Tomasz Kammel, Viva! 2015
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik
O TYM JEST GŁOŚNO

Tomasz Kammel poprowadził Pytanie na śniadanie z nową partnerką! Do programu dołączyła...

Widzowie TVP znają ją doskonale!

Rafał Kowalski 26 marca 2022 11:52
Tomasz Kammel, Viva! 2015
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik

Ogromne zaskoczenie czekało dziś rano stałych widzów Pytania na śniadanie. Ku ich zdumieniu u boku Tomasza Kammela pojawiła się nowa prowadząca. Po Marzenie Rogalskiej i Izie Krzan przyszedł czas na… Aleksandrę Grysz! Kim jest i jak sprawdziła się podczas pierwszego razu w roli gospodyni porannej telewizji?

Aleksandra Grysz –  kim jest? Wiek, pochodzenie, pasje

Aleksandra Grysz to 26-latka pochodząca z Iławy. Zanim poznali ją widzowie TVP, dziennikarka skończyła zarządzanie ze specjalnością marketing w Szkole Głównej Handlowej oraz na logistykę i administrowanie w mediach na UW. Brała też udział w kilku konkursach piękności. Wygrała plebiscyt na Bursztynową Miss Polski 2014, Miss Warmii i Mazur a potem Miss Earth Poland 2018.

Aleksandra Grysz, Miss
Fot. Piotr Molecki/East News
Prywatnie jest wielką fanką sportu, podróży, wegetarianizmu i zdrowego stylu życia. Wszystko to pokazuje na Instagramie. „Na własnym przykładzie przekonałam się jak bardzo wpływa to na samopoczucie, zdrowie i tez poniekąd na samoocenę. Chcę pokazać, że w XXI wieku młode dziewczyny nie muszą używać kosmetyków testowanych na zwierzętach, jeść mięsa czy nosić futer”, opowiadała Aleksandra Grysz portalowi BursztynowaMiss.pl.

Przygodę telewizyjną zaczynała od TVP Olsztyn. Następnie została prowadzącą Czerwony Dywan w Pytaniu na śniadanie z od dziś dołączyła do grona gospodarzy całego programu. „Ola dzisiaj oficjalnie rozpoczyna swoją przygodę jako prowadząca”, tak o poranku zapowiedział nową koleżankę Tomasz Kammel.

CZYTAJ TEŻ: Tomasz Kammel wyjątkowej relacji z tatą i jego stracie: „Pojawiło się w głowie pytanie: kto jeszcze?”

Aleksandra Grysz zdjęcia wiek
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Pytanie na śniadanie: Opinie widzów na temat Aleksandry Grysz

Za nami pierwsze Pytanie na śniadanie poprowadzone przez Aleksandrę Grysz. Jak przyjęli ją wielbiciele programu? „Super mam nadzieję że teraz Pani będzie częściej”; „Oleńko kochana, krajanko, wszystkiego najlepszego ci życzę i GRATULUJĘ debiutu jako prowadząca”; „ Bardzo miła wiadomość. Pani Olu kibicuje i życzę pomyślności w programie będę Panią oglądać z największą radością!”, to tylko niektóre z komentarzy, które znaleźliśmy w sieci.

W trakcie trwania programu podkreślono też, że Iza Krzan wciąż pozostaje w gronie gospodarzy i nie trzeba martwić się o jej dzisiejszą nieobecność.

Życzymy pani Aleksandrze wielu sukcesów. 

Sprawdź też: Od trzech lat walczy z poważną chorobą. Tak dziś wygląda życie Włodzimierza Szaranowicza

Aleksandra Grysz, Tomasz Kammel, Pytanie na śniadanie, 26.03.2022

Aleksandra Grysz, Tomasz Kammel, Pytanie na śniadanie
Fot. materiał redakcyjny

Aleksandra Grysz w tvp, kto to
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…