Zainspiruj się pomysłem na przyjęcie dla swojego dziecka!

Ksenia Krasko 15 kwietnia 2019 16:30

Gwiazda serialu Z kamerą wśród Kardashianów Khloe Kardashian zorganizowała stylowe przyjęcie z okazji pierwszych urodzin córeczki True! Motyle, zwierzęta z waty cukrowej, przepiękne słodycze, pastelowe balony i – hit tego roku! – jednorożce były motywem przewodnim tej niezwykłej imprezy urodzinowej.

Urodziny córki Khloe Kardashian

Na przyjęciu nie mogło zabraknąć członków klanu Kardashian-Jenner! Urodziny małej True świętowały dumna babcia Kris Jenner, Kourtney i Kim Kardashian, Kylie Jenner i, oczywiście, ich dzieci, a także najlepsza przyjaciółka Khloe, Khadijah Haqq.

Pomimo głośnego skandalu i rozstania, na urodzinach pojawił się też ojciec True, Tristan Thompson. Anonimowe źródło z bliskiego otoczenia rodziny Kardashianów poinformowało, że „Khloe chce, aby ojciec True był obecny w życiu córki, więc Tristan jest zapraszany na przyjęcia. Khloe nigdy nie pozwoli, aby jej problemy z Tristanem zaszkodziły relacji córki z tatą”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian Snapchat 🍑 (@kimkardashiansnap)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian Snapchat 🍑 (@kimkardashiansnap)

Przyjęcie urodzinowe w stylu Khloe Kardashian

Impreza urodzinowa małej True nie pobiła pomysłu Kylie Jenner (pamiętajcie imprezę w parku tematycznym Stormi World?), ale to przyjęcie Khloe Kardashian jest nam zdecydowanie bliższe! Pastelowe, bardzo słodkie dodatki podkreślają charakter wydarzenia. Szczęśliwa mama podzieliła się szczegółami na swoim Instagramie, zaczynając od wybranych strojów – wspaniałe bladoniebieskie sukienki, takie same dla Khloe i True, robiły wrażenie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian Snapchat 🍑 (@kimkardashiansnap)

Gości witały kolorowe papierowe parasole, tysiące pastelowych balonów i motyle. Oczywiście, nie mogło zabraknąć pysznych przekąsek – urocze zwierzątka z waty cukrowej, pączki, i inne ciasteczka, utrzymane w pastelowej tonacji, wyglądały przepięknie. Największą rozrywką był jednak mały plac zabaw dla True i jej przyjaciół – dzieci mogły pojeździć na kucykach pony, przebranych za jednorożce. Khloe Kardashian zdecydowała też, że prezenty trafią do szpitala dziecięcego w Los Angeles.

Podoba Ci się styl przyjęcia urodzinowego małej True? Mamy dla Ciebie kilka rzeczy, które pomogą osiągnąć podobny efekt – zajrzyj do naszej galerii!  

1/9
Copyright @Materiały prasowe
1/9

Czapeczki urodzinowe w kolorystyce pastelowej, 12 zł. / pantalerzyk.pl

2/9
Copyright @Materiały prasowe
2/9

Girlanda Happy Birthday w pastelowym różu, 86 zł. / fabrykaform.pl

3/9
Copyright @Materiały prasowe
3/9

Pastelowe kubki papierowe Meri Meri, 23 zł. / scandinavianbaby.pl

4/9
Copyright @Materiały prasowe
4/9

Mini piniata w kształcie jednorożca do wypełnienia upominkami, 14,99 zł. / happenings.pl

5/9
Copyright @Materiały prasowe
5/9

Pastelowe balony w wielu kolorach, od 3,99 zł. / congee.pl

6/9
Copyright @Materiały prasowe
6/9

Konfetti do dekoracji urodzinowego stołu, 14 zł. / pantalerzyk.pl

7/9
Copyright @Materiały prasowe
7/9

Foremki do ciastek w kształcie jednorożca, 37 zł. / extramama.pl

8/9
Copyright @Materiały prasowe
8/9

Księga pamiątkowa dla gości, 44,98 zł. / leonkameleon.pl

9/9
Copyright @instagram.com/ciastkazkremem/
9/9

Bajkowy tort na zamówienie

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.