TYLKO U NAS!

Edyta Górniak rozstała się z ukochanym? Znamy prawdę!

Czy związek diwy i Tomasza Mazurkiewicza dobiegł końca?

Konrad Szczęsny 2 lipca 2019 19:44

O bliskiej relacji Edyty Górniak i Tomasza Mazurkiewicza zaczęto spekulować na początku tego roku. Natomiast w marcu, przy okazji hucznie obchodzonych urodzin syna diwy w Sopocie, wykonano zdjęcia, na których idą pod rękę i okazują sobie czułość. Do tej pory artystka nie potwierdziła, że były piłkarz Arki Gdynia jest jej partnerem. Natomiast ostatni filmik, a właściwie podpis pod nim, zamieszczony na Instagramie, wywołał falę spekulacji wśród fanów artystki. Czy faktycznie ich związek dobiegł końca?

Relacja Edyty Górniak i Tomasza Mazurkiewicza

Mówiło się, że połączyły ich wspólne doświadczenia życiowe i priorytety. Dla obojga na pierwszym miejscu są zawsze dzieci. Tomasz Mazurkiewicz, trener i były piłkarz, wychowuje dwie córki. Oczkiem w głowie Edyty Górniak jest zaś 15-letni syn Allan. Artystka i sportowiec mieli poznać się jeszcze w zeszłym roku po jednym z koncertów diwy w Trójmieście. Spotkali się po nim za kulisami, ponieważ jedna z córek 37-latka jest wielką fanką talentu piosenkarki. Z czasem zaczęto spekulować, że ich relacja jest poważna i to właśnie przy Tomaszu Mazurkiewiczu Edyta Górniak odnalazła szczęście i pocieszenie po rozstaniu z Mateuszem Zalewskim.

Jednak artystka nigdy oficjalnie nie potwierdziła, że są parą. Wszelkie wątpliwości rozwiała natomiast wypowiedź byłego piłkarza Arki Gdynia w rozmowie z Twoim Imperium pod koniec maja tego roku.

„Nigdy nie potwierdziliśmy, że jesteśmy parą. Mówiliśmy tylko, że staliśmy się sobie bardzo bliscy. Nic się nie zmieniło w tej kwestii”, potwierdził 37-latek.

Ostatnio jednak ponownie zaczęto spekulować, że parę mogło połączyć uczucie... 

Polecamy też: Edyta Górniak jest zakochana! Wiemy, kim jest nowy partner diwy

oraz: Wiemy, jak Edyta Górniak poznała swojego nowego partnera!

Edyta Górniak rozstała się z Tomaszem Mazurkiewiczem?!

Zamieszanie wywołał filmik opublikowany przez Edytę Górniak na Instagramie. Diwa opatrzyła go niezwykle wymownym podpisem.

„My prayer for not loving ever again. Hope it works.. 🙄”, co należałoby przetłumaczyć jako „moja modlitwa o to, by nigdy więcej się nie zakochać. Mam nadzieję, że zadziała…”. 

Czy słowa te dedykowane są Tomaszowi Mazurkiewiczowi? Nic bardziej mylnego!

– Edyty z Tomkiem nie łączyło nigdy nic innego niż przyjaźń i nic się w tej kwestii nie zmieniło. A ten tekst to tekst piosenki, którą śpiewa na filmiku  - zapewnił nas bliski przyjaciel artystki.

Żałujesz?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Odkryj kulisy sesji zdjęciowej "Zostań twarzą Kinder Bueno"!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.