Janet Jackson, viva.pl, Janer Jackson w ciąży
Fot. Instagram @janetjackson/People
O TYM SIĘ MÓWI

50-letnia Janet Jackson urodziła pierwsze dziecko! Znamy jego płeć

Konrad Szczęsny 4 stycznia 2017 12:15
Janet Jackson, viva.pl, Janer Jackson w ciąży
Fot. Instagram @janetjackson/People

Jesienią zeszłego roku Janet Jackson potwierdziła, że po raz pierwszy zostanie matką. Ojcem jej dziecka jest katarski miliarder Wissamem Al Mana, za którego wyszła w 2012 r. i dla którego kilka lat temu przeszła na islam. Wczoraj, 3 stycznia, agent gwiazdy poinformował, że urodziła ona zdrowego syna.

Polecamy też: Małgorzata Kożuchowska o macierzyństwie: "To ważniejsze niż wszystkie niezagrane role"

Pierwsze dziecko Janet Jackson

Poród Janet Jackson przebiegał bez żadnych komplikacji, obecnie matka i synek wypoczywają. Rodzice wprost nie posiadają się z radości, że powitali na świecie pierwszego potomka.

Janet Jackson i jej mąż Wissam Al Mana są podekscytowani narodzinami syna Eissa Al Mana. Poród odbył się bez żadnych komplikacji. Teraz Janet potrzebuje odpoczynku” - skomentował jej agent.

LaToya o narodzinach dziecka Janet Jackson

LaToya, czyli siostra Janet, pogratulowała jej i jej mężowi za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Jan i Wissam właśnie zostali rodzicami ślicznego chłopca. Gratulacje!” - napisała.

Kontrowersje wokół macierzyństwa Janet Jackson

W maju tego roku były mąż wokalistki James DeBarge poinformował media, że... ta była za czasów małżeństwa z nim w ciąży, jednak po narodzinach zdecydowała się oddać dzieci do adopcji. Męża natomiast poinformowała, że poroniła. Tę wersję wydarzeń potwierdziła jej była teściowa. Etterlene DeBarge twierdziła, że Jackson miała z jej synem dwoje dzieci i oboje trafili do adopcji. Syna ponoć wzięła w 1984 roku na wychowanie rodzina ze Szwecji. Rodzina DeBarge próbowała skontaktować się z 32-latkiem, ale ten odmówił twierdząc, że ma już rodzinę.

Ile kobiet po 50-tce urodziło w Polsce?

Według danych GUS w 2014 r. Polki w wieku 50 plus urodziły zaledwie siedmioro dzieci, rok później było ich jeszcze mniej – zaledwie czworo. 

Polecamy też: Małgorzata Kożuchowska na okładce świątecznej "Vivy!". Po raz pierwszy o macierzyństwie i synku, który zmienił jej życie

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…