Agnieszka Kaczorowska w drugiej ciazy zdjecie, VIVA!MAMA
Fot. MAREK PODOLCZYŃSKI www.marekpodolczynski.com
O tym się mówi!

Agnieszka Kaczorowska pokazała wózek drugiej córki!

Wiemy, ile kosztował!

Aleksandra Frankowska 9 sierpnia 2021 19:27
Agnieszka Kaczorowska w drugiej ciazy zdjecie, VIVA!MAMA
Fot. MAREK PODOLCZYŃSKI www.marekpodolczynski.com

Agnieszka Kaczorowska niedawno po raz drugi została mamą. Na świat do swojej starszej siostry Emilki dołączyła mała Gabrysia. Kaczorowska na swoim Instagramie chętnie dzieli się fragmentami z prywatnych, rodzinnych chwil, w tym także wyprawką, którą przygotowała wraz z mężem dla swojej młodszej pociechy. Wśród nich znalazł się również piękny wózek – sprawdziliśmy, ile kosztował.

Czytaj też: Agnieszka Kaczorowska pokazała płaski brzuch kilka dni po porodzie!

Kaczorowska po raz drugi została mamą

Aktorka, która popularność zdobyła dzięki roli Bożenki w serialu Klan niedawno po raz drugi została mamą. Poza aktorstwem, zawodowo zajmowała się również tańcem, zwłaszcza latynoamerykańskim. Na jej Instagramie dominuje obecnie jednak content związany z parentingiem. Odkąd została mamą Emilki, a teraz jeszcze Gabrysi, chętnie udziela wsparcia innym młodym mamom, a liczba jej obserwatorek wciąż rośnie.

Kaczorowska pokazała wózek córki – wiemy ile kosztuje

Agnieszka Kaczorowska stara się pokazywać fanom uroki macierzyństwa i idealny świat związany z jej rodziną. Niedawno podczas spaceru pokazała również przepiękny wózek, który wraz z mężem wybrali dla młodszej Gabrysi. To model Elegance by Roberto Verino marki Shom.

Zobacz też: Agnieszka Kaczorowska-Pela zdobyła się na osobiste wyznanie

Para zdecydowała się na czarno-kremowe wzory, a także elementy złota, którego cena to 3,6 tysiąca złotych. Nie jest to bardzo wygórowana kwota jeśli chodzi o show biznes, dlatego fanki zareagowały bardzo entuzjastycznie! Wózek pierwszej córeczki Kaczorowskiej kosztował niemal tyle samo. Przypominamy, że np. Natalia Siwiec na wózek dla swojej córki Mii wydała 15 tys. złotych, a to już spora różnica.

Jak Wam się podoba nowy wózek córki Kaczorowskiej? 

KAczorowska, wózek
Fot. Instagram @agakaczor

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.