Roxie Węgiel metamorfoza włosy
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY
O tym się mówi

Chłopak Roksany Węgiel ma kilkuletniego syna. Wokalistka ujawniła, jaką ma relację z chłopcem

Jak na sytuację zareagowali jej rodzice?

Marcjanna Maryszewska 14 marca 2023 10:00
Roxie Węgiel metamorfoza włosy
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY

Roksana Węgiel od jakiegoś czasu jest w związku z kilka lat starszym partnerem. Wiele emocji wśród fanów wzbudził fakt, że ukochany gwiazdy ma 3-letniego synka z poprzedniego związku. Teraz wokalistka przerwała milczenie i opowiedziała, jakie relacje łączą ją z pociechą muzyka. Przy okazji poruszyła temat rodziców oraz ich stosunku do jej nowej miłości… 

Roksana Węgiel związała się z 26-letnim muzykiem 

Wraz z początkiem 2023 roku Roksana Węgiel oficjalnie ogłosiła swój związek z Kevinem Mglejem. Połączyła ich pasja do muzyki, a relacja rozpoczęła się w studiu nagraniowym. „Poznaliśmy się przez pracę w studio i w zasadzie można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia z obu stron. […] Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają falę show-biznesu”, zwierzała się Roksana Węgiel w rozmowie z Plejadą kilka tygodni temu.

CZYTAJ TAKŻE: Roksana Węgiel przyznała się do depresji. Pomogła jej bliska osoba: „Dużo się modliłam”

Choć dzieli ich osiem lat różnicy, świetnie się ze sobą dogadują i udowadniają, że miłość nie zna żadnych granic! Równocześnie z tego powodu wzbudzają w mediach wiele emocji. Dodatkowo zainteresowanie wzbudza również fakt, że Kevin Mglej jest ojcem 3-letniego Williama… Jak dziś wyglądają relacje 18-letniej wokalistki i syna partnera?

Roksana Węgiel o związku z Kevinem Mglejem. Jakie relacje ma z jego synem?

W najnowszej rozmowie z Żurnalistą Roksana Węgiel ponownie poruszyła temat swoich rodziców. Dziś zarówno mama, jak i ojciec bardzo kibicują ich miłości i cieszą się, że ich córka jest szczęśliwa. Jak zareagowali na informację o związku z Kevinem Mglejem? „Mój tata go znał. Powiedziałam wprost o wszystkim. W ogóle stawialiśmy od początku na szczerość. O wszystkim powiedzieliśmy moim rodzicom. Nawet mieli jakąś rozmowę, mój tata z Kevinem. Wszystko było jasne od początku. Nie mieli nic przeciwko. Myślę, że docenili tę szczerość”, podkreślała 18-letnia gwiazda.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Krzysztof Skiba jest już po rozwodzie. Członek zespołu Big Cyc wydał oświadczenie

Roksana Węgiel przyznała również, jakie myśli towarzyszyły jej, gdy decydowała się na związek z mężczyzną, który ma już dziecko. Jak dziś wygląda jej relacja z 3-letnim Williamem? Okazuje się, że nastolatce i maluchowi udało się stworzyć wyjątkową więź.

„To też nie był dla mnie od początku taki pewnik, że ja będę po prostu dobra w tej relacji. No, ale finalnie okazało się, że William, syn Kevina, jest cudownym dzieckiem i mam wrażenie, że mamy super relację. Także, w ogóle mi to nie przeszkadza. Jest naprawdę cudownym człowieczkiem i zupełnie to nam nie przeszkadza”, podsumowała.  

Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019

Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY

Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.