Edyta Górniak z synem Allanem, Sopot 18.08.2017 Festiwal Top of The Top Festival 2017
Fot. Mateusz Jagielski/East News
O tym jest głośno

Edyta Górniak szczerze o relacjach syna z Dariuszem Krupą. Mocne słowa!

„Allan ma tylko mnie, ale radzimy sobie super”

Marta Nawacka 19 sierpnia 2021 12:57
Edyta Górniak z synem Allanem, Sopot 18.08.2017 Festiwal Top of The Top Festival 2017
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Edyta Górniak podzieliła się z fanami informacją o tym, jak naprawdę wyglądają relacje jej syna, Allana, z ojcem Dariuszem Krupą. Piosenkarka przyznała, że mężczyzna nie płaci alimentów i radzą sobie z synem sami. Jak wyglądają kontakty byłego męża artystki i ich wspólnego dziecka? Co dziś robi Allan Krupa?

Dariusz Krupa – trudne relacje byłego męża Edyty Górniak z ich synem

Były mąż piosenkarki nie stroni od rozrywkowego życia. Dariusz Krupa w 2014 roku został skazany na 6 lat pozbawienia wolności w wyniku śmiertelnego wypadku, którego był sprawcą. Znajdował się wtedy pod wpływem narkotyków. Mężczyzna dostał również 10-letni zakaz prowadzenia pojazdów. W czerwcu 2002 roku, po odsiedzeniu połowy wyroku, wyszedł z więzienia za dobre sprawowanie i wydawało się, że od tego momentu zmieni swój styl życia. To jednak nie nastąpiło.

Relacje Dariusza Krupy z synem także są skomplikowane. W mediach nie raz donoszono o ich braku kontaktów, o niechęci mężczyzny do ich utrzymywania i podejrzeniach, że były mąż Edyty Górniak nie płaci na Allana alimentów. „Nie płaci, nigdy nie płacił. Allan ma tylko mnie, ale radzimy sobie super. Wszystko, co zechce, ma ode mnie. Zminimalizował swoje potrzeby”, potwierdziła artystka w rozmowie z Pudelkiem.

Syn piosenkarki i Dariusza Krupy, Allan Krupa, ma 17 lat, ale jeszcze przed uzyskaniem pełnoletności chce zmienić swoje nazwisko na nazwisko mamy. Jego ojciec nie ma ograniczonych praw rodzicielskich, wciąż więc potrzebuje do tego zgody obojga rodziców. Jak mogliśmy przeczytać w Party, jeszcze w tym roku Edyta Górniak ma złożyć wniosek do sądu o zmianę nazwiska syna z Krupa na Górniak.

Zobacz też: Diwa i skromny gitarzysta... Związek Dariusza Krupy i Edyty Górniak skrywał wiele tajemnic

Edyta Górniak z synem Allanem, 23.02.2012 Warszawa Viva Comet 2012
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Edyta Górniak z synem Allanem, 23.02.2012 Warszawa Viva Comet 2012

Allan Krupa – co dziś robi syn Edyty Górniak?

Allan urodził się 27 marca 2004 roku i jako jedyne dziecko Edyty Górniak, od początku był jej oczkiem w głowie. Oboje są zresztą ze sobą bardzo mocno związani. Chłopak nie chce utrzymywać kontaktu z ojcem. W 2018 roku przyznał w Dzień Dobry TVN, że marzy o karierze wojskowej i w przyszłości chce być snajperem. Piosenkarka była zachwycona takim pomysłem. Allan zrezygnował więc z amerykańskiej szkoły i poszedł do wojskowego placówki pod Warszawą. Tam, jako uczeń liceum kadeckiego, przygotowuje się do służby wojskowej. Edyta Górniak nie ukrywała, że podziwia determinację syna, chwaląc także jego patriotyzm.  

Czytaj także: Jednym zdaniem Edyta Górniak ujawniła prawdę o relacjach syna z Dariuszem Krupą!

Edyta Górniak z synem Allanem, 20.10.2018 Warszawa, Znani przed studiem Dzien Dobry TVN
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Edyta Górniak z synem Allanem, 20.10.2018 Warszawa, Znani przed studiem Dzień Dobry TVN

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.