Allan Krupa, Edyta Górniak
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Allan Krupa przerywa milczenie! Zdradził, czy ma kontakt z ojcem Dariuszem

Padło wiele gorzkich słów

Damian Brillowski 12 kwietnia 2022 20:51
Allan Krupa, Edyta Górniak
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Allan Krupa niedawno świętował 18. urodziny. Z tej okazji Edyta Górniak zrobiła mu prezent niespodziankę i sfinansowała nagranie teledysku. Młodzieniec od dawna bowiem marzył o nagraniu rapowej piosenki. W ramach promocji numeru 18-latek udzielił poruszającego wywiadu. Ujawnił, jakie ma relacje z własnym ojcem. Czy Dariusz Krupa jest w ogóle obecny w życiu nastolatka? 

Edyta Górniak sama wychowała syna Allana

Allan Krupa jest owocem miłości Edyty Górniak i Dariusza Krupy. Para muzyków była małżeństwem tylko trzy lata, kiedy się rozstali ich syn miał zaledwie sześć lat. W 2014 roku ojciec chłopca, Dariusz Krupa trafił do więzienia za potrącenie na przejściu dla pieszych 63-letniej kobiety. Obrażenia jakich doznała kobieta były na tyle poważne, że doprowadziły do jej śmierci. W dniu wypadku znaleziono przy muzyku kokainę, jednak z przeprowadzonych badań wynikało iż mężczyzna nie był pod jej wpływem. Ostatecznie ojciec Allana otrzymał karę sześciu lat pozbawienia wolności. Wtedy to całkowitą opiekę nad 10-letnim synem przejęła Edyta Górniak. Piosenkarka musiała sprostać zarówno roli czułej matki, jak i surowego ojca. Wrażliwa artystka nie ukrywała, że miała z tym problem „Ale zrozumiałam, że jeżeli będę dla niego wyłącznie matką, on się nie umocni”, mówiła w jednym z wywiadów. 

Mimo iż w domu brakowało męskiego wzorca, dorastający Allan nie bał się wstąpić do szkoły wojskowej. Edyta wówczas pękała z dumy. Na potwierdzenie słów, że jest dla niego wyjątkowa, 16-latek dwa lata temu złożył jej wyjątkowe życzenia. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zrobił to w dniu Ojca. Tym sam dał do zrozumienia, że to właśnie mama - a nie ojciec - o własnych siłach go wychowała i to jej należą się słowa uznania i podziwu. 

Czytaj także: Allan Krupa nie chce już nosić nazwiska ojca? Nastolatek podjął poważne kroki

Dariusz Krupa, Edyta Górniak, 2007 rok
Fot. Wojciech OLSZANKA/East News

Dariusz Krupa, Edyta Górniak, 2007 rok

Jakie relacje ma Allan Krupa z ojcem Dariuszem Krupą?

W 2020 roku, Dariusz Krupa opuścił mury więzienia. Po wyjściu na wolność mężczyzna zerwał kontakty z dziećmi. „Darek odciął się od dawnych znajomych i przyjaciół. Po tym, jak wyszedł na wolność, rozpoczął nowe życie. Nie kontaktuje się z Allanem, nie płaci alimentów. Zapadł się pod ziemię”, cytował swojego informatora portal „Pomponik”. 

W podobnym tonie wypowiedziała się Edyta Górniak, przyznając że jej były mąż nigdy nie płacił alimentów na dziecko. „Nie płaci, nigdy nie płacił. Allan ma tylko mnie, ale radzimy sobie super. Wszystko, co zechce, ma ode mnie. Zminimalizował swoje potrzeby”, potwierdziła artystka w rozmowie z „Pudelkiem”. 

Teraz głos zabrał Allan Krupa. 18-latek po raz pierwszy postanowił odnieść się do swoich relacji z tatą. Podczas najnowszego wywiadu z portalem „Co za tydzień” zdradził czy ma jakikolwiek kontakt z własnym ojcem. 

„Z ojcem nie mam żadnego kontaktu. Tak naprawdę nic w moim życiu nie wypływa z mojej relacji z ojcem. To już było, nic więcej nie będzie. Nie mam z nim kontaktu i nie będę miał”, wyznał Allan Krupa. 

Nastolatek może jednak cały czas liczyć na wsparcie sławnej mamy. Edyta Górniak, mimo że bardzo się martwi o los syna, który podąża jej śladami i wkracza do mrocznego niekiedy świata show-biznesu, nie chce go powstrzymywać przed spełnienim marzeń. Dlatego zamiast go zniechęcać, woli mu towarzyszyć w rozwoju muzycznej kariery.  

Czytaj także: Edyta Górniak szczerze o relacjach syna z Dariuszem Krupą. Mocne słowa!

Allan Krupa, Edyta Górniak
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Edyta Górniak, Allan Krupa

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.