Halejcio pokazała pokoik dla córeczki
Fot. Instagram@klaudiahelejcio
O tym się mówi

Klaudia Halejcio pokazała wózek dla Nel za ponad osiem tysięcy złotych!

Takim samym jeździ córka Katy Perry i Orlando Blooma!

Marta Cieplak 16 czerwca 2021 19:30
Halejcio pokazała pokoik dla córeczki
Fot. Instagram@klaudiahelejcio

Klaudia Halejcio na początku czerwca została mamą po raz pierwszy! Mała Nel przyszła na świat i wywróciła do góry nogami życie aktorki. Klaudia Halejcio śmieje się, że najchętniej non-stop by ją wybudzała z drzemki, bo tęskni za noszeniem jej na rękach i przytulaniem. O córeczce nie mówi inaczej niż ze łzami wzruszenia w oczach. Dlatego też zależy jej, by mała Nel miała wszystko, co najlepsze. I tak właśnie jest. Gwiazda pokazała selfie z windy, na którym widać wózek córeczki, który wart jest ponad 8 tysięcy złotych! Ale to nie byle jaki wózek! Takim samym jeździ Daisy, córeczka Katy Perry i Orlando Blooma!

Zobacz także: Klaudia Halejcio pokazała stylowy pokoik dla dziecka!

Klaudia Halejcio wozi Nel w wózku za ponad 8 tysięcy złotych!

Okazuje się, że model, który wybrała Klaudia Halejcio oryginalnie został zaprojektowany przez Jeremiego Scotta dla Katy Perry i Orlando Blooma, a konkretniej dla ich córeczki Daisy! Był to prezent do marki Cubex, której wózki wybierają także inne gwiazdy, m.in. Anna i Robert Lewandowscy. Wózek jest bardzo oryginaly – bazowy kolor to nasycona czerwień, ale uwagę zwraca ogromna kokarda w groszki przywołująca na myśl Myszkę Mini. Na pewno będzie je widać z daleka!

wózek Klaudii Halejcio
Fot. Instagram/Klaudia Halejcio

Sama gondola z bazą kosztuje niemal pięć tysięcy złotych! Zestaw ze spacerówką ponad osiem tysięcy, a z fotelikiem samochodowym prawie jedenaście tysięcy! Ale to nie wszystko. Do wózka Cybex Platinum Petticoat by Jeremy Scott można dokupić jeszcze małą torbę podręczna, dużą torbę z przewijakiem i śpiworek. Koszt każdego akcesorium to kolejne kilkaset złotych!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CYBEX (@cybex_global)

Ciekawe tylko, czy będzie to jedyny wózek małej Nel, czy będziemy podziwiać kolejne... 

Zobacz także: Klaudia Halejcio pokazała stylowy pokoik dla dziecka!

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.