W nowym numerze „VIVA!Mama” wybraliśmy 4 małe boginie mody.

Redakcja Viva! 31 października 2019 11:16

Ich mamy to królowe mody – ikony, które naśladują miliony kobiet na świecie. Te dziewczynki są ich godnymi następczyniami. Oto najlepiej ubrane małe gwiazdy. I choć są młodziutkie, mają perfekcyjne wyczucie mody. Koniecznie zobacz naszą galerię - oto cztery najlpeiej ubrane dziewczynki na świecie!

Właśnie zostałaś mamą, a może akurat czekasz na maleństwo? Koniecznie zajrzyj do nowego numeru magazynu „VIVA!Mama”. Już w kioskach!

1/5
Najlepiej ubrane dzieci świata
Copyright @Instagram @Beyonce
1/5

Blue Ivy Carter. Ma siedem lat, ale nie dajcie się zmylić! Ta mała dziewczynka wie więcej o modzie niż niejedna dorosła kobieta! Tak jak jej rodzice, Beyoncé i Jay-Z, uwielbia stylowe eksperymenty. Do każdego looku dodaje coś od siebie, a pod okiem mamy gwiazdy wybiera najbardziej designerskie ubrania i dodatki.

2/5
Najlepiej ubrane dzieci świata
Copyright @Forum
2/5

North West. Sześciolatka jest wierną kopią swojej mamy Kim Kardashian West. Jej stylizacje to miniaturowe wersje tych, które prezentuje pani West. Nietrudno więc zgadnąć, że równie szybko stają się hitem w sieci. 

3/5
Najlepiej ubrane dzieci świata
Copyright @Forum
3/5

Suri Cruise. Córka Katie Holmes i Toma Cruise’a całe życie spędziła w blasku fleszy. Może dlatego 13-latka teraz za każdym razem tak doskonale prezentuje się na zdjęciach. Jej stylizacje to połączenie dziewczęcego szyku i zamiłowania do elegancji, odziedziczonego po sławnej mamie.

4/5
Najlepiej ubrane dzieci świata
Copyright @Forum
4/5

Księżniczka Charlotte z Cambridge. Ta urocza czterolatka mistrzowsko radzi sobie z ocieplaniem wizerunek brytyjskiej rodziny królewskiej! Księżniczka zajmuje czwarte miejsce w linii sukcesji brytyjskiego tronu, ale zdecydowanie pierwsze po swojej mamie, księżnej Kate, do tytułu najbardziej stylowej!

5/5
Najlepiej ubrane dzieci świata
Copyright @mat. prasowe
5/5

Kolczyki Apart, 59 zł. Okulary Zara, 45,90 zł. Plecak F&F, 59,99 zł. Bransoletka Apart, 89 zł. Sukienka H&M, 69,90 zł. Bluza PLNY LALA, 269 zł. Buty H&M, 69,99 zł.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.