W nowym numerze „VIVA!Mama” wybraliśmy 4 małe boginie mody.

Redakcja Viva! 31 października 2019 11:16

Ich mamy to królowe mody – ikony, które naśladują miliony kobiet na świecie. Te dziewczynki są ich godnymi następczyniami. Oto najlepiej ubrane małe gwiazdy. I choć są młodziutkie, mają perfekcyjne wyczucie mody. Koniecznie zobacz naszą galerię - oto cztery najlpeiej ubrane dziewczynki na świecie!

Właśnie zostałaś mamą, a może akurat czekasz na maleństwo? Koniecznie zajrzyj do nowego numeru magazynu „VIVA!Mama”. Już w kioskach!

1/5
Najlepiej ubrane dzieci świata
Copyright @Instagram @Beyonce
1/5

Blue Ivy Carter. Ma siedem lat, ale nie dajcie się zmylić! Ta mała dziewczynka wie więcej o modzie niż niejedna dorosła kobieta! Tak jak jej rodzice, Beyoncé i Jay-Z, uwielbia stylowe eksperymenty. Do każdego looku dodaje coś od siebie, a pod okiem mamy gwiazdy wybiera najbardziej designerskie ubrania i dodatki.

2/5
Najlepiej ubrane dzieci świata
Copyright @Forum
2/5

North West. Sześciolatka jest wierną kopią swojej mamy Kim Kardashian West. Jej stylizacje to miniaturowe wersje tych, które prezentuje pani West. Nietrudno więc zgadnąć, że równie szybko stają się hitem w sieci. 

3/5
Najlepiej ubrane dzieci świata
Copyright @Forum
3/5

Suri Cruise. Córka Katie Holmes i Toma Cruise’a całe życie spędziła w blasku fleszy. Może dlatego 13-latka teraz za każdym razem tak doskonale prezentuje się na zdjęciach. Jej stylizacje to połączenie dziewczęcego szyku i zamiłowania do elegancji, odziedziczonego po sławnej mamie.

4/5
Najlepiej ubrane dzieci świata
Copyright @Forum
4/5

Księżniczka Charlotte z Cambridge. Ta urocza czterolatka mistrzowsko radzi sobie z ocieplaniem wizerunek brytyjskiej rodziny królewskiej! Księżniczka zajmuje czwarte miejsce w linii sukcesji brytyjskiego tronu, ale zdecydowanie pierwsze po swojej mamie, księżnej Kate, do tytułu najbardziej stylowej!

5/5
Najlepiej ubrane dzieci świata
Copyright @mat. prasowe
5/5

Kolczyki Apart, 59 zł. Okulary Zara, 45,90 zł. Plecak F&F, 59,99 zł. Bransoletka Apart, 89 zł. Sukienka H&M, 69,90 zł. Bluza PLNY LALA, 269 zł. Buty H&M, 69,99 zł.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.