Allan Krupa, Edyta Górniak
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Tak wygląda dziewczyna Allana Krupy! Czułe zdjęcie trafiło do sieci

Edyta Górniak nie pozostawiła go bez komentarza

Konrad Szczęsny 12 września 2022 12:11
Allan Krupa, Edyta Górniak
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

W tym roku osiągnął pełnoletność, jest wielką dumą swojej mamy i nie ukrywa, że jest zakochany! Do sieci trafiło czułe zdjęcie, na którym Allan Krupa pozuje z dziewczyną. Edyta Górniak nie pozostawiła go bez reakcji...

Allan Krupa wkroczył do show-biznesu. Poszedł w ślady sławnej mamy

Dorastał na oczach całej Polski. Gdy przyszedł na świat w marcu 2004 roku, wzbudził ogromne medialne zainteresowanie. Paparazzi nie odstępowali jego sławnej mamy na krok. Do tego stopnia, że diwa na jakiś czas postanowiła zniknąć z show-biznesu. W tym czasie m.in. sformalizowała związek z Dariuszem Krupą, który nie przetrwał jednak próby czasu.

Małżonkowie podjęli decyzję o separacji w 2009 roku, zaś rok później byli już po rozwodzie. Przez jakiś czas dzielili się opieką nad jedynym dzieckiem, ale z czasem więzi muzyka z synem osłabły. Dziś nie mają ze sobą kontaktu.

Allan Krupa odziedziczył talent po rodzicach. Z pomocą mamy wydał debiutancki singiel, na potrzeby którego nakręcono również teledysk. Przy tej okazji udzielił kilku wywiadów, co śmiało można określić mianem wkroczenia do show-biznesu. Również jego życie prywatne wzbudza spore zainteresowanie. Okazuje się, że 18-latek... jest zakochany!

Czytaj także: Allan Krupa przerywa milczenie! Zdradził, czy ma kontakt z ojcem Dariuszem

Allan Krupa nie chce dziewczyny, Edyta Górniak
Fot. Mateusz Jagielski/EAST NEWS

Edyta Górniak, Allan Krupa, Top Of The Top - Sopot Festival 2018

Allan Krupa jest zakochany. Tak wygląda jego dziewczyna

Nie ukrywa, że wszystko zawdzięcza mamie. Syn Edyty Górniak wielokrotnie podkreślał, że z artystką łączy go wyjątkowa więź. 18-latek nie ukrywa przy tym, że z ojcem nie ma żadnej relacji i nic nie wskazuje na to, by kiedykolwiek miało się to zmienić...

Z ojcem nie mam żadnego kontaktu. Tak naprawdę nic w moim życiu nie wypływa z mojej relacji z ojcem. To już było, nic więcej nie będzie. Nie mam z nim kontaktu i nie będę miał”, zwierzył się w „Co za tydzień”.

W ostatnim czasie jednak częściej mówi się o jego sympatii. 18-latek niedawno opublikował zdjęcie, na którym całuje się z tajemniczą blondynką. W niedzielę natomiast zamieścił kolejną fotografię, na której pozuje z ukochaną.

W komentarzach zaroiło się od gratulacji. Wśród nich znalazł się również ten autorstwa Edyty Górniak, która pozostawiła pod zdjęciem serduszko... Widać zatem, że bardzo lubi wybrankę syna!

Zakochanym serdecznie gratulujemy.  

Czytaj także: Syn Edyty Górniak przeszedł spektakularną metamorfozę! Allan Krupa schudł 15 kilogramów

 

Allan Krupa, syn Edyty Górniak, dziewczyna Allana Krupy
Fot. Instagram @ensosynu

Allan Krupa, syn Edyty Górniak, dziewczyna Allana Krupy
Fot. Instagram @ensosynu

Allan Krupa z dziewczyną na czułych zdjęciach

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?