wyzwanie jennifer lopez
Fot. instagram.com/jlo/
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Lopez ma szczególne zachcianki dotyczące... kawy

Znamy szczegóły jej diety

Sabina Zięba 13 marca 2020 21:25
wyzwanie jennifer lopez
Fot. instagram.com/jlo/

Choć Jennifer Lopez ma już 50. lat, jej sylwetka jest wzorem dla wielu nastolatek. To zasługa nie tylko wspaniałych genów, ale również jej wszechstronności - śpiewa, tańczy i gra, a to wymaga wielu wymagających ćwiczeń oraz treningów. Ponadto gwiazda przestrzega restrykcyjnej diety, której niektóre elementy są naprawdę zaskakujące!

Czemu Jennifer Lopez zawdzięcza figurę?

Kiedy w latach 90. Jennifer Lopez pojawiła się w show-biznesie, zdecydowanie wyróżniała się spośród pozostałych gwiazd. Podczas gdy Gwyneth Paltrow czy Kate Moss promowały szczupłe typy sylwetki, piosenkarka prezentowała niezwykle kobiece kształty. Mimo upływu lat, jej sylwetka nadal zachwyca. Czemu ją zawdzięcza?

Artystka uważa, że utrzymanie zdrowia jest ważne dla jej ogólnego samopoczucia, co pozwala jej być lepszą matką dla swoich dzieci oraz lepszą partnerką dla narzeczonego, Alexa Rodrigueza. Ze względu na to, je dużo chudego białka, takiego jak ryby i kurczak, a także złożone węglowodany - komosę ryżową, brązowy ryż i słodkie ziemniaki. Pilnuje, by zawsze mieć pod ręką owoce i warzywa, jako szybkie przekąski. Trener Jennifer, Tracy Anderson, zdradził, że wszystko, co gwiazda je, jest: „organiczne i bardzo dobrze przemyślane, z równowagą białek o bardzo wysokiej jakości i dużą ilością pokarmów o dużej zawartości składników odżywczych”.

Ponadto wiadomo, że pije dużo wody, ale rzadko alkohol lub kawę. Jeśli jednak chce sięgnąć po napój kofeinowy, wybiera kawę, zamiast herbaty, bądź napojów energetycznych. Co ciekawe, gwiazda ma specyficzne przyzwyczajenie - jak podaje Delish, miesza ona kawę wyłącznie... w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. 

Też macie kuriozalne zwyczaje?  

Jennifer Lopez

Gwiazda na premierze filmu Hustler
Fot. EAST NEWS

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.