Beata Tadla, Viva! luty 2018
Fot. Olga Majrowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Beata Tadla wyprowadzi się z Warszawy dla ukochanego?

Związek na odległość jest dla nich bardzo uciążliwy...

Weronika Kostyra 1 lutego 2019 08:58
Beata Tadla, Viva! luty 2018
Fot. Olga Majrowska

Beata Tadla już od dawna nie ukrywa swojej nowej miłości. Od kilku miesięcy jest szczęśliwa ze swoim partnerem Rafałem. Widać, że dziennikarka jest zakochana po uszy. Razem spędzają każdą wolną chwilę. Na przeszkodzie stoi im jedynie odległość. Ukochany gwiazdy prowadzi interesy na Dolnym Śląsku, a ona mieszka i pracuje w Warszawie. Być może wkrótce zamieszkają jednak razem. Gdzie?

Czy Beata Tadla wyprowadzi się z Warszawy?

Dziennikarka już dawno otrząsnęła się po trudnym rozstaniu z Jarosławem Kretem. Teraz układa sobie życie z nowym partnerem. Ich związek rozwija się bardzo szybko. Poznała go już ze swoimi rodzicami, a jej 18-letni syn Jan także ma dobry kontakt z Rafałem. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, by pomyśleć o wspólnej przyszłości.

Zakochani robią wszystko, by spotykać się jak najczęściej, jednak ciągłe dojazdy oraz związek na odległość stały się uciążliwe. Jak podaje magazyn Świat i Ludzie w związku z tym partner Beaty Tadli zaproponował jej przeprowadzkę do Wrocławia lub Opola i zamieszkanie razem. Taki związek na odległość znacznie utrudnia życie mężczyzny. W związku z tym zaproponował Beacie wyprowadzkę ze stolicy do Wrocławia lub Opola.

W tygodniku czytamy, że Beata Tadla rozważa zmiany w swojej karierze. Mogłaby razem z partnerem organizować razem szkolenia medialne dla firm. Dziennikarka może też wykładać dziennikarstwo w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Wcześniej prowadziła tam już zajęcia i bardzo jej się to podobało. Utrudnieniem dla przeprowadzki nie byłaby też praca w radiu, ponieważ audycja Beaty Tadli nadawana jest w weekendy.

Czy dziennikarka faktycznie zdecyduje się na taki krok? 

partner Beaty Tadli Rafał
Fot. Instagram @beatatadla

Beata Tadla już nie ukrywa nowego partnera. Kim jest jej ukochany?
Fot. Instagram @beatatadla

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?