wyzwanie jennifer lopez
Fot. instagram.com/jlo/
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Lopez ma szczególne zachcianki dotyczące... kawy

Znamy szczegóły jej diety

Sabina Zięba 13 marca 2020 21:25
wyzwanie jennifer lopez
Fot. instagram.com/jlo/

Choć Jennifer Lopez ma już 50. lat, jej sylwetka jest wzorem dla wielu nastolatek. To zasługa nie tylko wspaniałych genów, ale również jej wszechstronności - śpiewa, tańczy i gra, a to wymaga wielu wymagających ćwiczeń oraz treningów. Ponadto gwiazda przestrzega restrykcyjnej diety, której niektóre elementy są naprawdę zaskakujące!

Czemu Jennifer Lopez zawdzięcza figurę?

Kiedy w latach 90. Jennifer Lopez pojawiła się w show-biznesie, zdecydowanie wyróżniała się spośród pozostałych gwiazd. Podczas gdy Gwyneth Paltrow czy Kate Moss promowały szczupłe typy sylwetki, piosenkarka prezentowała niezwykle kobiece kształty. Mimo upływu lat, jej sylwetka nadal zachwyca. Czemu ją zawdzięcza?

Artystka uważa, że utrzymanie zdrowia jest ważne dla jej ogólnego samopoczucia, co pozwala jej być lepszą matką dla swoich dzieci oraz lepszą partnerką dla narzeczonego, Alexa Rodrigueza. Ze względu na to, je dużo chudego białka, takiego jak ryby i kurczak, a także złożone węglowodany - komosę ryżową, brązowy ryż i słodkie ziemniaki. Pilnuje, by zawsze mieć pod ręką owoce i warzywa, jako szybkie przekąski. Trener Jennifer, Tracy Anderson, zdradził, że wszystko, co gwiazda je, jest: „organiczne i bardzo dobrze przemyślane, z równowagą białek o bardzo wysokiej jakości i dużą ilością pokarmów o dużej zawartości składników odżywczych”.

Ponadto wiadomo, że pije dużo wody, ale rzadko alkohol lub kawę. Jeśli jednak chce sięgnąć po napój kofeinowy, wybiera kawę, zamiast herbaty, bądź napojów energetycznych. Co ciekawe, gwiazda ma specyficzne przyzwyczajenie - jak podaje Delish, miesza ona kawę wyłącznie... w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. 

Też macie kuriozalne zwyczaje?  

Jennifer Lopez

Gwiazda na premierze filmu Hustler
Fot. EAST NEWS

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.