Klaudia Halejcio
Fot. Instagram @klaudiahalejcio
domy gwiazd

Klaudia Halejcio pokazała pokój córeczki. Jest niesamowity!

Jak gwiazda urządziła wnętrze?

Redakcja VIVA! 9 sierpnia 2021 16:30
Klaudia Halejcio
Fot. Instagram @klaudiahalejcio

W życiu Klaudii Halejcio mnóstwo się dzieje. Gwiazda na początku czerwca została mamą po raz pierwszy, a niedawno razem ze swoim partnerem Oskarem przeniosła się do nowego domu. To nowoczesny budynek z dużym ogrodem. Klaudia, której profil obserwuje ponad 420 tysięcy followersów chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z wnętrz posiadłości. Budynek jest duży i minimalistyczny, z ogromnymi przeszkleniami. Większość pomieszczeń urządzona jest w nowoczesnym, prostym (ale luksusowym!) stylu. Jednak pokój małej Neli to zupełnie inna historia… To pomieszczenie godne jest księżniczki! Jak Halejcio urządziła pokój córeczki?

Zobacz także: Klaudia Halejcio pokazała stylowy pokoik dla dziecka!

Klaudia Halejcio pokazała pokój małej Neli

Halejcio nie tylko opublikowała zdjecia z pokoju Neli na swoim profilu na Instagramie i Instastories, ale też podzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami odnośnie urządzania przestrzeni dla maluszka:

„Urządzenie pokoju dziecięcego to nie jest taka prosta sprawa. Przynajmniej dla mnie. Nie wiem dlaczego, ale w niego włożyłam najwięcej energii i nadal uważam, że nie jest skończony 100%. Chciałabym jeszcze zmienić kolory ścian, wybrać kolorowe nadruki lub tapetę, ale na to nie starczyło nam jeszcze czasu. Na razie wjechały meble i dodatki tak by było przytulnie. Zadbałam o komfort dla Nel przygotowując różne strefy w pokoju - miejsce do spania, karmienia i w przyszłości kącik do zabawy”.

W przestronnym pokoju małej Nel królują białe meble i urocze białe ozdoby - zwróćcie uwagę na żyrafę, która stoi pod oknem. Pięknie prezentuje się łóżeczko z baldachimem. Podział pokoju na strefy, o którym napisała Klaudia to doskonały sposób, żeby utrzymać porządek, kiedy mała będzie coraz większa i jak każde dziecko zacznie robić trochę bałaganu.
 

Zobacz także: Jak wygląda wrszawskie mieszkanie Klaudia Halejcio? Ten apartament robi wrażenie!

pokoj corki Klaudii Halejcio
Fot. Instagram: @klaudiahalejcio

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.