Halejcio pokazała pokoik dla córeczki
Fot. Instagram@klaudiahelejcio
O tym się mówi

Klaudia Halejcio pokazała wózek dla Nel za ponad osiem tysięcy złotych!

Takim samym jeździ córka Katy Perry i Orlando Blooma!

Marta Cieplak 16 czerwca 2021 19:30
Halejcio pokazała pokoik dla córeczki
Fot. Instagram@klaudiahelejcio

Klaudia Halejcio na początku czerwca została mamą po raz pierwszy! Mała Nel przyszła na świat i wywróciła do góry nogami życie aktorki. Klaudia Halejcio śmieje się, że najchętniej non-stop by ją wybudzała z drzemki, bo tęskni za noszeniem jej na rękach i przytulaniem. O córeczce nie mówi inaczej niż ze łzami wzruszenia w oczach. Dlatego też zależy jej, by mała Nel miała wszystko, co najlepsze. I tak właśnie jest. Gwiazda pokazała selfie z windy, na którym widać wózek córeczki, który wart jest ponad 8 tysięcy złotych! Ale to nie byle jaki wózek! Takim samym jeździ Daisy, córeczka Katy Perry i Orlando Blooma!

Zobacz także: Klaudia Halejcio pokazała stylowy pokoik dla dziecka!

Klaudia Halejcio wozi Nel w wózku za ponad 8 tysięcy złotych!

Okazuje się, że model, który wybrała Klaudia Halejcio oryginalnie został zaprojektowany przez Jeremiego Scotta dla Katy Perry i Orlando Blooma, a konkretniej dla ich córeczki Daisy! Był to prezent do marki Cubex, której wózki wybierają także inne gwiazdy, m.in. Anna i Robert Lewandowscy. Wózek jest bardzo oryginaly – bazowy kolor to nasycona czerwień, ale uwagę zwraca ogromna kokarda w groszki przywołująca na myśl Myszkę Mini. Na pewno będzie je widać z daleka!

wózek Klaudii Halejcio
Fot. Instagram/Klaudia Halejcio

Sama gondola z bazą kosztuje niemal pięć tysięcy złotych! Zestaw ze spacerówką ponad osiem tysięcy, a z fotelikiem samochodowym prawie jedenaście tysięcy! Ale to nie wszystko. Do wózka Cybex Platinum Petticoat by Jeremy Scott można dokupić jeszcze małą torbę podręczna, dużą torbę z przewijakiem i śpiworek. Koszt każdego akcesorium to kolejne kilkaset złotych!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CYBEX (@cybex_global)

Ciekawe tylko, czy będzie to jedyny wózek małej Nel, czy będziemy podziwiać kolejne... 

Zobacz także: Klaudia Halejcio pokazała stylowy pokoik dla dziecka!

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.