Halejcio mieszkanie
Fot. Instagram/Klaudia Halejcio
O tym się mówi

Klaudia Halejcio sprzedaje mieszkanie za milion złotych!

To piękny apartament na Ursynowie pełen designerskich mebli i dodatków!

Marta Cieplak 2 czerwca 2021 19:30
Halejcio mieszkanie
Fot. Instagram/Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio lada dzień zostanie mamą małej Nel. Ze względu na przyjście na świat dziecka, aktorka oraz jej partner zdecydowali się na zmianę mieszkania na większe. Wybrali sporych rozmiarów apartament, w którym czeka już gotowy pokój dla dziewczynki - utrzymany w pastelowych kolorach i bieli. A co ze starym mieszkaniem Klaudii Halejcio? Aktorka właśnie wystawiła go na sprzedaż za milion złotych!

Zobacz także: Klaudia Halejcio pokazała stylowy pokoik dla dziecka!

Klaudia Halejcio sprzedaje mieszkanie za milion złotych

Cena może wydawać się ogromna, ale w tej chwili ceny mieszkań w Warszawie są bardzo wysokie. 15 tysięcy za metr kwadratowy to średnia cena na Mokotowie, Saskiej Kępie czy Ursynowie. Szczególnie, jeśli mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie jak to Klaudii Halejcio.

Apartament ma 58 metrów, składa się z dwóch pokoi i garderoby oraz pięknie zaaranżowanego tarasu. We wnętrzach dominuje biel, lustra i złoto – jak widać Klaudia Halejcio uwielbia blask i styl glamour.

Trzeba za niego zapłacić 920 tysięcy złotych plus dodatkowe 85 tysięcy za garaż i komórkę lokatorską. Ale w tej cenie można mieć zjawiskowo urządzone mieszkanie, które jest dopieszczone w każdym detalu! Tylko zobaczcie!

Zobacz także: Klaudia Halejcio zdradziła, jakie imię wybrała dla córeczki!

Dzięki dużej ilości luster mieszkanie wydaje się bardzo przestrzenne mimo stosunkowo niewielkiej powierzchni:

W salonie jest też kominek:

Kuchnia jest biała, w stylu francuskim. Wygląda naprawdę wspaniale!

Ale jeszcze większe wrażenie robi garderoba gwiazdy, która wygląda niemal jak te z Hollywood:

Sypialnia to z kolei oaza spokoju i relaksu

A na tarasie można poczuć się zupełnie jak w luksusowym hotelu!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.