Klaudia Halejcio
Fot. Instagram @klaudiahalejcio
domy gwiazd

Klaudia Halejcio pokazała pokój córeczki. Jest niesamowity!

Jak gwiazda urządziła wnętrze?

Redakcja VIVA! 9 sierpnia 2021 16:30
Klaudia Halejcio
Fot. Instagram @klaudiahalejcio

W życiu Klaudii Halejcio mnóstwo się dzieje. Gwiazda na początku czerwca została mamą po raz pierwszy, a niedawno razem ze swoim partnerem Oskarem przeniosła się do nowego domu. To nowoczesny budynek z dużym ogrodem. Klaudia, której profil obserwuje ponad 420 tysięcy followersów chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z wnętrz posiadłości. Budynek jest duży i minimalistyczny, z ogromnymi przeszkleniami. Większość pomieszczeń urządzona jest w nowoczesnym, prostym (ale luksusowym!) stylu. Jednak pokój małej Neli to zupełnie inna historia… To pomieszczenie godne jest księżniczki! Jak Halejcio urządziła pokój córeczki?

Zobacz także: Klaudia Halejcio pokazała stylowy pokoik dla dziecka!

Klaudia Halejcio pokazała pokój małej Neli

Halejcio nie tylko opublikowała zdjecia z pokoju Neli na swoim profilu na Instagramie i Instastories, ale też podzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami odnośnie urządzania przestrzeni dla maluszka:

„Urządzenie pokoju dziecięcego to nie jest taka prosta sprawa. Przynajmniej dla mnie. Nie wiem dlaczego, ale w niego włożyłam najwięcej energii i nadal uważam, że nie jest skończony 100%. Chciałabym jeszcze zmienić kolory ścian, wybrać kolorowe nadruki lub tapetę, ale na to nie starczyło nam jeszcze czasu. Na razie wjechały meble i dodatki tak by było przytulnie. Zadbałam o komfort dla Nel przygotowując różne strefy w pokoju - miejsce do spania, karmienia i w przyszłości kącik do zabawy”.

W przestronnym pokoju małej Nel królują białe meble i urocze białe ozdoby - zwróćcie uwagę na żyrafę, która stoi pod oknem. Pięknie prezentuje się łóżeczko z baldachimem. Podział pokoju na strefy, o którym napisała Klaudia to doskonały sposób, żeby utrzymać porządek, kiedy mała będzie coraz większa i jak każde dziecko zacznie robić trochę bałaganu.
 

Zobacz także: Jak wygląda wrszawskie mieszkanie Klaudia Halejcio? Ten apartament robi wrażenie!

pokoj corki Klaudii Halejcio
Fot. Instagram: @klaudiahalejcio

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.