Poznaj sekret jej diety!

Weronika Kostyra 6 września 2018 14:55

Półtora roku temu Janet Jackson zaskoczyła wszystkich informacją, że urodziła swoje pierwsze dziecko i to w wieku 50 lat. Eissa jest synem katarskiego biznesmena Wissama Al Many, trzeciego męża piosenkarki. Po kilku miesiącach gwiazda ogłosiła, że rozwodzi się z młodszym od siebie milionerem. Byli parą zaledwie 5 lat. Po rozstaniu skoncentrowała się na opiece nas synkiem, co znacznie wpłynęło na jej… wygląd.

Janet Jackson zrzuciła 30 kilogramów!

Syn zmotywował świeżo upieczoną mamę do zadbania o siebie. „Chce być pewna, że jest w najlepszej możliwej formie właśnie dla syna. Wie, że jej wcześniejsza waga nie była zdrowa”, donosił Us Weekly. Janet twierdzi, że „macierzyństwo jest jedną z lepszych rzeczy, jaka jej się w życiu przytrafiła”. Ostatnio gwiazda wróciła już do koncertowania i zadziwiła fanów niesamowitą przemianą. W ciągu kilku miesiącu schudła bowiem ponad 30 kilogramów!

Jak to osiągnęła? Janet współpracowała z trenerką personalną Paulette Sybliss i sumiennie stosowała się do diety. Zrezygnowała z mięsa, ryb i słodyczy. Chociaż od czasu do czasu sięga po ukochanego Snickersa. Efekty są zdumiewające, na zdjęciach z czerwonego dywanu prezentuje się niezwykle smukło w czarnej kreacji. Informator Us Weekly pisze, że „Janet jest w życiowej formie. Stosuje ścisły plan treningowy i dietę. Odchudzała się jeszcze w Europie przed trasą koncertową. Nigdy w swoim życiu nie była tak szczupła”.

Trenerka gwiazdy zdradziła, że Janet ubytek wagi zawdzięcza głównie budowaniu mięśni, nie rezygnowała jednak z tradycyjnych ćwiczeń cardio. „Wielu osobom trudno w to uwierzyć. To był specjalny trening siłowy. Nie chciałam, żeby Janet schudła, chciałam, żeby pozbyła się tłuszczu. Chciałam, żeby dobrze wyglądała i była w dobrej formie. Staram się przekonywać kobiety do treningu siłowego. Zazwyczaj nie chcą one być za bardzo umięśnione, ale bez obaw. Kiedy ciało musi używać mięśni, to spala tłuszcz nie tylko w czasie treningu, ale także po nim”. Hollywood.com podaje, że Janet była bardzo zmotywowana do treningów, ale miała też przy tym mnóstwo zabawy. „Najbardziej lubi trenować 30-45 minut pięć razy w tygodniu, jest więc bardzo aktywna. To pozwala jej zachować nienaganną figurę. Pracuje tak intensywnie, że bardzo często zmieniam jej treningi, żeby robiła dalsze postępy”, wyznała trenerka.

1/7
Janet Jackson w 1987 roku
Copyright @East News
1/7

Janet Jackson w 1987 roku

 

2/7
Janet Jackson w 1993 roku
Copyright @East News
2/7

Janet Jackson w 1993 roku

3/7
Janet Jackson w 1999 roku
Copyright @East News
3/7

Janet Jackson w 1999 roku

4/7
Janet Jackson w 2004 roku
Copyright @Getty Images
4/7

Janet Jackson w 2004 roku

 

5/7
Janet Jackson w 2006 roku
Copyright @Getty Images
5/7

Janet Jackson w 2006 roku

6/7
Janet Jackson w 2012 roku
Copyright @East News
6/7

Janet Jackson w 2012 roku

7/7
Janet Jackson w 2017 roku
Copyright @East News
7/7

Janet Jackson w 2017 roku

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.