Krzysztof Zalewski, Krzysiek Zalewski, Zalef
Fot. Materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Krzysztof Zalewski zaprasza za #zrównoważonyprzeznauturę solo act live!

Transmisja prosto z zielonej Żywiecczyzny

Konrad Szczęsny 3 czerwca 2020 18:18
Materiał partnera
Krzysztof Zalewski, Krzysiek Zalewski, Zalef
Fot. Materiały prasowe

Nie ma co ukrywać – nasza rzeczywistość stanęła na głowie. Mimo kolejnych znoszonych restrykcji, trudno przewidzieć, kiedy znowu będziemy mogli uczestniczyć w koncertach takich, jakie do tej pory znaliśmy. A ponieważ fanom muzyki, tak samo jak artystom, brakuje tej wyjątkowej formy wymiany energii, Krzysztof Zalewski postanowił wziąć sprawy we własne ręce i to dosłownie! 4 czerwca o godzinie 20.00 artysta zagra koncert w formule solo act live. Mimo ograniczeń w przemieszczaniu i spotykaniu z bliskimi i przyjaciółmi, tego dnia dzięki internetowi, muzyce i słusznej sprawie, będziemy znowu mogli być razem, żeby nacieszyć ucho piosenkami Krzysztofa, a oko pięknymi krajobrazami Żywiecczyzny. Dodatkowo, wszystkie środki zebrane podczas koncertu zostaną przekazane w całości na rzecz sadzenia nowych drzew na Żywiecczyźnie. Pomysłodawcą i współorganizatorem wydarzenia jest Żywiec Zdrój.

Krzysztof Zalewski - solo act live - Żywiecczyzna

#zrównoważonyprzeznaturę koncert Krzysztofa Zalewskiego to połączenie dobrze znanej fanom artysty formuły Solo Actu i niezwykłych, dzikich i nieskażonych krajobrazów Żywiecczyzny. W czasie, gdy oprócz koncertów brakuje nam również bezpośredniego kontaktu z naturą, Żywiec Zdrój, marka szczególnie blisko związana z tym regionem, postanowił wspólnie z Krzysztofem, za pośrednictwem live streamu, przenieść nas do nieodkrytego dotąd miejsca na Żywiecczyźnie, by dodatkowo zachęcić do działań na rzecz żywieckiej natury.

Podczas wydarzenia Krzysztof weźmie sam we władanie wszystkie instrumenty znajdujące się na scenie, m.in. bębny, gitarę elektryczną, gitarę akustyczną, szereg instrumentów klawiszowych, bas, ksylofon i przeszkadzajki – zaloopuje je i nagra na żywo, tworząc tym samym niepowtarzalną, muzyczną rzeczywistość. Koncert będzie można oglądać na żywo 4 czerwca o godzinie 20.00 na kanale KayaxTV na Yotutube, na Facebooku artysty, Kayaxu i marki Żywiec Zdrój.

– Bardzo tęsknię za koncertami, cieszę się więc niezmiernie, że będę mógł zagrać solo act na żywo online, w dodatku w tak pięknych okolicznościach przyrody i niepowtarzalnej atmosferze. Gram na Żywiecczyźnie – miejscu, którego nie mogłoby przecież zabraknąć na mojej letniej mapie koncertowej i z którym mam wiele pięknych, muzycznych wspomnień. Oglądajcie mój koncert prosto z malowniczej, żywieckiej polany i dołączajcie do zbiórki pieniędzy na rewitalizację zielonych terenów Żywiecczyzny – mówi Krzysztof Zalewski.

Ważnym elementem całego przedsięwzięcia będzie zbiórka pieniędzy, które, dzięki współpracy z Fundacją Ekologiczną ARKA w całości przeznaczone zostaną na sadzenie nowych drzew w tym regionie.

– Troska o naturę jest nieodłączną częścią DNA naszej marki. Tylko w ciągu ostatnich 11 lat zasadziliśmy wraz z partnerami ponad 8 mln drzew, które pozwalają zachować bioróżnorodność krajobrazów oraz przyczyniają się do gromadzenia jednego z najcenniejszych zasobów natury – wody. Dlatego wszystkie środki, jakie wspólnie z Krzysztofem zbierzemy podczas koncertu, zostaną w całości przekazane na rzecz sadzenia kolejnych drzew w regionie. Cieszymy się, że za sprawą tego wydarzenia możemy choć w wirtualnej formule przybliżyć odbiorcom dziką i piękną naturę Żywiecczyzny – miejsce dla nas wyjątkowe, któremu woda Żywiec Zdrój zawdzięcza swoje unikalne cechy – mówi Klaudia Krawczyk, Brand Manager marki Żywiec Zdrój.  

Krzysztof Zalewski da specjalny koncert na żywo na Żywiecczyźnie:

Krzysztof Zalewski, Krzysiek Zalewski, Zalef, Żywiec na żywo
Fot. Materiały prasowe

Krzysztof Zalewski to autor hitu „Miłość miłość” oraz „Początek” (z Męskiego Grania):

Krzysztof Zalewski, Krzysiek Zalewski, Zalef
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.