Kasia Sokołowska, Viva! 7/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
O tym się mówi

Kasia Sokołowska pokazała, jaki wózek wybrała dla swojego synka

Jego cena zaskakuje

Marta Cieplak 8 sierpnia 2022 15:30
Kasia Sokołowska, Viva! 7/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Kasia Sokołowska kilka tygodni temu urodziła pierwsze dziecko. Synek, który jest owocem jej miłości z partnerem Arturem Koziejem, był bardzo wyczekiwany. „O tej roli marzyłam przez całe lata. Zresztą pozwoliłam sobie na taki komentarz, że to jest bardzo wyczekiwane, oczekiwane dziecko. Wiele lat się starałam. Wiem, w jakiej sytuacji są kobiety. Bardzo wiele z nas ma ten temat do przerobienia, do przepracowania. To trwa latami czasami, nikt nie wie, czym to jest okupione. Jestem przygotowana do tej roli mentalnie od lat, wyobrażałam sobie ten moment, a teraz jestem szczęściarą” powiedziała w Dzień Dobry TVN. Na razie nie pokazuje maluszka na zdjęciach. Jego jedyna fotografia to pierwsza, prezentująca malutkie stópki Iwa Lwa. Teraz jednak gwiazda TVN pokazała, w jakim wózku jeździ jej synek. Wybór wcale nie jest oczywisty.

ZOBACZ TAKŻE: Kasia Sokołowska pokazała się na ściance zaledwie dwa tygodnie po porodzie!

Wózek synka Kasi Sokołowskiej

Kasia Sokołowska pokazała na swoim Instastories filmik z niedzielnego popołudnia. Widać na nim przepiękny ogród z oczkiem wodnym i ogromnymi drzewami. W takim otoczeniu w wózeczku spał mały Iwo Lew. Jaki model wózka wybrała dla malca znana mama?

wózek synka Kasi Sokołowskiej
Fot. Instagram@kasiasokolowska

W odróżnieniu od innych gwiazd, które najczęściej wybierają wózki marki Bugaboo i Cybex, Kasia Sokołowska zdecydowała się na mniej popularny model marki Venicci. Wózek 2w1 Tinum Upline Slate Grey to gondola i spacerówka montowana na tym samym stelażu. Ma szare obicie i biżuteryjne detale, dzięki którym wózek prezentuje się bardzo elegancko. 

Taki model na stronie producenta kosztuje niespełna 4000 złotych. To oczywiście ogromna kwota, ale znacznie mniejsza, niż na wózki przeznaczają inne, znane mamy. W końcu Bugaboo i Cybex, a szczególnie ich limitowane edycje, to koszt około 6000 złotych.

Najważniejsza jednak jest nie cena i wygląd, ale wygoda maluszka i mamy. I zapewne to przeważyło przy wyborze czterech kółek dla synka Kasia Sokołowskiej.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…