Allan Krupa, Edyta Górniak
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News
Z życia gwiazd

Allan Krupa poszedł w ślady mamy. Powstał debiutancki teledysk 18-latka

„Od dawna już chciałem trochę zejść z pleców mojej mamy”

Marta Nawacka 27 marca 2022 12:03
Allan Krupa, Edyta Górniak
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Jedyny syn Edyty Górniak postanowił pójść w ślady sławnej mamy. 18-latek jakiś czas temu stworzył muzykę do piosenki promującej MMA-VIP, a teraz powstał jego debiutancki teledysk. Okazuje się, że Allan Krupa miał duży wpływ na to, jak będzie wyglądał klip. „Miałem swoją wizję w głowie i myślę, że nie dałbym rady komuś innemu oddać tego zadania (…) Miałem swoje wizje i przelałem je na papier”, mówił młody mężczyzna w rozmowie z Jastrząb Post.

Allan Krupa – wykształcenie i kariera

Syn Edyty Górniak wystąpił u boku swojej mamy w programie My way, w którym diwa odbywała kurs na prawo jazdy. Pojawił się także w jednym z odcinków kanału na YouTube, Beksy. Allan Krupa uczył się w liceum wojskowym, ale postanowił nie przystępować do matury. „Ogólnie uważam, że studia to jest strata czasu. Uważam, że tak naprawdę studia nie są potrzebne, by coś osiągnąć w życiu”, tłumaczył na swoim Instagramie. Piosenkarka nie ingerowała w decyzję syna, wierząc w to, że jest odpowiedzialny i wie, jak pokierować swoim życiem.

Teraz okazuje się, że Allan Krupa postanowił pójść w ślady słynnej mamy i związać swoją przyszłość z muzyką. Stworzył piosenkę do MMA-VIP, do której rapował Marcin Najman, a teraz postanowił skupić się na działaniu solowym.

Czytaj też: Tomasz Kammel poprowadził Pytanie na śniadanie z nową partnerką! Do programu dołączyła...

Allan Krupa
Fot. VIPHOTO/East News

Allan Krupa, Top of The Top Festival 2017, 18.08.2017, Sopot

Debiutancki teledysk Allana Krupy

Edyta Górniak jakiś czas temu wyznała, że jej syn sporo czasu poświęca muzyce. W ramach prezentu z okazji 18. urodzin diwa postanowiła opłacić mu powstanie debiutanckiego singla, do którego powstał także teledysk. „Od dawna już chciałem trochę zejść z pleców mojej mamy, bo myślę, że wystarczająco już zrobiła dla mnie. I to jest szansa, którą ona mi daje, żeby zacząć żyć na siebie”, wyznał Allan Krupa w rozmowie z Jastrząb Post.

Młody mężczyzna miał duży wpływ na to, jak będzie wyglądał klip. Jak twierdzi, miał swoją wizję i nie chciał powierzać tego zadania komuś innemu. „Scenariusz napisałem ja, ze względu na to, że miałem swoją wizję w głowie i myślę, że nie dałbym rady komuś innemu oddać tego zadania. Nie mógłbym podejść do producenta i poprosić o to, by napisał mi klip do tego utworu. Myślę, że większość raperów, którzy piszą teksty, mają już przy pisaniu, albo po nagraniu utworu wizję w głowie. Miałem swoje wizje i przelałem je na papier. Starałem się, aby to dla wszystkich było zrozumiałe. I – jak przekonaliśmy się dzisiaj – w miarę było. Więc to, co było na papierze, już jest na kamerze”, dodał Allan Krupa w tej samej rozmowie.  

Zobacz także: Tomasz Szczepanik z grupy Pectus uciekł sprzed ołtarza. Potem przy żonie walczył o życie

syn Edyty Górniak
Fot. Artur Zawadzki/Reporter

Allan Krupa z mamą, Edytą Górniak, 20.10.2018

Źródło: Jastrząb Post

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…