O TYM SIĘ MÓWI

Wiemy, jak Edyta Górniak poznała swojego nowego partnera!

Kulisy znajomości pary wyszły na jaw...

Konrad Szczęsny 9 kwietnia 2019 17:49

Spotykają się od kilku miesięcy, połączyły ich wspólne doświadczenia i życiowe priorytety. Czy u boku byłego piłkarza Tomasza Mazurkiewicza Edyta Górniak odnajdzie szczęście? Jej fani mają taką nadzieję, a za sprawą najnowszych doniesień prasowych wiemy, jak wyglądał początek znajomości pary!

Związek Edyty Górniak i Tomasza Mazurkiewicza

O tym, że serce diwy podbił przystojny sportowiec, zaczęto spekulować na początku tego roku. Miały na to wskazywać zachowania pary w mediach społecznościowych.

„Ma na imię Tomasz. Mieszka w Sopocie. Ma za sobą karierę sportową. Jest też tatą dwóch córek. Gwiazda wprawdzie nie obserwuje konta pana Tomasza, ale polubiła jego zdjęcie z córką. On z kolei obserwuje konto Edyty i jej syna Allana. Niedawno wstawił na swój profil filmik, na którym czule gładzi kobiecą dłoń. Tak się składa, że identyczne paznokcie, jak te na zdjęciu, ma teraz Edyta Górniak!”,  pisało Życie na Gorąco.

Ostatecznym dowodem były zdjęcia artystki i sportowca, które wykonano dwa tygodnie temu w Sopocie w trakcie przyjęcia urodzinowego jej syna. Para chętnie okazywała sobie czułość i szła objęta ulicami miasta. Teraz na jaw wyszły kulisy tej znajomości...

Jak Edyta Górniak poznała Tomasza Mazurkiewicza?

Ujawnił je magazyn Party. Jak podkreśla bliski znajomy pary, poznali się dzięki... córce byłego piłkarza, która jest wielką fanką Edyty Górniak! W grudniu wraz z tatą bawiła się na koncercie diwy w Operze Bałtyckiej i to tam doszło do pierwszego spotkania artystki z Tomaszem Mazurkiewiczem.

„Po występie Tomasz z jedną ze swoich córek podszedł do Edyty i poprosił o wspólne zdjęcie. Złapali kontakt, a potem korespondowali na Instagramie”, zdradza osoba z otoczenia obojga.

Były piłkarz podbił serce piosenkarki opiekuńczością, byciem szarmanckim oraz tym, że gdy była chora, przyjechał do niej z lekarstwami i... bukietem kwiatów. Często robi jej niespodzianki, troszczy się o diwę oraz jest dowcipny. Oboje mają także te same priorytety: najważniejsze są dla nich dzieci.

Czy u jego boku Edyta Górniak znajdzie szczęście?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.