Edyta Górniak, Allan Krupa, Viva! 2009
Fot. Iza Grzybowska/YOYK
O TYM SIĘ MÓWI

Brak kontaktu z ojcem, szkoła wojskowa. Tak dziś wygląda życie Allana Krupy

Syn Edyty Górniak kończy dziś 18 lat!

Olga Figaszewska 27 marca 2022 20:04
Edyta Górniak, Allan Krupa, Viva! 2009
Fot. Iza Grzybowska/YOYK

Allan Krupa, jedyne dziecko Edyty Górniak, kończy dziś 18 lat. Nastolatka łączy bliska relacja z mamą. Oboje doskonale wiedzą, że są najważniejszymi osobami w swoim życiu i nic nigdy tego nie zmieni. Allan postawił na szkołę wojskową, zaczyna stawiać także coraz pewniejsze kroki w świecie muzyki. O swojej mamie mówi w samych pięknych słowach, zaś z ojcem nie utrzymuje kontaktu... Jak dziś wygląda jego życie?

Allan Krupa o mamie, Edycie Górniak w pierwszym wywiadzie

Edyta Górniak samotnie wychowywała jedynego syna. Musiała się nauczyć, jak być dla niego zarówno matką i ojcem. „Bardzo nienaturalne jest być mniej pobłażliwym, egzekwować, być konsekwentnym, nie okazywać nadmiernej czułości. Matka z natury chce obronić, zrozumieć, uchronić przed bólem. Jest sercem, miłością i wybaczeniem. Ale zrozumiałam, że jeżeli będę dla niego wyłącznie mamą, on się nie umocni”, mówiła artystka w rozmowie VIVĄ! W 2019 roku.

Artystka wypracowała ze swoim synem wyjątkową więź. Wychowała swoje dziecko na wartościowego, młodego, wrażliwego człowieka. Allan Krupa udzielił swojego pierwszego wywiadu, w którym opowiedział o tym, jaką mamą jest Edyta Górniak. 

„Jest wyjątkowa nie tylko dlatego, że ma na mnie dobry wpływ, mamy niesamowite zaufanie do siebie oraz bardzo dobry i zdrowy kontakt, ale również dlatego, że ma pozytywny wpływ na innych ludzi i dobre relacje z nimi. Nigdy na przykład nie spotkałem osoby, która by się z nią nie dogadała. Każdy mi jej zazdrości”, wyznał w rozmowie z Super Expressem.

Edyta Górniak, Viva! lipiec 2009
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Edyta Górniak z synem, Allanem w sesji VIVY! z 2009 roku

Sprawdź: Allan Krupa podjął ostateczną decyzję w sprawie matury 2021. Przeważyło jedno!

Co Allan Krupa najbardziej ceni w Edycie Górniak? 

Nastolatek ceni w mamie to, że daje mu głos, liczy się z jego zdaniem w podejmowaniu decyzji i ma do niego ogromne zaufanie. „Przez okres dorastania dostałem też bardzo dużo wolności, dzięki czemu szybko się usamodzielniłem i ukształtowałem dzisiejszego siebie. Wszystko powyższe to tylko mały procent cech, które czynią moją mamę wyjątkową”, dodaje.

Edyta Górniak stara się poświęcać synowi wiele czasu. Oboje uwielbiają podróżować i kolekcjonują te wspomnienia z dalekich wypraw. Nastolatek rozumiał to, że mama starała się pogodzić życie prywatne i zawodowe. A to nie zawsze było łatwe. Nigdy nie był zazdrosny o to, że Edyta Górniak oddała część siebie muzyce. Najbardziej ich relację umocniły rodzinne doświadczenia. 

 „Zazdrość to dla mnie najgorsza cecha człowieka, dlatego też nigdy nie byłem zazdrosny i nigdy nie będę, ponieważ przez to, co razem z moją mamą przeszliśmy, wiem, że jesteśmy dla siebie nawzajem najważniejsi i nic tego nie zmieni”, dodawał Super Expressie. Chciałby, żeby dalej spełniała się w tym, co kocha najbardziej i nie miała powodów do zmartwień. Z okazji Dnia Matki w ubiegłym roku złożył Edycie Górniak wyjątkowe życzenia.

,,Najbardziej życzę jej tego, aby po tylu ciężkich latach swojej kariery robiła tylko to, czego naprawdę pragnie w muzyce. Żeby zawsze była szczęśliwa i bezpieczna oraz abyśmy mieli taki kontakt na zawsze!", dodał. 

Czytaj też: Ewelina Bator szczerze o żałobie po śmierci Żory Korolyova. „Codziennie rano wstaję i witam się z nim”

Allan Krupa, Edyta Górniak
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Allan Krupa ma skończył 18 lat!

Allan Krupa uczył się w liceum wojskowym, ale postanowił nie przystępować do matury. „Ogólnie uważam, że studia to jest strata czasu. Uważam, że tak naprawdę studia nie są potrzebne, by coś osiągnąć w życiu”, tłumaczył na swoim Instagramie. Edyta Górniak nie ingerowała w decyzję syna. Zawsze dawała mu dużo swobody i wierzy w to, że jest wystarczająco dojrzały, żeby sam mógł kierować swoim życiem. Mama zawsze była dla niego najbliższą osobą i w zasadzie jedynym rodzicem. Po licznych skandalach z udziałem swojego ojca, Dariusza Krupy, Allan nie utrzymuje z nim kontaktu. W mediach nie raz donoszono o ich braku kontaktów, o niechęci mężczyzny do ich utrzymywania i podejrzeniach, że były mąż Edyty Górniak nie płaci na Allana alimentów. „Nie płaci, nigdy nie płacił. Allan ma tylko mnie, ale radzimy sobie super. Wszystko, co zechce, ma ode mnie. Zminimalizował swoje potrzeby”, potwierdziła artystka w rozmowie z Pudelkiem. Syn diwy chciał nawet zmienić nazwisko, które nosi po ojcu.

A jak układa mu się w życiu prywatnym? Niedawno piosenkarka martwiła się o ukochanego jedynaka, który powiedział jej, że nie szuka na razie miłości. Gdy mama życzyła mu znalezienia odpowiedniej kandydatki na dziewczynę, odpowiedział: „Nie, to nie jest dobry moment w moim życiu (...) Nie mogę martwić się o dwie kobiety, jedna mi wystarczy"”, mówiła Edyta Górniak w wywiadzie dla Super Expressu. Co dokładnie Allan miał na myśli? „Martwi się, że nie ma przy mnie mężczyzny. Jak będzie, to pewnie on odpuści trochę”, dodała. Ostatnio nastolatka widziano na zakupach z Victorią Sypucińską, gwiazdą Warsaw Shore. Spekulowano, że parę łączy coś więcej, ale podobno są tylko przyjaciółmi.

Dzisiaj Allan obchodzi 18. urodziny. Z okazji wejścia w dorosłość swojego jedynego dziecka, Edyta Górniak postanowiła opłacić mu powstanie debiutanckiego singla, do którego powstał także teledysk. „Od dawna już chciałem trochę zejść z pleców mojej mamy, bo myślę, że wystarczająco już zrobiła dla mnie. I to jest szansa, którą ona mi daje, żeby zacząć żyć na siebie”, wyznał Allan Krupa w rozmowie z Jastrząb Post. Młody mężczyzna, podobnie jak sławna mama, zamierza związać swoją przyszłość z muzyką. Z okazji urodzin życzymy mu wszystkiego, co najlepsze!  

Zobacz także: Allan Krupa poszedł w ślady mamy. Powstał debiutancki teledysk 18-latka

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…