Janet Jackson, viva.pl, Janer Jackson w ciąży
Fot. Instagram @janetjackson/People
O TYM SIĘ MÓWI

50-letnia Janet Jackson urodziła pierwsze dziecko! Znamy jego płeć

Konrad Szczęsny 4 stycznia 2017 12:15
Janet Jackson, viva.pl, Janer Jackson w ciąży
Fot. Instagram @janetjackson/People

Jesienią zeszłego roku Janet Jackson potwierdziła, że po raz pierwszy zostanie matką. Ojcem jej dziecka jest katarski miliarder Wissamem Al Mana, za którego wyszła w 2012 r. i dla którego kilka lat temu przeszła na islam. Wczoraj, 3 stycznia, agent gwiazdy poinformował, że urodziła ona zdrowego syna.

Polecamy też: Małgorzata Kożuchowska o macierzyństwie: "To ważniejsze niż wszystkie niezagrane role"

Pierwsze dziecko Janet Jackson

Poród Janet Jackson przebiegał bez żadnych komplikacji, obecnie matka i synek wypoczywają. Rodzice wprost nie posiadają się z radości, że powitali na świecie pierwszego potomka.

Janet Jackson i jej mąż Wissam Al Mana są podekscytowani narodzinami syna Eissa Al Mana. Poród odbył się bez żadnych komplikacji. Teraz Janet potrzebuje odpoczynku” - skomentował jej agent.

LaToya o narodzinach dziecka Janet Jackson

LaToya, czyli siostra Janet, pogratulowała jej i jej mężowi za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Jan i Wissam właśnie zostali rodzicami ślicznego chłopca. Gratulacje!” - napisała.

Kontrowersje wokół macierzyństwa Janet Jackson

W maju tego roku były mąż wokalistki James DeBarge poinformował media, że... ta była za czasów małżeństwa z nim w ciąży, jednak po narodzinach zdecydowała się oddać dzieci do adopcji. Męża natomiast poinformowała, że poroniła. Tę wersję wydarzeń potwierdziła jej była teściowa. Etterlene DeBarge twierdziła, że Jackson miała z jej synem dwoje dzieci i oboje trafili do adopcji. Syna ponoć wzięła w 1984 roku na wychowanie rodzina ze Szwecji. Rodzina DeBarge próbowała skontaktować się z 32-latkiem, ale ten odmówił twierdząc, że ma już rodzinę.

Ile kobiet po 50-tce urodziło w Polsce?

Według danych GUS w 2014 r. Polki w wieku 50 plus urodziły zaledwie siedmioro dzieci, rok później było ich jeszcze mniej – zaledwie czworo. 

Polecamy też: Małgorzata Kożuchowska na okładce świątecznej "Vivy!". Po raz pierwszy o macierzyństwie i synku, który zmienił jej życie

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?