dieta Kardashian
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Kourtney Kardashian pilnuje ostrej diety swoich... dzieci!

Czy siostry biorą z niej przykład?

Ksenia Krasko 10 czerwca 2019 18:53
dieta Kardashian
Fot. East News

Kourtney Kardashian to prawdziwa fanka zdrowego stylu życia! Okazuje się, że zasady prawidłowego odżywiania traktuje bardzo poważnie, tak samo jak dobre samopoczucie swoich dzieci. Z tego względu trójka pociech najstarszej siostry z klanu Kardashian-Jenner ma dość surową dietę. Jaką?

Dieta Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian, założycielka portalu Poosh, przyznaje, że wdrożenie ścisłej diety bezglutenowej i beztłuszczowej spowodowało „wielką pozytywną zmianę” w zachowaniu Masona, Penelope i Reign. Mówi też, że jej dzieci czują się lepiej i mają więcej energii. Czy naprawdę jest surową matką, jeśli chodzi o zasady odżywiania? Przez większość czasu tak! Jednak, jak wyznała na łamach Daily Mail, są też chwile, kiedy się poddaje: „Oczywiście, czasami pozwalam dzieciom na popcorn w kinie. Ale na przyjęcia urodzinowe przygotowuję babeczki bezglutenowe... i są z tego zadowolone!”.

Idealne śniadanie według Kourtney? Bezglutenowe gofry, jajecznica lub płatki zbożowe. Dzieci Kardashianki spożywają tylko ekologiczne mleko migdałowe, organiczne mleko ryżowe lub kokosowe. Na lunch zazwyczaj jedzą świeże warzywa z hummusem i bezglutenowe tortille ryżowe z indykiem, oraz sałatki i ryby na kolację.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)

Dieta dzieci w klanie Kardashian

Jeśli chodzi o inne siostry z najsłynniejszego klanu na świecie, zdecydowanie nie są tak surowe wobec swoich dzieci, jak Kourtney. Kim Kardashian-West stara się, aby jej dzieci jadały zdrowo, ale paparazzi często przyłapują jej córkę North i synka Saint ze słodyczami na ulicy. Kylie Jenner opowiedziała fanom, że jej córeczka uwielbia... sushi! Stormi nie odmawia też fasolki sojowej. Jednak wydaje się, że to Khloe Kardashian jest najmniej surową siostrą, jeśli chodzi o rozpieszczanie swoich dzieci słodyczami, o czym można sądzić po ostatnim przyjęciu urodzinowym małej True!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.