Klaudia Halejcio
Fot. Instagram @klaudiahalejcio
O TYM JEST GŁOŚNO

Klaudia Halejcio zdradziła, jakie imię wybrała dla córeczki!

Jest piękne! „Nie znamy nikogo, kto by się tak nazywał”, mówi gwiazda

Olga Figaszewska 12 kwietnia 2021 08:51
Klaudia Halejcio
Fot. Instagram @klaudiahalejcio

Wkrótce Klaudia Halejcio i jej narzeczony po raz pierwszy zostaną rodzicami. „Na taką role czekałam całe życie! Czuję się niesamowicie”, pisała aktorka ogłaszając szczęśliwą nowinę światu. Teraz para zdradziła, jakie imię wybrali dla swojej pociechy. Jest piękne!

Klaudia Halejcio wybrała imię dla dziecka

Córeczka pary przyjdzie na świat w czerwcu. Klaudia Halejcio wygląda kwitnąco i zachwyca w ciążowych stylizacjach. Niedawno, Klaudia Halejcio zastanawiała się, jakie imię wybrać dla swojej córeczki. Gwiazda prosiła wtedy swoich o obserwatorów o pomoc.

Zobacz też: Klaudia Halejcio pokazała ciążowy brzuszek! Jest już naprawdę spory

„Podpowiedzcie!Jakie imię powinnam wybrać dla swojego maleństwa? Czy imię powinno pasować do nazwiska?* Czy dziecko powinno mieć popularne imię, czy może bardziej oryginalne? Czy znaczenie imienia ma znaczenie?  Aaaa...  naprawdę nie wiem!”, pisała na Instagramie.

Okazuje się, że tą decyzję przyszli rodzice mają już za sobą. Aktorka w rozmowie z magazynem Party zdradziła tę tajemnicę. Klaudia Halejcio i jej ukochany znaleźli wyjątkowe i oryginalne imię! Wkrótce na świecie pojawi się mała Nel! 

Nasza córka będzie mieć na imię Nel. Nie znamy nikogo, kto by się tak nazywał, a moja mama przyznała, że nawet do szkoły, w której pracuje, nigdy nie chodziła żadna Nel”, wyznała gwiazda na łamach Party.

Serdecznie gratulujemy! 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.