Allan Krupa, Edyta Górniak
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Allan Krupa podjął ostateczną decyzję w sprawie matury 2021. Przeważyło jedno!

Co na to mama? „Edyta szczerze powiedziała Allanowi, że...”

Rafał Kowalski 29 kwietnia 2021 09:58
Allan Krupa, Edyta Górniak
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Ważność egzaminu dojrzałości to sprawa coraz bardziej nieoczywista. Dla jednych matura wciąż jest symbolem zakończenia pewnego etapu w życiu, dla innych nieistotnym testem, który nie ma dużego wpływu na dalsze zawodowe życie. W ten drugi sposób podchodzi do majowego wydarzenia Edyta Górniak, która pozwoliła synowi nie pisać matury w tym roku. Allan Krupa skorzystał z tej możliwości.

Allan Krupa - matura

W tym roku syn piosenkarki ukończy klasę mundurową w Liceum Ogólnokształcącym im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach. Allan Krupa poszedł do szkoły o rok wcześniej, dlatego choć ma dopiero 17 lat, mógłby w tym roku pisać maturę.

Tak się jednak nie stanie. Głównie ze względu na wiek. „Allan rozpoczął naukę półtora roku wcześniej niż jego rówieśnicy, niedawno skończył 17 lat W związku z tym zdecydował, że ma jeszcze czas”, wyjawił informator Pudelka i dodał, że na decyzję nastolatka wpłynęły też inne czynniki – np. pandemia. „ Lekcje online to dodatkowy stres, zwłaszcza dla maturzystów. Allan nie czuje się na siłach, by pod taką presją zdawać egzamin dojrzałości. Woli dać sobie jeszcze rok i spokojnie się przygotować”, twierdzi źródło portalu.

Mama Allana przyjęła tę wiadomość ze spokojem. „Edyta szczerze powiedziała Allanowi, że jeśli nie czuje się wystarczająco przygotowany, to nie będzie miała pretensji, gdy podejdzie do matury za rok. Wie, że jej syn jest odpowiedzialny i ambitny, dlatego pozwala mu samodzielnie podejmować decyzje i zawsze go wspiera”, czytamy na Pudelku.

Czytaj też: Allan Krupa się usamodzielnia i ma pierwszą poważną pracę! Mimo tego, Edyta Górniak bardzo się o niego martwi

Allan Krupa nie napisze matury 2021
Fot. Karolina Kurhuzava / Studio69 / Forum

Edyta Górniak o maturach

Przypomnijmy, że artystka, która nie zdawała matury przez zobowiązania artystyczne, nie ma najlepszego zdania o egzaminie dojrzałości. „Obecnie są takie czasy, że ten egzamin nie daje gwarancji niczego. Nie jest oceną człowieczeństwa, faktycznej wiedzy. Ja nie przystąpiłam do matury. W roku, w którym miałam to zrobić, pracowałam już w Nowym Jorku na Broadwayu i po prostu ominął mnie ten czas”, opowiadała gwiazda Faktowi w marcu.

Zgadzacie się z nią? 

Allan Krupa na razie bez matury
Fot. Lukasz Dejnarowicz / Forum

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.