Allan Krupa, Edyta Górniak
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News
z życia gwiazd

Syn Edyty Górniak przeszedł spektakularną metamorfozę! Allan Krupa schudł 15 kilogramów

„Czuję się o wiele lepiej”, wyjawił. Jak wygląda obecnie?

Marcjanna Maryszewska 22 sierpnia 2022 11:07
Allan Krupa, Edyta Górniak
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Edyta Górniak jest dumną mamą 18-letniego Allana. Jedyna pociecha gwiazdy jest jej oczkiem w głowie i przychyla mu nieba jak tylko może. Kilka miesięcy temu zasponsorowała jego debiutancki teledysk, teraz okazuje się, że zrobiła dla niego coś jeszcze. Z pomocą mamy Allan przeszedł niezwykłą metamorfozę. Jej efekty robią wrażenie!

Syn Edyty Górniak skończył 18 lat

Niedawno Allan Krupa osiągnął wiek pełnoletni i niemal od razu wydał swój pierwszy singiel. Jako syn wielkiej gwiazdy, od dziecka brylował w świecie show-biznesu, lecz był to pierwszy raz gdy zaprezentował swoją własną twórczość większej publice. Edyta Górniak bardzo obawiała się o syna. „Ja nie jestem do końca szczęśliwa, że Allan wchodzi w show-biznes. Wszystko może go tu spotkać. Z duszą na ramieniu oddaję dziecko w ręce show-biznesu, bo to są mocne pazury”, mówiła przejęta mama Super Expressowi.

Allan natomiast nie krył swojej ekscytacji. Jest wdzięczny mamie za pomoc, ale chce zacząć działać na własny rachunek. „Od dawna już chciałem trochę zejść z pleców mojej mamy, bo myślę, że wystarczająco już zrobiła dla mnie. I to jest szansa, którą ona mi daje, żeby zacząć żyć na siebie”, twierdził w rozmowie z Jastrząb Post. Okazuje się jednak, że w międzyczasie Edyta Górniak wspierała go w jeszcze jednej rzeczy.

Czytaj także: Najmłodszy syn Andrzeja Seweryna robi światową karierę

Edyta Górniak i Allan Krupa, Top of The Top Sopot Festival, 16.08.2018

Allan Krupa nie chce dziewczyny, Edyta Górniak
Fot. Mateusz Jagielski/EAST NEWS

Syn Edyty Górniak przeszedł spektakularną metamorfozę! Jak dziś wygląda?

Allan jest oczkiem w głowie piosenkarki. Nic zatem dziwnego, że wspiera go we wszystkim, co robi jej 18-letni syn. Okazuje się, że z pomocą mamy chłopak zapisał się do znanego dietetyka i trenera Leszka Klimasa, który przyczynił się do metamorfozy m.in. Filipa Chajzera i Pawła Małaszyńskiego. Allan postanowił zrzucić nadprogramowe kilogramy i zadbać o higienę swojego odżywiania.

Podstawą działalności Leszka Klimasa jest praca z dziećmi i młodzieżą. Mężczyzna pochwalił się właśnie efektami pracy z Allanem Krupą. Nastolatkowi pomogło jedno. Zbilansowane dieta i ćwiczenia. Dzięki nim zrzucił aż 15 kg. Warto wspomnieć, że 18-latek osiągnął tak niesamowity wynik w zaledwie 3 miesiące!

Poznajcie Allana. Twardy zawodnik — zrobił kawał świetnej roboty. W trzy miesiące pożegnaliśmy 15 kilogramów” - napisał trener Allana na swoim Facebooku. Zdradził również, że sama Edyta Górniak postanowiła nie zostawać w tyle! „Mama Edyta (może znacie), która zapisała Allana do Efektu Klimasa sama nie chciała zostać w tyle. Oczywiście również mamy sukces. To u nas już standard. Zaczyna się od dzieci, a kończymy metamorfozą całej rodziny. Nie ma na co czekać!”, czytamy.

Allan Krupa o swojej metamorfozie: „Polecam każdemu”

Współpraca ze specjalistą przyniosła oczekiwane efekty i rodzina nie kryje zadowolenia z współpracy. Edyta Górniak bardzo chwali sobie trenera, który pomógł jej synowi. „Leszek Klimas wyprowadził z otyłości mojego syna. Byłam zdumiona pomocą, która błyskawicznie przynosiła efekty”, wyznała Dobremu Tygodniowi.

Pozytywnie wypowiadał się również sam zainteresowany. Allan Krupa wyjawił, jak obecnie wygląda jego dieta. „Czuję się o wiele lepiej, polecam każdemu zdrowiej się odżywiać. Ja nie jem nie wiadomo czego, jakichś wydziwianych rzeczy z pudełek. Jem normalne rzeczy, tylko w dobrych dawkach”, mówił.

Serdecznie gratulujemy Allanowi samozaparcia oraz efektownej metamorfozy!  

Sprawdź również: Młodszy syn Joanny Trzepiecińskiej jest już dorosły! Karol to wykapana mama

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.