Edyta Górniak, Allan Krupa, Viva! 2009
Fot. Iza Grzybowska/YOYK
O TYM SIĘ MÓWI

Allan Krupa w poruszających słowach o mamie: „Wszyscy mi jej zazdroszczą”

Łączy ich wyjątkowa relacja

Olga Figaszewska 27 maja 2021 11:04
Edyta Górniak, Allan Krupa, Viva! 2009
Fot. Iza Grzybowska/YOYK

Łączy ich wyjątkowa relacja. Edyta Górniak na każdym kroku podkreśla, jak dumna jest ze swojego syna. Starała się przekazać mu najważniejsze wartości, dać poczucie bezpieczeństwa i ofiarowała swoje serce. Dla Allana zawsze będzie najważniejszą kobietą jego życia. 17-latek udzielił pierwszego wywiadu, w którym w pięknych słowach mówi o swojej mamie. Jaka naprawdę jest Edyta Górniak?

Allan Krupa o mamie, Edycie Górniak w pierwszym wywiadzie

Edyta Górniak samotnie wychowywała jedynego syna. Musiała się nauczyć, jak być dla niego zarówno matką i ojcem. „Bardzo nienaturalne jest być mniej pobłażliwym, egzekwować, być konsekwentnym, nie okazywać nadmiernej czułości. Matka z natury chce obronić, zrozumieć, uchronić przed bólem. Jest sercem, miłością i wybaczeniem. Ale zrozumiałam, że jeżeli będę dla niego wyłącznie mamą, on się nie umocni”, mówiła artystka w rozmowie VIVĄ! W 2019 roku.

Artystka wypracowała ze swoim synem wyjątkową więź. Wychowała swoje dziecko na wartościowego, młodego, wrażliwego człowieka. Allan Krupa udzielił swojego pierwszego wywiadu, w którym opowiedział o tym, jaką mamą jest Edyta Górniak. 

„Jest wyjątkowa nie tylko dlatego, że ma na mnie dobry wpływ, mamy niesamowite zaufanie do siebie oraz bardzo dobry i zdrowy kontakt, ale również dlatego, że ma pozytywny wpływ na innych ludzi i dobre relacje z nimi. Nigdy na przykład nie spotkałem osoby, która by się z nią nie dogadała. Każdy mi jej zazdrości”, wyznał w rozmowie z Super Expressem.

Edyta Górniak, Viva! lipiec 2009
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Edyta Górniak z synem, Allanem w sesji VIVY! z 2009 roku

Sprawdź: Allan Krupa podjął ostateczną decyzję w sprawie matury 2021. Przeważyło jedno!

Co Allan Krupa najbardziej ceni w Edycie Górniak? 

17-latek ceni w mamie to, że daje mu głos, liczy się z jego zdaniem w podejmowaniu decyzji i ma do niego ogromne zaufanie. „Przez okres dorastania dostałem też bardzo dużo wolności, dzięki czemu szybko się usamodzielniłem i ukształtowałem dzisiejszego siebie. Wszystko powyższe to tylko mały procent cech, które czynią moją mamę wyjątkową”, dodaje.

Edyta Górniak stara się poświęcać synowi wiele czasu. Oboje uwielbiają podróżować i kolekcjonują te wspomnienia z dalekich wypraw. Nastolatek rozumiał to, że mama starała się pogodzić życie prywatne i zawodowe. A to nie zawsze było łatwe. Nigdy nie był zazdrosny o to, że Edyta Górniak oddała część siebie muzyce. Najbardziej ich relację umocniły rodzinne doświadczenia. 

 „Zazdrość to dla mnie najgorsza cecha człowieka, dlatego też nigdy nie byłem zazdrosny i nigdy nie będę, ponieważ przez to, co razem z moją mamą przeszliśmy, wiem, że jesteśmy dla siebie nawzajem najważniejsi i nic tego nie zmieni”, dodawał Super Expressie. Chciałby, żeby dalej spełniała się w tym, co kocha najbardziej i nie miała powodów do zmartwień. Z okazji Dnia Matki złożył Edycie Górniak wyjątkowe życzenia.

,,Najbardziej życzę jej tego, aby po tylu ciężkich latach swojej kariery robiła tylko to, czego naprawdę pragnie w muzyce. Żeby zawsze była szczęśliwa i bezpieczna oraz abyśmy mieli taki kontakt na zawsze!", dodał.   

Czytaj też: Allan Krupa się usamodzielnia i ma pierwszą poważną pracę! Mimo tego, Edyta Górniak bardzo się o niego martwi

Źródło: Super Express.

Allan Krupa, Edyta Górniak
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.