Krzysztof Skiba, 2021
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Krzysztof Skiba jest już po rozwodzie. Członek zespołu Big Cyc wydał oświadczenie

„Jestem już wolnym człowiekiem”, wyznał

Olga Figaszewska 14 marca 2023 07:20
Krzysztof Skiba, 2021
Fot. VIPHOTO/East News

Krzysztof Skiba jest po rozwodzie. Po ponad 30 latach jego małżeństwo przeszło do historii. Członek zespołu Big Cyc zamieścił w sieci oświadczenie, w którym przekazał informację fanom. Nie ukrywa swojego zadowolenia i otwiera nowy etap życia. Co powiedział? 

Krzysztof Skiba rozwiódł się z żoną

Małżeństwo Krzysztofa Skiby i jego żony Renaty zostało rozwiązane. Byli partnerzy rozwiedli się za porozumieniem stron bez orzekania o winie. Wokalista grupy Big Cyc wydał oświadczenie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie ukrywa, że cieszy się z pomyślnego rozwiązania sprawy.

„Dziś (13 marca) w Sądzie Okręgowym w Gdańsku (Wydział ds rodzinnych) uzyskałem rozwód za porozumieniem stron i bez orzekania o winie. Dziękuję Mecenasowi Krzysztofowi Dudkowi za sprawne i profesjonalne poprowadzenie mojej sprawy. Karolina i ja jesteśmy szczęśliwi”, przekazał.

Czytaj też: Krzysztof Skiba przez 34 lata chronił prywatności żony, dziś pozostają w separacji... Oto historia ich miłości

Z kolei w rozmowie z dziennikiem Fakt, przekazał: „Jestem bardzo zadowolony z takiego obrotu sprawy. Jestem już wolnym człowiekiem”. 

Krzysztof Skiba z byłą żoną doczekał się dwóch synów: Tymoteusza i Tytusa. Małżeństwo pary przetrwało ponad trzy dekady. Jak wyznał w jednym z wywiadów, uczucie, które łączyło go z Renatą Skibą w pewnym momencie uczucie się wypaliło. Artysta przekonywał, że nie chciał tkwić w relacji, w której nie był szczęśliwy. „Moje dotychczasowe małżeństwo legło w gruzach. Z Renatą to także była wielka miłość, ale po 34 latach coś się wypaliło. Mamy dwóch dorosłych synów. Zabezpieczyłem finansowo rodzinę, właściwie zostawiłem w Gdańsku cały majątek. Żonie zostawiłem spory dom, zabrałem tylko samochód, który jest mi potrzebny do pracy, i dwie walizki”, podkreślał w rozmowie z Gazetą Wyborczą.

Artysta od niedawna układa swoje życie u boku nowej partnerki, modelki Karoliny Kempińskiej. Zakochanych dzieli 26 lat różnicy. Para mierzy się z wieloma nieprzychylnymi komentarzami na temat swojej relacji. Nie zamierzają się nimi przejmować i z radością spoglądają w przyszłość.  Krzysztof Skiba podkreślał, że ukochana sprawia, że „znów chce mu się żyć”. „To jest miłość do końca życia. Ogłaszam publicznie, że chcę z Karoliną być do końca życia”, mówił w rozmowie z Krzysztofem Stanowskim.

Członek zespołu Big Cyc ma wobec ukochanej poważne zamiary. Para planuje wspólną przyszłość i wyjątkową uroczystość. Do tej pory powstrzymywały ich sprawy prawne. „Musimy wyprostować pewne sprawy prawne i będziemy mogli się związać prawnie. [...] Namawiano nas na wielki ślub z inną znaną parą, ale my chcemy, żeby było kameralnie”, mówił jakiś czas temu artysta w rozmowie z Dzień Dobry TVN.  

Czytaj też: Alinę Janowską i Tadeusza Plucińskiego łączyło wielkie uczucie. Na drodze do ślubu stanęła im… sztuczna szczęka

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.