mamissima_butik
Fot. Mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Mamissima - marka dla dzieci, którą pokochały gwiazdy! 

Twoje dziecko będzie zachwycone!

Artykuł sponsorowany 13 października 2018 13:04
mamissima_butik
Fot. Mat. prasowe

MAMISSIMA to marka, dla której najlepszą nagrodą jest uśmiech dziecka. Założyła ją 8 lat temu Magdalena Janowska z miłości do swoich dzieci. Inspiracją do stworzenia takiej przestrzeni w Internecie, były jej własne dzieci, dla których bezustannie poszukiwała bardzo dobrych jakościowych, ekologicznych zabawek, ubrań, akcesoriów. Sprowadzając je często z odległych zakątków świata stwierdziła, że nie ma takiego sklepu internetowego w Polsce i sama stworzy go od podstaw. I tak powstała marka MAMISSIMA! Dziś jest to uwielbiane miejsce przez przyszłe mamy i gwiazdy, które chętnie kompletują wyprawki dla swoich pociech.  

Kolekcja zaprojektowana przez gwiazdy

mamissima_butik
Fot. Mat. prasowe
Z MAMISSIMA skompletujesz wyprawkę dla malucha, przygotujesz do przedszkola czy szkoły, znajdziesz niebanalne, najwyższej jakości zabawki i akcesoria dla dzieci do 9 roku życia. Butik oferuje również meble i wyposażenie dla dziecięcego pokoju oraz niezbędne gadżety dla mamy. W MAMISSIMA wybór jest ogromny - dostępne jest ponad 100 marek najlepszych jakościowo producentów asortymentu dziecięcego. Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, zobacz kolekcję zaprojektowaną przez polskie gwiazdy. Dawid Woliński stworzył linię Maki Mon Ami, w której znajdują się stylowe maskotki, komplety pościeli, poduszki. Kolejną gwiazdą, która zaprojektowała akcesoria dla dzieci jest Małgorzata Socha. Jej kolekcja dodatków i zabawek dziecięcych dla polskiej marki Effiki jest przepiękna! 

 

Odkryj showroom i blog Mamissima 

mamissima_butik
Fot. Mat. prasowe

MAMISSIMA to nie tylko butik internetowy. To również  showroom w Warszawie na ulicy Wiertniczej 59 oraz  blog LOVE MAMISSIMA. Na blogu znajdziesz wiele ciekawych artykułów stworzonych przez ekspertów z dziedziny: położnictwa, opieki, leczenia, karmienia maluszków. To także miejsce spotkań wielu blogerów, gwiazd polskiego show-biznesu oraz influencerów. Polskie gwiazdy chętnie dzielą się na blogu MAMISSIMA swoimi wskazówkami na temat macierzyństwa, kompletowania wyprawki czy dekorowania pokoju dziecięcego. Jesteście ciekawe, jakie produkty kupują gwiazdy dla swoich dzieci? Koniecznie zajrzyjcie na LOVE MAMISSIMA

mamissima_butik
Fot. Mat. prasowe

mamissima_butik
Fot. Mat. prasowe

Materiał powstał we współpracy z MAMISSIMA
 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.