Kasia Tusk pokazala pokoj dziecka
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Kasia Tusk pokazała bajkowy pokój córki! 

Uwagę przyciąga zwłaszcza jeden element!

Aleksandra Frankowska 15 października 2020 11:27
Kasia Tusk pokazala pokoj dziecka
Fot. Instagram

Kasia Tusk to nie tylko córka byłego premiera Polski, ale przede wszystkim blogerka modowa i świetna businesswoman. Gwiazda bardzo chroni swoją prywatność i życie rodzinne, a w social mediach dzieli się jedynie wybranymi kadrami. Tym razem pokazała swoim fanom zdjęcie z pokoju córki. Nie da się ukryć, że wzrok przyciąga jeden element w pokoju dziewczynki.

Kasia Tusk pokazała pokój córki

Młoda mama otwarcie mówi, że odkąd na świecie pojawiła się jej córka, wszystko się zmieniło, a jej życie wywróciło się do góry nogami. Mimo wszystko, Kasia Tusk doskonale radzi sobie dzieląc obowiązki businesswoman oraz mamy. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie pokazała fanom wnętrze pokoju dziewczynki, które zostało utrzymane w minimalistycznym, charakterystycznym dla blogerki stylu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dobra baza to podstawa gdy na zewnątrz 🌧🌪💨💦

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl)

Ten element w pokoju dziewczynki zwrócił uwagę fanów

Nie da się ukryć, że głównym elementem pokoju jest baza, którą Kasia Tusk zrobiła dla córeczki z kołdry i krzeseł. Wnuczka byłego premiera rośnie, jak na drożdżach. W bazie zbudowanej przez mamę, mała dziewczynka świetnie się bawiła. Podekscytowana Kasia Tusk skomentowała zdjęcie jednym zdaniem.

Dobra baza to podstawa, gdy na zewnątrz zła pogoda. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

[...]W dzisiejszej rzeczywistości, wielką naiwnością byłoby pisanie tutaj „wyłącz telewizor i zacznij chodzić do muzeum”. Takie rady mogły wciskać czytelnikom poradniki sprzed dziesięciu lat, ale teraz do nikogo już nie docierają. Cieszy mnie więc, że dzięki modzie na „Matisse'a” influencerki trochę się w tej prawdziwej sztuce zanurzyły. Być może niektóre z nich nawet pokusiły się o to, aby sprawdzić kim był, jak tworzył i dowiedziały się, że jego słynna niebieska kobieta jest w rzeczywistości wycinanką (czego niestety żaden wydruk zamówiony w Internecie czy zdjęcie w albumie nie pokaże). [...] Na blogu znajdziecie długi artykuł o tym, czy ładne wnętrze to tylko fanaberia. Bije już rekordy popularności więc może i Wam się spodoba? Znajdziecie w nim też konkretne linki do grafik i ramek od @Desenio które widzicie na zdjęciach. A tu podaję Wam jeszcze specjalny kod. Użyjcie „MLEXDESENIO" aby uzyskać aż 30% zniżki, który działa do 15.10 (kod nie obowiązuje tylko na ramki i plakaty z kategorii „Handpicked" i „Personalizowane" i nie łączy się z innymi promocjami). #Desenio #thenoisetier #whiteinterior #scandinaviandesign

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.