Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Jednym zdaniem Edyta Górniak ujawniła prawdę o relacjach syna z Dariuszem Krupą!

Słowa diwy nie pozostawiają złudzeń

Konrad Szczęsny 26 lipca 2020 15:31
Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Kilka tygodni temu media zelektryzowała wiadomość, że były mąż Edyty Górniak opuścił areszt. Dariusz Krupa na mocy decyzji sądu został warunkowo zwolniony z więzienia i objęty kuratelą. Czy kontaktował się z synem? To diwa ujawniła w najnowszym wywiadzie.

Kontakty Dariusza Krupa z synem Allanem

Jak wynikało z niedawnych doniesień, Dariusz Krupa nie kontaktował się z Allanem od wypadku, który miał miejsce w 2014 roku.

„Darek od ponad sześciu lat ani razu nie skontaktował się ze swoim synem. Chyba zapomniał, że go ma”, komentował znajomy Edyty Górniak w rozmowie z „Super expressem”.

Jednak czy po wyjściu z więzienia coś w ich kontaktach się zmieniło? Temat ten budzi ogromne zainteresowanie opinii publicznej. Tym bardziej, że syn Dariusza Krupa ukończył w tym roku 16 lat, więc może w dużej mierze sam decydować, czy chciałby utrzymywać relacje z ojcem.

Edyta Górniak o kontaktach syna z Dariuszem Krupą

W Dniu Ojcu, który obchodzony był 23 czerwca, Allan Krupa za pośrednictwem mediów społecznościowych złożył zaskakujące w swojej wymowie życzenia. Chłopiec zamieścił na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z... mamą i to właśnie jej podziękował za miłość i ciepło, którego doświadcza. Nazwał ją wprost „ojcem i matką”. Jak artystka zareagowała na tę publikację?

„To było coś. Najpierw się śmiałam z tego i nie mogłam w to uwierzyć. Pokazałam to Marcinowi, pokazałam Sylwii czy dobrze to czytam. Muszę powiedzieć, że miałam w sobie kilka emocji. Po pierwsze to było zabawne. Po drugie to pokazało mi, że jest dojrzały, ma dystans, poczucie humoru. I to wszystko w jednym. Ujęła mnie jego wdzięczność, świadomość, dojrzałość, poczucie humoru i dystans. To było niezwykłe i byłam totalnie zaskoczona”, skomentowała w rozmowie z dziennikarką portalu Jastrząb Post.

Przy okazji padło pytanie, dotyczące relacji syna diwy z Dariuszem Krupą. Czy mężczyzna kontaktował się z Allanem po opuszczeniu aresztu?

„Z tego co wiem, to nie”, ucięła krótko Edyta Górniak. Czy sytuacja zmieni się w najbliższym czasie?  

Dariusza Krupa po wyjściu z więzienia nie kontaktował się z synem:

Edyta Górniak, Dariusz Krupa, mężczyźni Edyty Górniak
Fot. East News

Allan Krupa skończył w tym roku 16 lat:

Allan Krupa, Edyta Górniak
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.