swojej nowej miłości. Od kilku miesięcy jest szczęśliwa ze swoim partnerem Rafałem. Widać, że dziennikarka jest zakochana po uszy. Razem spędzają każdą wolną chwilę. Na przeszkodzie stoi im jedynie odległość. Ukochany gwiazdy prowadzi interesy na Dolnym Śląsku, a ona mieszka i pracuje w Warszawie. Być może wkrótce zamieszkają jednak razem. Gdzie?

Czy Beata Tadla wyprowadzi się z Warszawy?

Dziennikarka już dawno otrząsnęła się po trudnym rozstaniu z Jarosławem Kretem. Teraz układa sobie życie z nowym partnerem. Ich związek rozwija się bardzo szybko. Poznała go już ze swoimi rodzicami, a jej 18-letni syn Jan także ma dobry kontakt z Rafałem. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, by pomyśleć o wspólnej przyszłości.

Zakochani robią wszystko, by spotykać się jak najczęściej, jednak ciągłe dojazdy oraz związek na odległość stały się uciążliwe. Jak podaje magazyn Świat i Ludzie w związku z tym partner Beaty Tadli zaproponował jej przeprowadzkę do Wrocławia lub Opola i zamieszkanie razem. Taki związek na odległość znacznie utrudnia życie mężczyzny. W związku z tym zaproponował Beacie wyprowadzkę ze stolicy do Wrocławia lub Opola.

W tygodniku czytamy, że Beata Tadla rozważa zmiany w swojej karierze. Mogłaby razem z partnerem organizować razem szkolenia medialne dla firm. Dziennikarka może też wykładać dziennikarstwo w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Wcześniej prowadziła tam już zajęcia i bardzo jej się to podobało. Utrudnieniem dla przeprowadzki nie byłaby też praca w radiu, ponieważ audycja Beaty Tadli nadawana jest w weekendy.

Czy dziennikarka faktycznie zdecyduje się na taki krok? 

partner Beaty Tadli Rafał
Fot. Instagram @beatatadla

Beata Tadla już nie ukrywa nowego partnera. Kim jest jej ukochany?
Fot. Instagram @beatatadla

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?