TYLKO U NAS!

Edyta Górniak rozstała się z ukochanym? Znamy prawdę!

Czy związek diwy i Tomasza Mazurkiewicza dobiegł końca?

Konrad Szczęsny 2 lipca 2019 19:44

O bliskiej relacji Edyty Górniak i Tomasza Mazurkiewicza zaczęto spekulować na początku tego roku. Natomiast w marcu, przy okazji hucznie obchodzonych urodzin syna diwy w Sopocie, wykonano zdjęcia, na których idą pod rękę i okazują sobie czułość. Do tej pory artystka nie potwierdziła, że były piłkarz Arki Gdynia jest jej partnerem. Natomiast ostatni filmik, a właściwie podpis pod nim, zamieszczony na Instagramie, wywołał falę spekulacji wśród fanów artystki. Czy faktycznie ich związek dobiegł końca?

Relacja Edyty Górniak i Tomasza Mazurkiewicza

Mówiło się, że połączyły ich wspólne doświadczenia życiowe i priorytety. Dla obojga na pierwszym miejscu są zawsze dzieci. Tomasz Mazurkiewicz, trener i były piłkarz, wychowuje dwie córki. Oczkiem w głowie Edyty Górniak jest zaś 15-letni syn Allan. Artystka i sportowiec mieli poznać się jeszcze w zeszłym roku po jednym z koncertów diwy w Trójmieście. Spotkali się po nim za kulisami, ponieważ jedna z córek 37-latka jest wielką fanką talentu piosenkarki. Z czasem zaczęto spekulować, że ich relacja jest poważna i to właśnie przy Tomaszu Mazurkiewiczu Edyta Górniak odnalazła szczęście i pocieszenie po rozstaniu z Mateuszem Zalewskim.

Jednak artystka nigdy oficjalnie nie potwierdziła, że są parą. Wszelkie wątpliwości rozwiała natomiast wypowiedź byłego piłkarza Arki Gdynia w rozmowie z Twoim Imperium pod koniec maja tego roku.

„Nigdy nie potwierdziliśmy, że jesteśmy parą. Mówiliśmy tylko, że staliśmy się sobie bardzo bliscy. Nic się nie zmieniło w tej kwestii”, potwierdził 37-latek.

Ostatnio jednak ponownie zaczęto spekulować, że parę mogło połączyć uczucie... 

Polecamy też: Edyta Górniak jest zakochana! Wiemy, kim jest nowy partner diwy

oraz: Wiemy, jak Edyta Górniak poznała swojego nowego partnera!

Edyta Górniak rozstała się z Tomaszem Mazurkiewiczem?!

Zamieszanie wywołał filmik opublikowany przez Edytę Górniak na Instagramie. Diwa opatrzyła go niezwykle wymownym podpisem.

„My prayer for not loving ever again. Hope it works.. 🙄”, co należałoby przetłumaczyć jako „moja modlitwa o to, by nigdy więcej się nie zakochać. Mam nadzieję, że zadziała…”. 

Czy słowa te dedykowane są Tomaszowi Mazurkiewiczowi? Nic bardziej mylnego!

– Edyty z Tomkiem nie łączyło nigdy nic innego niż przyjaźń i nic się w tej kwestii nie zmieniło. A ten tekst to tekst piosenki, którą śpiewa na filmiku  - zapewnił nas bliski przyjaciel artystki.

Żałujesz?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.