Halejcio pokazała pokoik dla córeczki
Fot. Instagram@klaudiahelejcio
O tym się mówi

Klaudia Halejcio pokazała wózek dla Nel za ponad osiem tysięcy złotych!

Takim samym jeździ córka Katy Perry i Orlando Blooma!

Marta Cieplak 16 czerwca 2021 19:30
Halejcio pokazała pokoik dla córeczki
Fot. Instagram@klaudiahelejcio

Klaudia Halejcio na początku czerwca została mamą po raz pierwszy! Mała Nel przyszła na świat i wywróciła do góry nogami życie aktorki. Klaudia Halejcio śmieje się, że najchętniej non-stop by ją wybudzała z drzemki, bo tęskni za noszeniem jej na rękach i przytulaniem. O córeczce nie mówi inaczej niż ze łzami wzruszenia w oczach. Dlatego też zależy jej, by mała Nel miała wszystko, co najlepsze. I tak właśnie jest. Gwiazda pokazała selfie z windy, na którym widać wózek córeczki, który wart jest ponad 8 tysięcy złotych! Ale to nie byle jaki wózek! Takim samym jeździ Daisy, córeczka Katy Perry i Orlando Blooma!

Zobacz także: Klaudia Halejcio pokazała stylowy pokoik dla dziecka!

Klaudia Halejcio wozi Nel w wózku za ponad 8 tysięcy złotych!

Okazuje się, że model, który wybrała Klaudia Halejcio oryginalnie został zaprojektowany przez Jeremiego Scotta dla Katy Perry i Orlando Blooma, a konkretniej dla ich córeczki Daisy! Był to prezent do marki Cubex, której wózki wybierają także inne gwiazdy, m.in. Anna i Robert Lewandowscy. Wózek jest bardzo oryginaly – bazowy kolor to nasycona czerwień, ale uwagę zwraca ogromna kokarda w groszki przywołująca na myśl Myszkę Mini. Na pewno będzie je widać z daleka!

wózek Klaudii Halejcio
Fot. Instagram/Klaudia Halejcio

Sama gondola z bazą kosztuje niemal pięć tysięcy złotych! Zestaw ze spacerówką ponad osiem tysięcy, a z fotelikiem samochodowym prawie jedenaście tysięcy! Ale to nie wszystko. Do wózka Cybex Platinum Petticoat by Jeremy Scott można dokupić jeszcze małą torbę podręczna, dużą torbę z przewijakiem i śpiworek. Koszt każdego akcesorium to kolejne kilkaset złotych!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CYBEX (@cybex_global)

Ciekawe tylko, czy będzie to jedyny wózek małej Nel, czy będziemy podziwiać kolejne... 

Zobacz także: Klaudia Halejcio pokazała stylowy pokoik dla dziecka!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?